Warszawa-Kudowa Zdrój

Grupa Mobilis rozwija ofertę przejazdów dalekobieżnych skierowanych do osób odwiedzających miejscowości uzdrowiskowe. Już teraz możliwy jest bezpośredni i komfortowy przejazd na trasie Warszawa-Kudowa Zdrój.

To oferta kierowana przede wszystkim do osób odwiedzających sanatoria, którym zależy na komfortowej podróży w przystępnych cenach. Na nowej trasie obowiązują taryfy dynamiczne, a ceny rozpoczynają się już od 5 zł.

Dotychczas przejazd z Warszawy do dolnośląskich miejscowości uzdrowiskowych w Górach Stołowych był bardzo utrudniony. Grupa Mobilis wyszła naprzeciw oczekiwaniom osób korzystających z sanatoriów w tych rejonach Polski, otwierając bezpośrednie połączenie ze stolicy do takich miejscowości jak: Przerzeczyn Zdrój, Kłodzko, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój oraz Kudowa Zdrój. Autobusy zatrzymują się m.in. w Rawie Mazowieckiej, Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie czy Wrocławiu.

– Naszym celem jest stały rozwój oferty przejazdów dalekobieżnych. Dzięki nowemu połączeniu pasażerowie udający się do uzdrowisk nie muszą martwić się o przesiadki, a co za tym idzie bez uciążliwego przenoszenia bagażu czy oczekiwania na kolejny środek transportu docierają na miejsce. Co więcej, nasze autokary zatrzymują się w dogodnych lokalizacjach, co pozwala z łatwością do nich dotrzeć – mówi Magdalena Selder, Dyrektor Marketingu Grupy Mobilis.

Wysoki standard i atrakcyjna cena
Na trasie Warszawa-Kudowa Zdrój Grupa Mobilis oferuje przejazd autobusami o wysokim standardzie. Są to pojazdy wyposażone w klimatyzację, regulowane siedzenia oraz darmowy dostęp do Internetu. Wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen – koszty przejazdu rozpoczynają się już od 5 zł. Przewoźnik wprowadził tzw. dynamiczne taryfy. Oznacza to, że nie ma konkretnej, ustalonej ceny za bilet – na jej wysokość wpływają m.in. data zakupu (im wcześniej, tym taniej). Seniorzy mogą zdecydować o korzystniejszym dla siebie rozwiązaniu – bilecie w taryfie dynamicznej lub standardowym bilecie z atrakcyjną zniżką dedykowaną specjalnie dla nich.

Komunikacja dalekobieżna
Nowe połączenie funkcjonuje od dnia 16 kwietnia 2016 r. Obsługa komunikacji dalekobieżnej to jeden z filarów działalności Grupy Mobilis. Jej flota to ponad 1 500 autobusów przeznaczonych do obsługi komunikacji miejskiej oraz dalekobieżnej. Mobilis Group obsługuje miejskie linie autobusowe w Warszawie, Krakowie, Mławie, Mrągowie i Bartoszycach. Miesięcznie pojazdy Mobilis Group przewożą ponad 600 tysięcy pasażerów i przejeżdżają około 4,5 miliona kilometrów. To oznacza, że dziennie okrążają Polskę ponad 42 razy.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(58) "Mobilis uruchamia nowe połączenie Warszawa-Kudowa Zdrój" ["meta_desc"]=> string(123) "Grupa Mobilis rozwija ofertę przejazdów dalekobieżnych skierowanych do osób odwiedzających miejscowości uzdrowiskowe." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(17) "Bilety autobusowe" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-6.59179687408245" ["lng"]=> string(17) "-9.61374809489464" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Mobilis uruchamia nowe połączenie Warszawa-Kudowa Zdrój

meta_keys:

meta_desc: Grupa Mobilis rozwija ofertę przejazdów dalekobieżnych skierowanych do osób odwiedzających miejscowości uzdrowiskowe.

watermark:

interesting_places: Bilety autobusowe

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Mobilis uruchamia nowe połączenie Warszawa-Kudowa Zdrój

meta_keys:

meta_desc: Grupa Mobilis rozwija ofertę przejazdów dalekobieżnych skierowanych do osób odwiedzających miejscowości uzdrowiskowe.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Grupa Mobilis rozwija ofertę przejazdów dalekobieżnych skierowanych do osób odwiedzających miejscowości uzdrowiskowe.