google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Bilety do JuraParków w salonikach Kolportera

Bilety do trzech JuraParków – w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim – czekają na osoby, które kupią w salonikach prasowych Kolportera trzy napoje koncernu PepsiCo. Promocja rusza już od 1 lipca, a przeznaczono na nią aż 100 tysięcy biletów.

Bilety do JuraParków w salonikach KolporteraJura Park w Bałtowie

fot.turystyka.wp.pl

Bilety do trzech JuraParków – w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim – czekają na osoby, które kupią w salonikach prasowych Kolportera trzy napoje koncernu PepsiCo. Promocja rusza już od 1 lipca, a przeznaczono na nią aż 100 tysięcy biletów. Specjalnie na sezon wakacyjny właściciel sieci JuraParków – Stowarzyszenie Delta oraz koncern PepsiCo, we współpracy z Kolporterem, przygotował wyjątkową promocję. Klienci, którzy kupią trzy napoje – Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew lub Lipton i zachowają paragon, otrzymają bilet do jednego z trzech JuraParków. Wartość każdego biletu to ok. 70 zł, a JuraParki w Bałtowie, Krasiejowie i Solcu Kujawskim oferują szereg atrakcji – nie tylko dla najmłodszych.

Malowniczo położony Bałtowski Kompleks Turystyczny to największy obiekt rozrywkowy w Polsce i wizytówka województwa świętokrzyskiego. Otrzymany w ramach promocji bilet pozwoli stanąć oko w oko z ponad 100 naturalnej wielkości wiernymi modelami dinozaurów, a w Prehistorycznym Oceanarium z ogromnymi gadami zamieszkującymi niegdyś podwodne głębiny. Bilet upoważnia do nieograniczonego korzystania z urządzeń w Parku Rozrywki, przejażdżek rollercoasterem, otwiera wrota do uwielbianej przez dzieci Wioski Czarownic Sabatówka i Kina Emocji Cinema 5D.

Z kolei w Solcu Kujawskim ścieżka dydaktyczna JuraParku prowadzi przez ogród botaniczny, w którym obok roślin rodzimych podziwiać można „żywe skamieniałości”, a także rośliny niespotykane na co dzień w naszym kraju. Otrzymany w ramach promocji bilet, pozwoli też zajrzeć w oczy gigantycznym makietom owadów i korzystać do woli z urządzeń Parku Rozrywki.

Pasjonującą podróż do świata sprzed milionów lat zapewnia też najmłodszy park tematyczny – w Krasiejowie koło Opola. Otrzymany w ramach promocji bilet pozwoli zobaczyć ponad 200 modeli prawie 70 gatunków mezozoicznych gadów i płazów, a dzięki Kapsule Czasu przemierzającej 300-metrowy tunel udać się w podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata.

przeczytaj o Jura Parku w Bałtowie

przeczytaj o Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

Można z pełną odpowiedzialnością przyznać, że cel podróży ...

Lato nad wodą? Brzmi dobrze, prawda? A lato ...

Wakacje tuż za pasem, dlatego też warto zaplanować ...

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i ...

W związku ze zmianą przepisów, wprowadzoną przez holenderski ...

Setki tysięcy Polaków wyjechało do Niemiec w poszukiwaniu ...

https://veturo.pl/article/2867/kolporter-promocja-bilety-do-juraparkow/