google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Latem do Skandynawii – szybko i wygodnie ze Scandlines

Największy przewoźnik promowy w Europie – Scandlines proponuje polskim turystom w czasie wakacji jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę na przeprawy promowe do Danii i Szwecji.

Latem do Skandynawii – szybko i wygodnie ze Scandlinesprom Scandlines

fot. mat. prasowe

W sezonie letnim, bilet ekonomiczny na trasach Rostock-Gedser oraz Puttgarden-Rødby ma stałą cenę – 67 euro. Podróżujący z Polski do Danii liniami Scandlines najszybciej dostaną się z niemieckiego Rostock do Gedser – rejs na tej trasie trwa zaledwie 2 godziny.

Jeden weekend – wiele możliwości
W okresie letnim korzystając z promów Scandlines, które kursują po całym Bałtyku, można w krótkim czasie i komfortowych warunkach odwiedzić wiele ciekawych miejsc, takich jak Kopenhaga czy Malmö – a to dzięki mostowi nad Sundem. Jeśli natomiast chcemy odpocząć od miejskiego gwaru i preferujemy relaks na łonie natury warto udać się do „Duńskiej Riwiery” w Północnej Zelandii, gdzie 230 km wybrzeża zaprasza na niezapomniane wakacje całe rodziny. To idealne miejsce do „naładowania baterii” i oderwania się od codzienności życia, gdzie możemy cieszyć się skandynawskim słońcem.

Scandlines już dziś zaprasza polskich turystów na pokład swoich promów, gdzie poczują wiatr we włosach i usłyszą szum fal Morza Bałtyckiego. Warto zaznać takiego relaksu a przy okazji zrobić atrakcyjne zakupy w promowych sklepach.

Najkrótsza i najszybsza trasa do Szwecji
Bilet „Sund” upoważnia do przeprawy promem do Danii oraz do przejazdu mostem „Öresund” do Szwecji – oferta jest dostępna w klasie ekonomicznej w lecie już od 108 euro – niezależnie od tego, czy przeprawa promowa z Niemiec rozpoczyna się w Puttgarden, czy w Rostocku. Korzystając z biletu Scandlines „Szwecja-Ticket" dostaniemy się łączonymi rejsami z Niemiec do Szwecji – najpierw z Puttgarden do Rødby lub z Rostocku do Gedser, a następnie z Helsingborg do Helsingor. W ten sposób z Danii do Szwecji można dostać się w 20 minut (Scandlines jest jedynym operatorem, który obsługuje te połączenia). Najtańszy bilet w klasie ekonomicznej „Szwecja-Ticket” w szczycie sezonu kosztuje 108 euro.

W 2016 roku Scandlines przedłuża także ofertę, w której opłaty pasażerskie na przeprawy promowe na wszystkich trasach uprawniają do przewozu pojazdów o długości do 6 m, z 9-cioma pasażerami.

www.scandlines.pl

Przeprawa promowa liniami Scandlines z Rostock to najszybsza ...

Trasa prowadzi z Berlina przez Brandenburgię i region Meklemburgia-Vorpommern do ...

Duńska wyspa Bornholm jest oddalona zaledwie o 100 km ...

Planując rodzinne wakacje w Polsce, trudno narzekać na ...

Jedną z najznakomitszych tradycji adwentowych są coroczne jarmarki ...

https://veturo.pl/article/2602/szwecja-dania-polaczenia-promowe-z-polski/