google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Sportowa kamera przyszłości

Yi Action 2 jest najbardziej zaawansowaną kamerą sportową na świecie. Ma rozdzielczość 4K, jest wyposażona w wyświetlacz i zupełnie nową aplikację. 

Sportowa kamera przyszłościKamera Yi Action 2

fot. mat. prasowe

Jakie możliwości daje Yi Action 2? Umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K (30 klatek na sekundę) i jest wyposażona w najnowszej generacji procesor Ambarella A9SE75 – niesamowicie wydajny, a jednocześnie oszczędny. W obiektywie jest siedem warstw soczewek. W połączeniu z przysłoną F2.8 daje to obraz ostry, doświetlony i bardzo szczegółowy. Kamerka ma także funkcję stabilizacji obrazu.

Yi Action 2 została wyposażona również w dotykowy wyświetlacz (o wymiarach 16:9, z widocznością 160° oraz wysoką rozdzielczością 640x260), umożliwiający bezpośredni podgląd zdjęć lub filmów. Jest pokryty bardzo wytrzymałą powłoką Gorilla Glass, która sprawia, że nie trzeba martwić się o zarysowania przy codziennym użytkowaniu.
– Yi Action 2 to zupełnie nowa jakość. Obecnie to najbardziej zaawansowana kamera sportowa na świecie. Wyświetlacz jest na rynku zupełną nowością. Pogląd w czasie rzeczywistym zdecydowanie ułatwia robienie zdjęć i kręcenie filmów – mówi Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Xiaoyi.

Yi Action 2 ma również zupełnie nową aplikację i zapewnia bardzo szybką transmisję danych (prędkość pobierania to aż 30 Mbps). – To znacznie ułatwia pobieranie zdjęć lub filmów na telefon, ich edycję oraz udostępnianie w sieci. Takie rozwiązania powodują, że obsługa kamery jest bardzo intuicyjna – dodaje Jakub Tomasiczek.

Na funkcjonalność Yi Action 2 wpływa także zastosowanie baterii o wysokiej pojemności. Umożliwia kręcenie filmów przez 2 godziny bez przerwy (w rozdzielczości 4K/30 fps). Poza tym kamerka waży tylko 95 gram, dzięki czemu można z niej swobodnie korzystać przy różnych rodzajach aktywności.

– Wszechstronność Yi Action 2 to jej dodatkowy atut. W swojej kategorii nie ma konkurenta również pod względem ceny – podkreśla Jakub Tomasiczek.

Yi Action 2 kosztuje 1199 zł. Ważna informacja dla osób chcących nabyć kamerę od azjatyckich pośredników – nie zrobimy tego. Na ich stronach wyświetli się komunikat, że w naszym kraju działa już oficjalna dystrybucja. W regularnej sprzedaży Yi Action 2 będzie dostępna od połowy czerwca.

Efektywność treningów zależy od poprawności wykonywanych ćwiczeń oraz ...

Wybranie plecaka turystycznego, który będzie idealny dla naszych ...

 Jeżeli planujemy wyprawę zimową, ważne jest zaplanowanie każdego ...

Za niecały miesiąc Polaków ogarnie szaleństwo zakupowe związane ...

Pogoda jesienią sportowców nie rozpieszcza. Jest kapryśna, szczególnie ...

Oświetlenie jest obowiązkowym wyposażeniem roweru i spełnia podstawowe ...

https://veturo.pl/article/2761/kamera-sportowa-4k-yi-action/