google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Zwiedzanie na dwóch kółkach

KLM jako pierwsza linia lotnicza na świecie rozpoczął współpracę z BimBimBikes, globalną platformą wynajmu rowerów online. Do 2 maja br. wszyscy pasażerowie rezerwujący bilety KLM na klm.nl do jednego z 25 europejskich miast objętych promocją będą mogli na miejscu skorzystać z dwóch bezpłatnych rowerów. I chociaż ta niecodzienna forma promocji dedykowana jest mieszkańcom Holandii, warto o niej wspomnieć, gdyż na  rowerowej liście miast znalazł się także Kraków – nowy nabytek w siatce KLM i nadal w centrum uwagi holenderskiej linii.

Zwiedzanie na dwóch kółkachWynajem rowerów w KLM

fot. mat. prasowe

Linia KLM słynie z niecodziennych akcji i unikatowych rozwiązań dedykowanych podróżnym. Tym razem, aby zachęcić turystów do odwiedzenia najpiękniejszych miejsc w Europie, przewoźnik wystartował z ciekawą promocją, która dotyczy 25 z 78  miast, do których KLM realizuje loty w Europie. Oprócz kuszącej ceny biletu na wybrane kierunki w Europie (jedyne 99 EUR), linia zdecydowała się także zaoferować pasażerom dwa rowery miejskie, które można bezpłatnie wypożyczyć jednego dnia w miejscu, do którego podróżni zdecydują się polecieć. W ten sympatyczny sposób KLM podkreśla swoją holenderską tożsamość, bo cóż innego kojarzy się z Holandią bardziej niż rowery? Na uwagę zasługuje fakt, że wśród miast objętych tą niecodzienną promocją, takich jak Rzym, Paryż, Madryt, Barcelona czy Lizbona, znalazł się także Kraków. 

– KLM jest pierwszą linią lotniczą, która współpracuje z BimBimBikes. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pasażerom dodatkową przyjemność w postaci zwiedzania na rowerze. Zwiększa to atrakcyjność oferty KLM pod kątem kilkudniowych wyjazdów do dużych europejskich miast  – mówi Harm Kreulen, Air France-KLM Senior Vice President Benelux.

Więcej możliwości dla podróżnych z Polski
Przez cały sezon letni 2016 linia KLM oferuje dwa połączenia dziennie na trasie Kraków-Amsterdam. Zwiększenie liczby lotów z 5 do 14 tygodniowo jest wynikiem rosnącego zainteresowania podróżami na tej trasie. Dodatkowy, poranny lot z Krakowa stwarza bogatą listę możliwości dalszych połączeń z przesiadką w Amsterdamie.
Natomiast od 4 lipca tego roku, Air France oferować będzie sezonowy rejs z Krakowa do Paryża 4 razy w tygodniu przez dwa wakacyjne miesiące – lipiec i sierpień (ostatni lot 28 sierpnia). Obok Warszawy, Kraków jest drugim polskim miastem obsługiwanym przez francuską linię lotniczą. Warto również wspomnieć, że w sezonie letnim z Warszawy do Paryża i Amsterdamu linami Air France KLM można polecieć aż 7 razy dziennie. 

Lotnisko Schiphol w Amsterdamie oferuje znacznie więcej niż ...

Wybierając linie Air France lub KLM warto skorzystać ...

Chociaż polityka w Holandii skupia się w Hadze, ...

W tegorocznym lotniczym sezonie letnim, który potrwa do ...

Lecąc liniami Air France i KLM można teraz ...

https://veturo.pl/article/2669/wynajem-rowerow-linie-lotnicze-klm/