google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hydrapak, amerykański producent systemów nawadniających organizm

Z początkiem czerwca do polskich sklepów outdoorowych zawitał Hydrapak - amerykański potentat w segmencie systemów nawadniających organizm. Swoje produkty kieruje on do osób aktywnych fizycznie, głównie sportowców i podróżników. Jego flagowymi produktami są butelki, bidony i sakwy na wodę o dużym stopniu kompresyjności. Cechuje je niska waga oraz wykonanie z surowców w 100% wolnych od szkodliwych i rakotwórczych związków BPA oraz PCV. Polskim dystrybutorem został krakowski Raven.

Hydrapak, amerykański producent systemów nawadniających organizmHydrapak

fot. mat. prasowe

Brand powstał w 1996 w kalifornijskim Oakland. Jego produkty tworzone są głównie z myślą o profesjonalnych biegaczach i kolarzach oraz fanach trekkingu. Twórcy Hydrapaka duży nacisk kładą na stosowanie innowacji technologicznych oraz bazowaniu na nowoczesnych, elastycznych tworzywach, wolnych od BPA i PCV, takich jak poliuretan termoplastyczny (TPU) o grubości 0,25 mm. Równocześnie dbają o to, aby oferowane produkty były funkcjonalne i proste w użyciu.

W polskich sklepach sportowo - turystycznych dostępnych jest już kilka rodzajów składanych butelek i bidonów, m.in. typu Stash Bottle, Soft Flask, Seeker, Shape Shift czy Elite Reservoir. Ich wspólnym mianownikiem  - oprócz zastosowania bezpiecznego tworzywa i możliwości kompresji - jest dostępność w różnych kształtach, pojemnościach i kolorach. Wyróżnia je duży stopień szczelności, dzięki czemu korzystający nie ryzykuje rozlania napoju w czasie transportu. Zastosowany materiał jest przy niezwykle lekki i wytrzymały, a do tego antybakteryjny i antygrzybiczny. Ciecze przechowywane w butelkach Hydrapaka można zarówno zamrażać, jak i przechowywać w temperaturze do kilkudziesięciu stopni °C. Pojemniki są łatwe w czyszczeniu, a dzięki możliwości kompresji świetnie sprawdzą się w warunkach ograniczonego miejsca w plecaku. Warto podkreślić, iż produkty Hydrapaka posiadają dożywotnią gwarancję na przeciekanie i wady fabryczne niespowodowane mechanicznymi uszkodzeniami.

Na chwilę obecną produkty Hydrapaka można kupić w sklepach takich jak 3210sport.pl, Moko, Pamir czy Skalnik.

Efektywność treningów zależy od poprawności wykonywanych ćwiczeń oraz ...

Wybranie plecaka turystycznego, który będzie idealny dla naszych ...

 Jeżeli planujemy wyprawę zimową, ważne jest zaplanowanie każdego ...

Za niecały miesiąc Polaków ogarnie szaleństwo zakupowe związane ...

Pogoda jesienią sportowców nie rozpieszcza. Jest kapryśna, szczególnie ...

Oświetlenie jest obowiązkowym wyposażeniem roweru i spełnia podstawowe ...

https://veturo.pl/article/2873/hydrapak-systemy-nawadniajace-organizm-raven/