google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Warszawa-Kudowa Zdrój

Grupa Mobilis rozwija ofertę przejazdów dalekobieżnych skierowanych do osób odwiedzających miejscowości uzdrowiskowe. Już teraz możliwy jest bezpośredni i komfortowy przejazd na trasie Warszawa-Kudowa Zdrój.

Warszawa-Kudowa ZdrójMobilis

fot. mat. prasowe

To oferta kierowana przede wszystkim do osób odwiedzających sanatoria, którym zależy na komfortowej podróży w przystępnych cenach. Na nowej trasie obowiązują taryfy dynamiczne, a ceny rozpoczynają się już od 5 zł.

Dotychczas przejazd z Warszawy do dolnośląskich miejscowości uzdrowiskowych w Górach Stołowych był bardzo utrudniony. Grupa Mobilis wyszła naprzeciw oczekiwaniom osób korzystających z sanatoriów w tych rejonach Polski, otwierając bezpośrednie połączenie ze stolicy do takich miejscowości jak: Przerzeczyn Zdrój, Kłodzko, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój oraz Kudowa Zdrój. Autobusy zatrzymują się m.in. w Rawie Mazowieckiej, Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie czy Wrocławiu.

– Naszym celem jest stały rozwój oferty przejazdów dalekobieżnych. Dzięki nowemu połączeniu pasażerowie udający się do uzdrowisk nie muszą martwić się o przesiadki, a co za tym idzie bez uciążliwego przenoszenia bagażu czy oczekiwania na kolejny środek transportu docierają na miejsce. Co więcej, nasze autokary zatrzymują się w dogodnych lokalizacjach, co pozwala z łatwością do nich dotrzeć – mówi Magdalena Selder, Dyrektor Marketingu Grupy Mobilis.

Wysoki standard i atrakcyjna cena
Na trasie Warszawa-Kudowa Zdrój Grupa Mobilis oferuje przejazd autobusami o wysokim standardzie. Są to pojazdy wyposażone w klimatyzację, regulowane siedzenia oraz darmowy dostęp do Internetu. Wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen – koszty przejazdu rozpoczynają się już od 5 zł. Przewoźnik wprowadził tzw. dynamiczne taryfy. Oznacza to, że nie ma konkretnej, ustalonej ceny za bilet – na jej wysokość wpływają m.in. data zakupu (im wcześniej, tym taniej). Seniorzy mogą zdecydować o korzystniejszym dla siebie rozwiązaniu – bilecie w taryfie dynamicznej lub standardowym bilecie z atrakcyjną zniżką dedykowaną specjalnie dla nich.

Komunikacja dalekobieżna
Nowe połączenie funkcjonuje od dnia 16 kwietnia 2016 r. Obsługa komunikacji dalekobieżnej to jeden z filarów działalności Grupy Mobilis. Jej flota to ponad 1 500 autobusów przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej oraz dalekobieżnej. Mobilis Group obsługuje miejskie linie autobusowe w Warszawie, Krakowie, Mławie, Mrągowie i Bartoszycach. Miesięcznie pojazdy Mobilis Group przewożą ponad 600 tysięcy pasażerów i przejeżdżają około 4,5 miliona kilometrów. To oznacza, że dziennie okrążają Polskę ponad 42 razy.

Siatka połączeń nowej marki  autobusowej SuperPKS rozszerzy się ...

Nadchodząca jesień nie musi być nudna i ponura, ...

Na Veturo.pl wprowadziliśmy nową funkcjonalność serwisu jaką jest ...

Z wielką przyjemnością informujemy, że od 10 marca ...

https://veturo.pl/article/2650/mobilis-polaczenie-warszawa-kudowa-zdroj/