google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Spokojny wypoczynek z PZU Wojażer

15 czerwca rusza kampania promująca polisę PZU Wojażer. Ubezpieczyciel będzie zachęcał Polaków do zadbania o spokojny wypoczynek zarówno w kraju, jak i za granicą. Amatorów podróży nie zabraknie. Ich liczba może sięgnąć 20 milionów. Zgodnie z danymi CBOS, aż 56 proc. Polaków planuje w tym roku wakacyjne wyjazdy*.

Spokojny wypoczynek z PZU WojażerWakacje nad morzem

fot. mat. prasowe

Wielu z nas już odlicza tygodnie i dni do upragnionego wakacyjnego wyjazdu. Tuż przed nim robimy ostatnie gorączkowe zakupy, organizujemy wielkie pakowanie walizek, dopinamy wszystko na ostatni guzik. Wreszcie wyjeżdżamy. Czy na pewno pomyśleliśmy o wszystkim?

– Planując wakacyjny wyjazd warto zatroszczyć się o dobre ubezpieczenie. Mimo, że nie uchroni nas ono od nieprzyjemnych zdarzeń, które mogą nas spotkać na urlopie, to zniweluje ich negatywne skutki. W efekcie, jeśli nie uda się nam przywieźć z wyjazdu wyłącznie miłych wspomnień to przynajmniej nie będziemy ponosić konsekwencji kłopotów, które nas spotkały – radzi Anna Staniszewska, kierownik w biurze zarządzania produktami PZU.

Dlatego przygotowując się na wypoczynek warto wykupić ubezpieczenie turystyczne PZU Wojażer i na wakacje zabrać ze sobą rownież „spokój”. Polisa chroni na wypadek choroby – dzięki niej ubezpieczyciel zorganizuje i opłaci wizyty u lekarza lub pobyt w szpitalu, a nawet transport medyczny do domu. Zabezpiecza na wypadek wyrządzenia krzywdy innej osobie – wtedy PZU wypłaci jej odszkodowanie. Minimalizuje straty w przypadku np. kradzieży – PZU odda pieniądze za skradziony lub zniszczony bagaż.

Kampania kierowana jest do rodzin z dziećmi, dorosłych podróżujących bez dzieci oraz backpackersów, czyli młodych ludzi poznających świat podczas niskobudżetowych wypraw. Kreacja w kampanii wychodzi od idei overprotection jako sposobu na zapewnienie sobie spokojnych wakacji. Jest jednak lepszy sposób na bezpieczne wakacje. Wystarczy mieć ubezpieczenie PZU Wojażer.

*Dane z raportu CBOS: Wyjazdy wypoczynkowe Polaków w 2015 roku i plany na rok 2016. Warszawa, luty 2016.

Paryż to jedna z tych europejskich stolic, którą ...

Serwis YouTube z roku na rok staje się ...

Dlaczego właściwie ten szlak zyskał miano najbardziej niebezpiecznego ...

Dotychczas wszystkie te osoby z Polski, które zainteresowane ...

Tak, w końcu! W końcu nadszedł ten czas, ...

Są stabilne i nadają się do ustawienia również ...

https://veturo.pl/article/2846/ubezpieczenie-podrozne-pzu-wojazer/