Latem do Skandynawii – szybko i wygodnie ze Scandlines

Największy przewoźnik promowy w Europie – Scandlines proponuje polskim turystom w czasie wakacji jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę na przeprawy promowe do Danii i Szwecji.

W sezonie letnim, bilet ekonomiczny na trasach Rostock-Gedser oraz Puttgarden-Rødby ma stałą cenę – 67 euro. Podróżujący z Polski do Danii liniami Scandlines najszybciej dostaną się z niemieckiego Rostock do Gedser – rejs na tej trasie trwa zaledwie 2 godziny.

Jeden weekend – wiele możliwości
W okresie letnim korzystając z promów Scandlines, które kursują po całym Bałtyku, można w krótkim czasie i komfortowych warunkach odwiedzić wiele ciekawych miejsc, takich jak Kopenhaga czy Malmö – a to dzięki mostowi nad Sundem. Jeśli natomiast chcemy odpocząć od miejskiego gwaru i preferujemy relaks na łonie natury warto udać się do „Duńskiej Riwiery” w Północnej Zelandii, gdzie 230 km wybrzeża zaprasza na niezapomniane wakacje całe rodziny. To idealne miejsce do „naładowania baterii” i oderwania się od codzienności życia, gdzie możemy cieszyć się skandynawskim słońcem.

Scandlines już dziś zaprasza polskich turystów na pokład swoich promów, gdzie poczują wiatr we włosach i usłyszą szum fal Morza Bałtyckiego. Warto zaznać takiego relaksu a przy okazji zrobić atrakcyjne zakupy w promowych sklepach.

Najkrótsza i najszybsza trasa do Szwecji
Bilet „Sund” upoważnia do przeprawy promem do Danii oraz do przejazdu mostem „Öresund” do Szwecji – oferta jest dostępna w klasie ekonomicznej w lecie już od 108 euro – niezależnie od tego, czy przeprawa promowa z Niemiec rozpoczyna się w Puttgarden, czy w Rostocku. Korzystając z biletu Scandlines „Szwecja-Ticket” dostaniemy się łączonymi rejsami z Niemiec do Szwecji – najpierw z Puttgarden do Rødby lub z Rostocku do Gedser, a następnie z Helsingborg do Helsingor. W ten sposób z Danii do Szwecji można dostać się w 20 minut (Scandlines jest jedynym operatorem, który obsługuje te połączenia). Najtańszy bilet w klasie ekonomicznej „Szwecja-Ticket” w szczycie sezonu kosztuje 108 euro.

W 2016 roku Scandlines przedłuża także ofertę, w której opłaty pasażerskie na przeprawy promowe na wszystkich trasach uprawniają do przewozu pojazdów o długości do 6 m, z 9-cioma pasażerami.

www.scandlines.pl

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(76) "Latem do Skandynawii – szybko i wygodnie ze Scandlines - promy - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(115) "Scandlines proponuje polskim turystom w czasie wakacji atrakcyjną ofertę na przeprawy promowe do Danii i Szwecji." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(14) "Bilety promowe" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-3.77929687447395" ["lng"]=> string(17) "-5.08218918989174" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "SZW" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Latem do Skandynawii – szybko i wygodnie ze Scandlines - promy - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Scandlines proponuje polskim turystom w czasie wakacji atrakcyjną ofertę na przeprawy promowe do Danii i Szwecji.

watermark:

interesting_places: Bilety promowe

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Latem do Skandynawii – szybko i wygodnie ze Scandlines - promy - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Scandlines proponuje polskim turystom w czasie wakacji atrakcyjną ofertę na przeprawy promowe do Danii i Szwecji.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Scandlines proponuje polskim turystom w czasie wakacji atrakcyjną ofertę na przeprawy promowe do Danii i Szwecji.