Rozrywka w Katowicach

Pociąga cię świat gier wideo? Cybermachina to bar zdecydowanie dla ciebie! Od progu zostaniesz przeniesiony do raju gracza. Możesz nie tylko skorzystać z konsoli takich jak x-box, x-box kinect, pegasus, Nintendo Wii, czy Nintendo Wii U, ale też napić się fantazyjnych drinków inspirowanych grami. W lokalu wiele się dzieje - można natrafić choćby na turnieje gier konsolowych i planszówek. W piątki i soboty lokal otwarty jest aż do 4.00 rano. W pozostałe dni tygodnia - do północy.

Jeśli chcesz się poczuć jak postać z gry komputerowej wybierz się do Laserhouse. To jedno z niewielu w Polsce centrów Laser Tag, czyli nowoczesnego laserowego paitballu. Sport ten, to świetny wyzwalacz adrenaliny. Poza laserowymi strzelaniami grupowymi i indywidualnymi dostępne są też inne atrakcje, między innymi: Laserowy Labirynt rodem z filmu sensacyjnego i laserowa strzelnica. Poza tym lokal oferuje dostęp do automatów i dla fanów bardziej klasycznej zabawy – kręgle.

Uważasz, że laserowy paintball nie może zastąpić tradycyjnego? Nic straconego – PaintballFactory oferuje rozrywkę terenową na wysokim poziomie. Czeka na Ciebie profesjonalna arena Katowicki Bastion, mieszcząca się w głębi lasu w dzielnicy Murcki. A po tym, jak już dasz upust emocjom i adrenalina opadnie, możesz zasiąść w specjalnie przygotowanym kąciku widza, gdzie bez maski i ochronnego stroju będziesz obserwować przebieg rozgrywek.

O Old Timers Garage już raz wspominaliśmy. Warto do niego wpaść przy okazji zwiedzania Muzeum Motoryzacji. Całe wnętrze klubu przyozdobione jest elementami starych samochodów, instrumentami i antykami. W sali koncertowej znajduje się kilka niezwykłych starych aut, a scena wystylizowana jest jak maska furgonu. Odbywają się tu koncerty, Jam Session, a nawet spektakle teatralne. W tym roku będzie można zobaczyć takie „męskie” sztuki jak: „Halo, Penis?”,”Pewniak” i „Żona Do Adopcji”.

I jeszcze coś dla fanów fantastyki. Jeśli lubisz te klimaty, a w szczególności tolkienowskiego Władcę Pierścieni, czy Grę o Tron R.R. Martina, to polecamy ci miejscówkę Rudy Goblin. Ta specyficzna knajpa oferuje menu rodem z twoich ulubionych książek. Jadłeś kiedyś Lembasy z miodem, albo gulasz z Zapchlonego Tyłka? A może wolisz po królewsku – pieczonego dzika lub kaczkę w cytrynach? Knajpa oferuje oczywiście wiele więcej. Po posiłku zawsze możesz zagrać w jakąś planszówkę. Poza tym odbywają się tu różne spotkania autorskie i eventy. Dzieje się dosłownie wszystko: od pokazowych walk na miecze po gorącego rock’n’rolla. Dla faceta w każdym wieku.

Jeśli brakuje ci ekstremalnych doznań spróbuj skoków ze spadochronem. W Katowicach i okolicy znajdziesz kilka sprawdzonych miejsc, które oferują skoki tandemowe na przykład na terenie Aeroklubu Śląskiego w Muchowcu lub w klubie SkyFun w Bielsku-Białej. Jeśli wybiersz się na Śląsk na dłużej, to możesz także spróbować pilotarzu szybowców. Szkoleniami zajmuje się Aeroklub Katowice. Przypływ adrenaliny gwarantowany!

Warto też wpaść do strzelnicy. To emocje zupełnie innego typu i nie zrozumie ich ten, kto nigdy nie trzymał w ręku broni. Chorzowski Emjot organizuje zarówno strzelania rekreacyjne, jak i sportowe oraz bojowe. 11 stanowisk strzeleckich i profesjonalna kadra instruktorska to to, na co możesz liczyć. Nie musisz oczywiście posiadać własnej broni. Emjot ma duży wybór, jeśli chodzi o wypożyczenie.

Nocne życie też nie może być nudne. W Katowicach jest sporo klubów oferujacych rozrywkę dla panów. Na Go-Go lub masaż erotyczny można się wybrać do Night Clubu Babilon. Polecamy także klub Sfinks, który mieści się zaledwie 3 kilometry od centrum miasta. Zawsze można też rzucić się w wir Kasyna Katowice, mieszczącego się w budynku “Altus” przy Uniwersyteckiej 13. Na graczy czeka między innymi ruletka amerykańska i black jack. Znajdzie się też sporo rozrywki dla fanów automatów. Kasyno otwarte jest zawsze do 6.00 rano.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(61) "Katowice - rozrywka w Katowicach - Górny Śląsk - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(57) "Poznaj rozrywkowe miejsca w Katowicach - poleca veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(8) "Redakcja" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(50.257215523368898857370368205010890960693359375) ["lng"]=> float(19.02557372781630107283490360714495182037353515625) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(183) "https://www.youtube.com/embed/4b2-kFZiDsc" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Katowice - rozrywka w Katowicach - Górny Śląsk - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Poznaj rozrywkowe miejsca w Katowicach - poleca veturo.pl

watermark:

interesting_places:

author: Redakcja

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/4b2-kFZiDsc" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Katowice - rozrywka w Katowicach - Górny Śląsk - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Poznaj rozrywkowe miejsca w Katowicach - poleca veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Redakcja

meta_desc: Poznaj rozrywkowe miejsca w Katowicach - poleca veturo.pl