google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel Jurata dołączy do sieci Best Western w czerwcu 2016 roku

W pełni zmodernizowany, trzygwiazdkowy Hotel Jurata zostanie otwarty pod szyldem Best Western już w czerwcu 2016 roku. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 45 pokoi, bogate zaplecze sportowe i wellness, oraz w pełni wyposażona sala konferencyjna. Inwestorem jest Chopin Airport Development.

Hotel Jurata, położony zaledwie 300 m od plaży (na ul. Świętopełka 11), to nie tylko doskonała lokalizacja, ale również szereg atrakcji i udogodnień, które składają się na całoroczną ofertę obiektu. Goście hotelu mogą skorzystać z krytego basenu, kręgielni, siłowni, boiska wielofunkcyjnego i kortów tenisowych. Do ich dyspozycji jest również bogate zaplecze SPA, m.in. sauna, jacuzzi oraz zabiegi kosmetyczne. Po dołączeniu do Best Western, Hotel Jurata będzie jedynym obiektem przynależącym do międzynarodowej sieci na Półwyspie Helskim.

Hotel odda do dyspozycji gości 45 pokoi, które w ostatnich miesiącach zostały dostosowane do standardów Best Western. Pokoje wyposażone są w m.in. telewizory LED, czajniki, żelazka i deski do prasowania, Wi-Fi, lodówki oraz mini sejfy. Dla gości biznesowych przygotowano salę konferencyjną o powierzchni 178 m2 z dostępem do światła dziennego, z możliwością podziału na dwie mniejsze o powierzchniach 103m2 i 75m2.

Już w czerwcu tego roku przedstawimy naszym klientom zupełnie nową odsłonę Hotelu Jurata. Dołączenie do sieci Best Western niewątpliwie daje ogromną szansę na pozyskanie nowych gości, a także zbudowanie silnego wizerunku w oparciu o międzynarodową markę na konkurencyjnym rynku Półwyspu Helskiego. W celu wypromowania oferty hotelu pod nowym szyldem, spółka Chopin Airport Development nawiązała współpracę z Mariuszem Czerkawskim – najsłynniejszym polskim hokeistą, a  obecnie zapalonym golfistą. Wspólnie chcemy pokazać, że Hotel Jurata to miejsce, w którym można spędzić czas w sposób ciekawy, aktywny i wartościowy, również poza sezonem – powiedział Adam Strażecki, Prezes Zarządu spółki Chopin Airport Development.

Wyzwaniem stojącym przed Hotelem Jurata jest utrzymanie wysokiego poziomu obłożenia przez cały rok, nie tylko w sezonie letnim. Jest to możliwe dzięki udostępnieniu atrakcyjnej oferty sportowej i wellness. W związku z tym konieczne jest dotarcie do osób, które również poza ścisłym sezonem uprawiają różne dyscypliny sportowe, takie jak kite surfing i inne sporty wodne, golf, nordic walking, bieganie czy jazda na rowerze. Działania te wesprzeć ma właśnie współpraca z Mariuszem Czerkawskim.

Hotel BEST WESTERN Jurata będzie pierwszym obiektem naszej sieci na Półwyspie Helskim. Otwarcie tego hotelu pod szyldem Best Western wzmacnia naszą obecność w tym regionie Polski i jest dowodem na intensywny rozwój sieci. Jestem przekonany, że oferta i doskonała lokalizacja hotelu BEST WESTERN Jurata sprosta oczekiwaniom naszych klientów – dodał Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

Zatopione miasto, stolemy zamienione w głazy, metalowe krzyże ...

Dzikie, miejskie, cieszące się ogromną popularnością i te ...

Uprawianie windsurfingu wiele osób kojarzy z koniecznością wyjazdu ...

Co roku setki Polaków szukają tego cennego pierwiastka ...

Dla wczasowiczów przebywających w nadmorskich miejscowościach Scena Kulturalna ...

Przywykliśmy do myśli, że miejscowości nadmorskie to głównie ...

nocleg

gastronomia

atrakcje

https://veturo.pl/article/2584/hotel-jurata-siec-best-western/