Najlepszy sprzęt do wypoczynku na świeżym powietrzu

Lato w pełni, zaczął się sezon aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przed nami trzy upalne miesiące, które warto wypełnić niezapomnianymi emocjami, aktywną zabawą i smacznymi letnimi wypadami na grilla. Piknik z przyjaciółmi lub praca na świeżym powietrzu będą o wiele przyjemniejsze, jeżeli wcześniej sporządzimy listę rzeczy, dzięki którym nasz wypoczynek będzie naprawdę komfortowy.

Lamzac
Nie musisz już siedzieć na niewygodnej karimacie lub taszczyć ze sobą ogromnych leżaków. Możesz po prostu zabrać ze sobą leżak dmuchany, który wypełnia się powietrzem w ciągu 20 sekund bez używania pompki. Średnia waga lamzaca wynosi około 1,5 kg, dlatego można go bez problemu włożyć do plecaka. Leżak dmuchany może wytrzymać wagę do 250 kg, a więc może usiąść na nim kilka osób i jeszcze zmieści się pies. Lamzac utrzymuje powietrze co najmniej przez 8 godzin, co w zupełności wystarczy na dobrą zabawę. Można go używać nie tylko na ziemi, ale również w wodzie zamiast nadmuchiwanych materacy. Taki leżak można zabrać na wycieczkę, w podróż, na ryby itd. Polski producent AirLips oferuje lamzac we wszystkich kolorach tęczy – możesz wybrać według swojego humoru.

Przenośny grill
Zamiast wpychać do plecaka różne drobiazgi konieczne do rozpalenia ognia, weź ze sobą niewielki grill na drewno. Jego dużą zaletą jest fakt, że waży on mniej niż kilogram i ma wyciągane nóżki. Na grillu mieszczą się trzy duże kawałki mięsa, a więc jeżeli wybierasz się na piknik w niewielkim towarzystwie, nie będziecie musieli szukać drewna i palić ogniska po to, aby usmażyć mięso.  Na specjalistycznych stronach internetowych sprzedających grille oraz w marketach znajdziecie sprzęt najlepszych producentów w przystępnej cenie. Warto zwrócić uwagę na sprzęt firmy Gastro-Tar – jest nie tylko przyjemny w użyciu, ale daje również możliwość wyboru spośród całego asortymentu tego, co najlepsze za niewielkie pieniądze. 

Plandeka chroniąca przed deszczem i słońcem
Lekkie i praktyczne płótna z polipropylenu z  luwersami przydadzą się przy każdej pogodzie, niezależnie od tego czy będzie to mżący kapuśniaczek czy rozpalone słońce, przed którym nie da się schować w cieniu drzew. Dostępne są płótna w różnych rozmiarach od 4 do 12 metrów. Dzięki nim wasza rodzina i przyjaciele będą bezpieczni przez cały weekend.  Niedrogie plandeki oferuje KHAYNER Garden, tramp tent i inne firmy, prowadzące sprzedaż internetową.

Bezprzewodowy głośnik pływający
Jeśli planujesz odpoczynek nad rzeką, koniecznie zabierz ze sobą głośnik, który wytrzyma zachlapanie wodą, a nawet upadek do wody. Podłącza się go do głównego urządzenia przez Bluetooth. Polecamy urządzenia JBL i Floating, które wyposażają swoje urządzenia w dodatkowe oświetlenie, dzięki czemu urządzenie się nie zgubi nawet nocą.

Nadmuchiwany twister
Przyzwyczailiśmy się do zwykłego twistera z materiału, ale jego klasyczna wersja w dużym towarzystwie bawiącym się na pikniku nie będzie spełniać swoich funkcji. Na piknik najlepiej jest zabrać twister nadmuchiwany , który będzie mógł zmieścić dużą ilość osób. Można go używać nie tylko na ziemi, ale również w wodzie, gdzie zadanie jest utrudnione. Wasi przyjaciele będą musieli się wykazać elastycznością i umiejętnością utrzymania na wodzie, podczas gdy konstrukcja będzie kołysana przez fale. 

Nie zapominajmy, że do udanego wypoczynku na świeżym powietrzu potrzebny jest dobry nastrój, odpowiedni sprzęt i gry dostarczające rozrywki, a cała reszta na pewno się ułoży. Brak urlopu lub możliwości wyjazdu do ciepłych krajów zawsze może zrekompensować dobre towarzystwo, wygodny leżak oraz smacznie przekąski. To przecież ciepłe letnie wspomnienia będą wam dodawać energii na cały następny rok.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(68) "Gadżety na piknik - Lamzac, przenośny grill, głośnik pływający" ["meta_desc"]=> string(99) "Dowiedz się jakie fajne gadżety na udany piknik pojawiły się na naszym rynku - poleca veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-13.7988281230794" ["lng"]=> string(17) "-11.8931535743572" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Gadżety na piknik - Lamzac, przenośny grill, głośnik pływający

meta_keys:

meta_desc: Dowiedz się jakie fajne gadżety na udany piknik pojawiły się na naszym rynku - poleca veturo.pl

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Gadżety na piknik - Lamzac, przenośny grill, głośnik pływający

meta_keys:

meta_desc: Dowiedz się jakie fajne gadżety na udany piknik pojawiły się na naszym rynku - poleca veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Dowiedz się jakie fajne gadżety na udany piknik pojawiły się na naszym rynku - poleca veturo.pl