google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Park Wodny w Koszalinie

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw oraz część  gastronomiczną.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi,

ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oferta dla wszystkich
Miłośnicy adrenaliny korzystają ze zjeżdżalni wodnych, których w Parku Wodnym jest aż sześć. Najdłuższa (Anakonda) mierzy 175 m długości. Zwolennicy relaksu i regeneracji natomiast chętnie odwiedzają strefę saun aquaparku, to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które pozwala na chwile wyciszenia i odprężenia. Różnorodność saun i łaźni parowych, grota solna, wypoczywalnia, bicze szkockie, grota lodowa, seanse zapachowe w saunach do rytuałów prowadzone przez sauna mistrzów, czy słoneczna łąka spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Park Wodny Koszalin
ul. Rolna 14
75-436 Koszalin

Najstarszym zabytkiem Koszalina jest katedra z XIV w. ...

Uzupełniając cykl „Rodzinny weekend  w…” szukaliśmy atrakcji w ...

Czy wymienicie choć jeden koszaliński festiwal? Nie? To ...

Dla wczasowiczów przebywających w nadmorskich miejscowościach Scena Kulturalna ...

nocleg

https://veturo.pl/article/2934/koszalin-atrakcje-dla-dzieci-i-rodzin-park-wodny-pomorze-atrakcje/