Styl i komfort na macie – nowa kolekcja do jogi od Dare 2b

Zajęcia jogi to czas dla siebie, szansa na pozbycie się nagromadzonych napięć i wysmuklenie sylwetki. Aby doświadczyć wszystkich korzyści płynących z praktyki asan, warto zadbać o optymalnie dobrany strój – taki, w którym poczujemy się jednocześnie komfortowo, wygodnie i atrakcyjnie. Z myślą o joginkach marka Dare 2b stworzyła kolekcję, która podkreśla kobiece piękno i pozwala w pełni skupić się na ćwiczeniach.

Jogę można trenować zarówno w dużych, jak i małych miastach: od profesjonalnych szkół, poprzez małe osiedlowe klubiki po duże kluby fitness. Niezależnie od miejsca i rodzaju jogi warto zadbać o swój wygląd i swobodę ruchów. Strój na jogę z jednej strony powinien być jak druga skóra, czyli lekki i komfortowy, z drugiej – sprzyjać właściwemu wykonywaniu asan. Wszystkie te potrzeby brano pod uwagę, tworząc najnowszą letnią kolekcję marki Dare 2b. Brytyjska marka specjalizuje się w produkcji sportowej odzieży technicznej, dzięki czemu zadbała nie tylko o unikalny design ubrań, ale także o rozwiązania, dzięki którym odzież jest ultralekka, oddychająca i dopasowuje się do każdej sylwetki.

Z nową kolekcją Dare 2b można skompletować cały strój na matę. Lekkie i elastyczne legginsy Sequence Tight świetnie sprawdzą się u osób, które podczas wykonywania asan lubią czuć każdy ruch. Legginsy idealnie przylegają do ciała, jednak dzięki wywietrznikom pod kolanami i oddychającym właściwościom tkaniny zapobiegają nadmiernemu poceniu się. Wykonane płasko szwy nie ocierają się o skórę podczas ćwiczeń i pozwalają na płynne przechodzenie z jednej asany w drugą. To szczególnie ważne podczas wchodzenia i wychodzenia z pozycji odwróconych oraz intensywnego rozciągania. Nauczyciele jogi polecają legginsy osobom początkującym – łatwo w nich zauważyć i skorygować nawet najdrobniejsze błędy postawy, które mogą okazać się kluczowe dla prawidłowego wykonania pozycji.

Dla zwolenniczek pełnej swobody ruchów Dare 2b przygotowało lekkie, szybkoschnące szorty Succession Short z wbudowaną bielizną z oddychającej siateczki. Spodenki wyposażone są również w małą kieszonkę na drobiazgi oraz element odblaskowy. Górna część stroju może być, w zależności od preferencji, mniej lub bardziej przylegająca. Dare 2b przygotowało propozycje dla zwolenniczek obu rozwiązań. Topy bokserki Inflexion Vest doskonale sprawdzą się podczas wykonywania bardziej dynamicznych asan, jednocześnie ładnie podkreślając ramiona. T–shirty Recover T z technicznej tkaniny są nieco luźniejsze i bardziej zabudowane, ale podobnie jak bokserki, mają właściwości oddychające i bakteriobójcze, dzięki czemu nawet podczas bardzo intensywnego treningu można zachować komfort i dobre samopoczucie.

Warto pamiętać o dodatkowej warstwie podczas śavasany – relaksu kończącego zajęcia, w trakcie którego chcemy zachować jak najwięcej ciepła po treningu. Z myślą o tym czasie Dare 2b przygotowało kilka modeli bluz z lekkiego, szybkoschnącego materiału, które dzięki właściwościom oddychającym i bakteriobójczym odprowadzą wilgoć i zniwelują zapach potu oraz pozwolą na komfortowy relaks po intensywnym treningu.

Zarówno entuzjastki kolorowych wzorów jak i zwolenniczki stonowanej sportowej elegancji znajdą w kolekcji coś dla siebie. Kolorowe i dynamiczne motywy nie pozwolą pozostać niezauważoną na macie, a jednocześnie świetnie sprawdzą się w sportowej, miejskiej stylizacji.

Kolekcję Dare 2b można zakupić w sklepie: www.sklep-dare2b.pl

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(48) "Joga - styl - zestawy do jogi - komfort na macie" ["meta_desc"]=> string(205) "Z nową kolekcją Dare 2b można skompletować cały strój na matę. Lekkie i elastyczne legginsy Sequence Tight świetnie sprawdzą się u osób, które podczas wykonywania asan lubią czuć każdy ruch." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-11.4257812484097" ["lng"]=> string(17) "-7.52805056865705" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Joga - styl - zestawy do jogi - komfort na macie

meta_keys:

meta_desc: Z nową kolekcją Dare 2b można skompletować cały strój na matę. Lekkie i elastyczne legginsy Sequence Tight świetnie sprawdzą się u osób, które podczas wykonywania asan lubią czuć każdy ruch.

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Joga - styl - zestawy do jogi - komfort na macie

meta_keys:

meta_desc: Z nową kolekcją Dare 2b można skompletować cały strój na matę. Lekkie i elastyczne legginsy Sequence Tight świetnie sprawdzą się u osób, które podczas wykonywania asan lubią czuć każdy ruch.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Z nową kolekcją Dare 2b można skompletować cały strój na matę. Lekkie i elastyczne legginsy Sequence Tight świetnie sprawdzą się u osób, które podczas wykonywania asan lubią czuć każdy ruch.