google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Linia Cunard

Zarówno wczoraj, jak i dziś na statkach linii Cunard w luksusowych wnętrzach i salonach wznosi się toasty najlepszym szampanem, w przepięknych salach balowych tańczy się walca, we wspaniałych restauracjach degustuje się znakomite dania najlepszych kuchni świata  czy też rozkoszuje się przyjemną rozmową i nietuzinkową atmosferą w doborowym towarzystwie na jednym z licznych pokładów.

Sztandarowym kierunkiem, oprócz wielu dalekomorskich destynacji, są rejsy transatlantyckie statkiem Queen Mary 2 na klasycznej trasie z Southampton w Wielkiej Brytanii do Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych. Ten rejs łączy w sobie wszystkie elementy klasycznej podróży morskiej.

Statki linii Cunard zapraszają do odnalezienia swojego miejsca w bogatej historii dalekomorskich wojaży i namawiają do napisania swojej własnej klasycznej opowieści o wrażeniach, jakie czekają na jednym z legendarnych liniowców.

Cunard to synonim elegancji, luksusu i słynnego White Star Service, ustalającego standardy obsługi, według których oceniane są inne linie.

To najsłynniejsze liniowce na świecie - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży podróży morskich, klasyczne brytyjskie dziedzictwo legendarnych liniowców.

Linia Cunard jest pionierem rejsów dookoła świata i pierwszą linią, która zaoferowała regularne połączenia przez Atlantyk - hołdując tradycji legendarnych liniowców linii Cunard i White Star, Queen Mary 2 - jako jedyny luksusowy liniowiec - oferuje regularne rejsy transatlantyckie przez cały rok

Cunard to jedyna linia, pozwalająca zabrać na pokład psa lub kota (wyłącznie na rejsach transatlantyckich)

tutaj znajdziesz rejsy wycieczkowe

Basen Morza Śródziemnego jest ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców ...

"Karaibskie wakacje" - to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń ...

Hawaje nazywane Stanem Aloha to zbiór 137 wysp, ...

Półwysep Arabski to region świata rzadko odwiedzany przez ...

Eldorado podróżników i lubiących samotne wędrówki obieżyświatów. Każdy ...

Statki tej linii zawijają do portów Morza Śródziemnego, ...

https://veturo.pl/article/2970/ekskluzywne-rejsy-statkiem-linia-cunard-queen-mary-2/