google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Nowa kolekcja sandałów turystyczno-sportowych

Wraz z początkiem sezonu wiosna - lato 2016 Teva, amerykański potentat na rynku sandałów turystyczno - sportowych, wprowadza nowości w ramach sprawdzonych i lubianych kolekcji. Jedną z nich jest Terra Fi, w której debiutują modele Terra Fi Lite oraz Terra Fi 4. Oba cieszyły się sporą popularnością w zamówieniach preorderowych wśród polskich kontrahentów - zarówno dla sandałów damskich, jak i męskich.

Nowa kolekcja sandałów turystyczno-sportowychsandały turystyczno-sportowe

fot. mat. prasowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, szefowie Tevy podjęli decyzję o rozwinięciu kolekcji o 2 wspomniane powyżej modele. Swoją konstrukcją i stylistyką nawiązują one do wcześniejszych sandałów. Również i tu postawiono na sprawdzone technologie - Spider Oryginal™ w podeszwie i amortyzację pięty Shoc Pad™. Obydwa modele wyposażone są w wyściółkę antybakteryjną, nylonową cholewkę i niezawodne zapięcie. Pozwala to użytkownikom na poczucie komfortu, nierzadko na skrajnych płaszczyznach - podczas zwiedzania miasta, na plaży czy nawet w czasie marszu w nierównym terenie. W parze z uniwersalnością zastosowania idzie typowa dla kolekcji Terra Fi paleta ciekawie połączonych, kolorów wplecionych w nieszablonowe wzory.

Sandały TEVA M's Terra Fi 4, kolor Cross Terra Navy i TEVA W's Terra Fi 4, kolor La Manta Deep Purple.

Nowe modele w ciągu kilku najbliższych tygodni pojawią się w czołowych polskich sklepach outdoorowych oraz multibrandowych z szeroko rozumianym segmentem lifestylowym.

Jednym z corocznych elementów jesienno - zimowej kolekcji ...

Dla większości pasjonatek i pasjonatów jazdy na rowerze ...

Na jakie parametry zwrócić uwagę, gdy wybierasz spodnie ...

Kurtka biegowa powinna ochronić nas przed wiatrem, wychłodzeniem ...

Aku, renomowany włoski producent obuwia wspinaczkowo - turystycznego, ...

Kontynuując pełen sukcesów rok 2016, w którym Regatta ...

https://veturo.pl/article/2577/sandaly-turystyczno-sportowe-nowa-kolekcja/