google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Linia Costa

Costa posiada największą flotę wśród armatorów europejskich i powiększa ją o nowy statek niemalże co roku. Linia dba także o wizerunek swych starszych statków, przeprowadzając ich kompleksowe modernizacje, jak np. w przypadku właśnie ukończonej "przemiany" statku Costa Romantica w Costa neoRomantica (luty 2012).

Oprócz tras europejskich Costa oferuje także rejsy w takich rejonach świata jak: Karaiby, Ameryka Południowa, Półwysep Arabski, Daleki Wschód, Ocean Indyjski i Morze Czerwone. W swej ofercie ma także rejsy transatlantyckie i od niedawna - dookoła świata. 

Armator, posiada największą i najbardziej nowoczesną flotę statków wycieczkowych w Europie, bogaty program rozrywkowy i liczne atrakcje sportowe na pokładzie statków.

Na statku są liczne atrakcje i udogodnienia dla rodzin z dziećmi: programy animacyjne (w tym zajęcia wieczorne) i sportowe, kluby dziecięce i młodzieżowe, specjalne kolacje, menu i pakiety napojów dla dzieci, możliwość pozostawienia dziecka w grupie z opiekunką do godziny 01:30 w nocy (bezpłatnie)

Szeroka oferta zabiegów pielęgnacyjnych w Samsara Spa wraz z możliwością zakwaterowania w kabinach i apartamentach kategorii Samsara, zapewnia szereg dodatkowych korzyści i bezpośredni dostęp do salonu spa oraz posiłki w Restauracji Samsara.

Kuchnia na Costa oferuje duży wybór dań kuchni włoskiej oraz możliwość wykupienia pakietów napoi, w tym "all inclusive".

tutaj znajdziesz rejsy wycieczkowe

Basen Morza Śródziemnego jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców ...

"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń ...

Hawaje nazywane Stanem Aloha to zbiór 137 wysp, ...

Półwysep Arabski to region świata rzadko odwiedzany przez ...

Eldorado podróżników i lubiących samotne wędrówki obieżyświatów. Każdy ...

Statki tej linii zawijają do portów Morza Śródziemnego, ...

https://veturo.pl/article/2969/linia-costa-cruises-rejsy-wycieczkowe-statkiem-atrakcje/