Jedna wyprawa i wiele możliwości

Wybierając linie Air France lub KLM warto skorzystać z dodatkowej opcji i w cenie przelotu zatrzymać się w Paryżu lub Amsterdamie na dowolną liczbę dni. Z przerwy w podróży (ang. stopover), czyli postoju dłuższego niż 24 godziny, mogą skorzystać osoby lecące w Klasie Ekonomicznej w przypadku dowolnego przelotu międzykontynentalnego liniami Air France i KLM, a także pasażerowie KLM podróżujący po Europie. Bilety na „podróż złożoną” można rezerwować bez dodatkowych opłat na stronach www.airfrance.pl i www.klm.pl*. Planując już teraz kilkudniowy wypoczynek lub dłuższy urlop, warto skorzystać z tej ciekawej oferty.

Jak zarezerwować lot z przerwą w podróży?
Wystarczy na stronie www.klm.pl lub www.airfrance.pl wybrać wylot z Warszawy lub Krakowa do Amsterdamu lub Paryża, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”. Następnie trzeba zaplanować każdy odcinek podróży osobno, np. Warszawa-Amsterdam; Amsterdam-Genua i na koniec wybrać jedno z zaproponowanych połączeń wraz z ceną. Podczas jednej podróży można zaplanować dwie dowolnej długości przerwy – np. w jedną stronę zatrzymujemy się w Paryżu, w drugą – w Amsterdamie.  Istotne jest, aby odebrać bagaż tak gdzie robimy stop, czyli – w Paryżu lub Amsterdamie (nie może on bowiem zostać nadany do finalnego celu podróży).  Rezerwacja biletu z przerwą w podróży jest możliwa w ramach dostępności miejsc w wymaganej klasie rezerwacyjnej i podlega dodatkowemu podatkowi lotniskowemu i może podlegać szczegółowym warunkom w zależności od trasy.

Amsterdam i Paryż na topie
Zarówno Amsterdam, jak i Paryż mają wiele do zaoferowania turystom. To metropolie tętniące życiem, z szerokim wachlarzem rozrywki i unikalną atmosferą lokalnych klubów, kawiarni i barów. I co ważne, obydwa miasta od lat cieszą się wśród Polaków niesłabnącą popularnością.

– Wśród podróżnych z Polski, którzy w ostatnich miesiącach wybrali się w podróż po Europie największą popularnością cieszył się Paryż i Amsterdam. Jest to dla nas naturalne, gdyż Paryż i Amsterdam to nasze dwa porty bazowe, do których oferujemy bezpośrednie loty – w tegorocznym sezonie letnim linie Air France i KLM z Warszawy oferują aż 7 połączeń dziennie do Paryża i Amsterdamu, a linia KLM dodatkowo realizuje 14 lotów tygodniowo między Krakowem a Amsterdamem. Natomiast od 4 lipca tego roku, Air France oferować będzie sezonowy rejs z Krakowa do Paryża 4 razy w tygodniu przez dwa wakacyjne miesiące – lipiec i sierpień (ostatni lot 28 sierpnia) – powiedział Frantisek Siling, dyrektor Air France KLM w Polsce.

Na długiej liście atrakcji turystycznych w Amsterdamie znajdują się m.in. światowej sławy muzea takie jak: Rijksmuseum, Muzeum Van Gogha, Dom Anny Frank czy Hermitage. Amsterdam to także  wspaniały amsterdamski kanał Canal Ring z XVII wieku, który wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Godne polecenia się także okolice Amsterdamu − pełne malowniczych wiosek, miast, zamków i twierdzy przeplatanych wspaniałymi rezerwatami przyrody. Przerwę w podróży można bardzo łatwo połączyć z wizytą w światowej sławy kwiatowym Parku Keukenhof czy odwiedzić Zandvoort − jeden z najstarszych nadmorskich kurortów w Holandii, który chętnie odwiedzała austriacka cesarzowa Sissi. Więcej inspiracji znaleźć można na stronie Iamsterdam (www.iamsterdam.com/en/visiting).

Równie ciekawie można zaplanować wypoczynek, poznając fascynującą historię stolicy Francji, zwiedzając zarówno słynne muzea i galerie, jak i wyśmienite restauracje. Bez względu na porę roku Paryż − miasto miłości, zabytków, iluminacji i mody nie przestaje oczarowywać. Dodatkowe informacje dotyczące oferty turystycznej są dostępne m.in. na stronie http://www.paryz.pl/, http://en.parisinfo.com. 

Zachęcamy do skorzystania z opcji stopover, mając na uwadze fakt, że Air France i KLM oferują wszystkie swoje loty z przesiadką w Paryżu lub Amsterdamie. A zatem to doskonała okazja, by zwiedzić te jedne z najbardziej interesujących miast w Europie.
Rezerwacji biletów można dokonywać online na www.airfrance.pl i www.klm.pl, poprzez Biuro Obsługi Air France KLM, dzwoniąc pod numery +48 (22) 51 23 947 i +48 (22) 51 23 949 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a w weekendy od 9:00 do 17:30) oraz w biurach podróży w całej Polsce.

*Przerwa w podróży na trasach do Azji podlega specjalnym warunkom, a na trasach Europejskich – dodatkowej opłacie. Szczegółowych informacji udziela Air France KLM.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(53) "KLM - Airfrance - Jedna wyprawa i wiele możliwości " ["meta_desc"]=> string(174) "Wystarczy na stronie www.klm.pl lub www.airfrance.pl wybrać wylot z Warszawy lub Krakowa do Amsterdamu lub Paryża, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-19.4238281222964" ["lng"]=> string(17) "-3.85548495394286" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "FRA" }

key_words:

meta_title: KLM - Airfrance - Jedna wyprawa i wiele możliwości

meta_keys:

meta_desc: Wystarczy na stronie www.klm.pl lub www.airfrance.pl wybrać wylot z Warszawy lub Krakowa do Amsterdamu lub Paryża, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: KLM - Airfrance - Jedna wyprawa i wiele możliwości

meta_keys:

meta_desc: Wystarczy na stronie www.klm.pl lub www.airfrance.pl wybrać wylot z Warszawy lub Krakowa do Amsterdamu lub Paryża, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Wystarczy na stronie www.klm.pl lub www.airfrance.pl wybrać wylot z Warszawy lub Krakowa do Amsterdamu lub Paryża, a następnie kliknąć w opcję „podróż złożona”.