dziecko

Warszawa z dzieckiem – najciekawsze atrakcje dla całej rodziny

Warszawa to kapitalne miasto dla rodzin – liczba atrakcji dostępnych w stolicy jest naprawdę oszałamiająca. Jeżeli wobec tego zależy ci na spędzeniu rodzinnego czasu poza domem, sprawdź nasze propozycje!

Centrum Nauki Kopernik
To obecnie chyba jedna z najbardziej popularnych atrakcji w Warszawie – Centrum Nauki Kopernik to ogromna przestrzeń, gdzie na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo fantastycznych ekspozycji prezentujących otaczający świat z jego tajemnicami. Przy centrum działa również Planetarium Niebo Kopernika, które nie tylko pozwala na obserwację gwiazd, ale też wyświetla pokazy i filmy.

Muzeum dla Dzieci im. Janusza Korczaka
Muzeum dla Dzieci im. Janusza Korczaka można odwiedzić w ramach Muzeum Etnograficznego. Podczas wizyty w tej placówce czekają nie tylko ciekawe eksponaty, ale również interesujące warsztaty plastyczne dla dzieci oraz inne wciągające i rozwijające zajęcia.

Teatr Małego Widza
Jedyna tego rodzaju propozycja przeznaczona dla małych dzieci – już od pierwszego roku życia. Tutaj każdy może poczuć się jak w domu, ponieważ spektakle są przygotowywane specjalnie dla najmłodszych, który mogą aktywnie w nich uczestniczyć i bawić się jeszcze lepiej. Teatr dla dzieci będzie kapitalną alternatywą dla kina!

Escape Roomy
To nowa rozrywka przeznaczona dla spragnionych przygody. Escape Room to pokój, z którego trzeba uciec, rozwiązując różnego rodzaju zagadki. W Warszawie działa ich już sporo i są one również przeznaczone dla rodziców z dziećmi.

Warszawskie Zoo
W Zoo w Warszawie czeka ponad 500 różnych gatunków zwierząt – słonie, rekiny, nosorożce, jaguary czy hipopotamy to tylko kilka z nich. Dostępne są również mini-zoo dla najmłodszych oraz place zabaw.

Muzeum Wojska Polskiego
Nie tylko dla chłopaków – można oglądać tutaj rozmaite eksponaty związane z polskim wojskiem, między innymi samoloty wojskowe, wyrzutnie rakiet, śmigłowce czy czołgi. Niektóre z nich można również zwiedzić od środka.

Muzeum Historii Żydów Polskich
Nie tylko przeznaczone dla dorosłych, ale również dla dzieci, dla których przeznaczono tutaj specjalną salę. Dzięki eksponatom dzieci mogą nauczyć się więcej i historii polskich Żydów i tolerancji wobec innych.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(80) "Warszawa - atrakcje dla dzieci, warsztaty plastyczne, przedstawienia - Veturo.pl" ["meta_desc"]=> string(122) "Warszawa - poznaj atrakcje dla dzieci w stolicy - warsztaty plastyczne, przedstawienia - dowiedz się więcej na veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(52.2495545082908989797942922450602054595947265625) ["lng"]=> float(21.01369142240400123000654275529086589813232421875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Warszawa - atrakcje dla dzieci, warsztaty plastyczne, przedstawienia - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Warszawa - poznaj atrakcje dla dzieci w stolicy - warsztaty plastyczne, przedstawienia - dowiedz się więcej na veturo.pl

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Warszawa - atrakcje dla dzieci, warsztaty plastyczne, przedstawienia - Veturo.pl

meta_keys:

meta_desc: Warszawa - poznaj atrakcje dla dzieci w stolicy - warsztaty plastyczne, przedstawienia - dowiedz się więcej na veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Warszawa - poznaj atrakcje dla dzieci w stolicy - warsztaty plastyczne, przedstawienia - dowiedz się więcej na veturo.pl