google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Loty Wrocław - Radom

Pierwszy samolot z Radomia lądował we Wrocławiu 19 kwietnia kilka minut przed godziną 9.00. Połączenie na nowej trasie będzie realizowane w każdy wtorek i czwartek. Uruchomiła je linia lotnicza Sprint Air.

Loty Wrocław - RadomSprintair

fot. Maciej Deliś

Podróż na trasie Wrocław-Radom zajmuje nieco ponad godzinę. Wylatując ze stolicy Dolnego Śląska o godzinie 17.00, w Radomiu jesteśmy o godzinie 18.10. Z kolei z Radomia wylecimy o godzinie 8.00, a we Wrocławiu wylądujemy o godzinie 9.10. Połączenie jest realizowane dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki przez 33-miejscowy samolot typu Saab 340.

– Nowe połączenie jest bardzo atrakcyjne dla pasażerów latających z Radomia. Po pierwsze dlatego, że we Wrocławiu można zaplanować ciekawą wycieczkę, a magnesem dla turystów jest cały Dolny Śląsk. Po drugie, dzięki rejsom do Wrocławia podróżni radomskiego lotniska zyskują dostęp do naszej bogatej siatki lotów i możliwość podróżowania po całej Europie – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. Radom i okolice oferują wiele atrakcji, stanowią też atrakcyjną bazę wypadową np. do położonego opodal Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Terminy lotów z Radomia umożliwiają dogodne zaplanowanie przesiadki we Wrocławiu. Na przykład, pasażerowie lecący we wtorki będą mogli przesiąść się do samolotu do Rzymu-Ciampino (Ryanair, godz. 12.15), w czwartki do Paryża-Beauvais (Ryanair, godz. 12.10), a w oba dni do Sztokholmu-Skavsta (Wizz Air, godz. 10.15). Siatkę w te dni uzupełniają inne loty niskokosztowe, a także sieciowe międzynarodowe.

Szydłowiec to miasto, w którym ważyły się losy ...

Warka kojarzona jest z piwem już od czasów ...

Holistyczne podejście do człowieka oznacza, że ciało jest ...

Kompleks pałacowo-parkowy Manor House Spa w Chlewiskach z ...

W Hotelu Manor House SPA wprowadziliśmy szereg udogodnień ...

Jest w Polsce kilka miejsc, które niekoniecznie kojarzą ...

https://veturo.pl/article/2668/polaczenie-lotnicze-wroclaw-radom/