Łap okazje i zaplanuj podróż marzeń − do wyboru prawie 100 miast w nowej promocji Air France KLM

Dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze zaplanować upragnionego urlopu lub dawno zapomnieli o tym, który się odbył, linie Air France KLM przygotowały miłą niespodziankę na koniec wakacji. Od 25 sierpnia do 14 września bilety na przeloty do ponad 90 miast w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce czy na Karaibach można kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Promocyjne oferty dotyczą wylotów realizowanych od teraz do 30 czerwca 2017 roku. Oprócz tego linia Air France ogłosiła promocję na przeloty do Paryża, w cenie od 349 PLN za przelot w obie strony. Paryż w świetnej cenie można kupić tylko do końca sierpnia!

Nowa oferta promocyjna Air France KLM to doskonała okazja do realizacji wakacyjnych marzeń jeszcze w tym roku lub zaplanowania podróży życia na pierwszą połowę przyszłego roku. W ofercie znajdziemy ponad 90 kierunków z wylotami z Warszawy lub Krakowa.

Afryka, Indie i Azja w sam raz na jesień
Kiedy w naszym kraju rozpocznie się jesienna plucha, warto zafundować sobie porządną dawkę słońca, wybierając się w najbardziej egzotyczne miejsca na świecie. W ofercie Air France KLM znajdziemy aż 20 afrykańskich i indyjskich miast z wylotem z Warszawy i 15 z wylotem z Krakowa. Na przykład do Nairobi polecimy już od 2 489 PLN, do Kapsztadu od 2 889 PLN, do Kilimandżaro od 3 589 PLN, a do Johannesburga – od 2 809 PLN. Wyjątkowo kusząca jest oferta na przelot do stolicy Tanzanii – za bilety do Dar Es Salaam zapłacimy od 1 989 PLN! Rezerwując termin podróży, nie musimy się martwić o pogodę – na Czarnym Lądzie czeka na nas prawdziwie egzotyczna aura, a wycieczka po pustyni na wielbłądach czy wyjazd na safari w głąb sawanny dostarczą niezapomnianych wrażeń! Równie ciekawie kształtują się ceny przelotów do Indii. Za podróż do Bombaju zapłacimy od 2 109 PLN, a do Delhi polecimy od 2 189 PLN.

Miłośników Azji z pewnością ucieszy fakt, że w ofercie Air France KLM znalazło się mnóstwo dalekowschodnich kierunków. W sumie promocja obejmuje aż 21 azjatyckich tras z wylotem z Warszawy i 19 z wylotem Krakowa. Na szczególną uwagę zasługują m.in. ceny przelotów do Pekinu (od 1 839 PLN), Bangkoku (od 1 989 PLN), Szanghaju (od 1 839 PLN), Hongkongu od 2 189 PLN, Singapuru od 2 199 PLN czy Japonii (Osaka od 1 999 PLN, Fukuoka od 1 989 PLN i Tokio od 1 989 PLN).

Ameryka Południowa i Karaiby na wyciągnięcie ręki
W ofercie Air France KLM nie zabraknie też ciekawych propozycji dla tych, którzy planują karnawał w Rio lub marzą o spędzeniu podróży poślubnej na Kubie. Lista kierunków w Ameryce Południowej i na Wyspach Karaibskich obejmuje aż 25 tras z Warszawy i 18 z Krakowa. Warto zwrócić uwagę na ceny przelotów do Rio de Janeiro (od 2 999 PLN), Sao Paulo (od 2 999 PLN), Buenos Aires (od 3 499 PLN) czy Bogoty (od 2 999 PLN). Kuszącą propozycją są też uwielbiane miejsca na Wyspach Karaibskich – Hawana (od 2 729 PLN), Santo Domingo (od 2 399 PLN), Curacao (od 2 899 PLN), Bonaire (od 2 999 PLN) czy Punta Cana (od 2 299 PLN). Niebiańskie plaże usiane palmami, zachwycający błękit oceanu i tętniące życiem miasta z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci!

Duży wybór kierunków w Ameryce Północnej
W ofercie promocyjnej Air France KLM nie zabrakło też popularnych miast w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Miłośników dzikiej przyrody i syropu klonowego z pewnością zainteresują atrakcyjne ceny przelotów do Toronto (od 2 289 PLN), Vancouver (od 2 879 PLN) czy Montrealu (od 2 689 PLN). Z kolei dla tych, którzy uwielbiają tętniące życiem metropolie w USA, linie Air France KLM przygotowały wyjątkowo atrakcyjną ofertę na przeloty do takich miast jak choćby Nowy Jork (od 2 089 PLN), San Francisco (od 2 769 PLN), San Diego (od 2 789 PLN) czy Chicago (od 2 089 PLN).

Europa odkryta na nowo
Oczywiście tak jak w przypadku każdej dużej promocji Air France KLM, tym razem tańsze przeloty można zarezerwować również na terenie Europy. W ofercie znajdziemy aż 16 kierunków z wylotem z Warszawy i 5 miast z wylotem z Krakowa. Do wyboru są słynne metropolie, np. Barcelona (od 609 PLN – wylot z Warszawy lub Krakowa), Lizbona (od 589 PLN – wylot z Warszawy), Madryt (od 599 PLN – wylot z Warszawy), Bruksela (od 729 PLN – wylot z Warszawy) czy Dublin (od 719 PLN – wylot z Warszawy), jak i mniej popularne kierunki, jak np. Bergen (od 609 PLN – wylot z Warszawy), Newcastle (od 819 PLN – wylot z Warszawy), Stuttgard (od 609 PLN – wylot z Krakowa) czy Stavanger (od 679 PLN – wylot z Warszawy).

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(42) "Bilety lotnicze - promocje KLM, Air France" ["meta_desc"]=> string(185) "Nowa oferta promocyjna Air France KLM to doskonała okazja do realizacji wakacyjnych marzeń jeszcze w tym roku lub zaplanowania podróży życia na pierwszą połowę przyszłego roku." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-22.0605468719292" ["lng"]=> string(17) "-6.16676897399322" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Bilety lotnicze - promocje KLM, Air France

meta_keys:

meta_desc: Nowa oferta promocyjna Air France KLM to doskonała okazja do realizacji wakacyjnych marzeń jeszcze w tym roku lub zaplanowania podróży życia na pierwszą połowę przyszłego roku.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Bilety lotnicze - promocje KLM, Air France

meta_keys:

meta_desc: Nowa oferta promocyjna Air France KLM to doskonała okazja do realizacji wakacyjnych marzeń jeszcze w tym roku lub zaplanowania podróży życia na pierwszą połowę przyszłego roku.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Nowa oferta promocyjna Air France KLM to doskonała okazja do realizacji wakacyjnych marzeń jeszcze w tym roku lub zaplanowania podróży życia na pierwszą połowę przyszłego roku.