W październiku na antenie Travel Channelznajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularn

W październiku na antenie Travel Channel znajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularnych programów.

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta
Nowe odcinki we wtorki, od 4 października o godz. 21:00 
Andrew Zimmern rozpoczyna kolejną kulinarną przygodę, podczas której będzie znów degustował najdziwniejsze potrawy świata, od dzikiej koźliny po kaczą wątróbkę. W nowym sezonie programu Andrew zapisuje nowe karty “hisssstorii”, kosztując jaj węża w Japonii i pijąc wężową żółć w Szanghaju. Na Okinawie Andrew spałaszuje marynowane świńskie ucho, trującą rybę najeżkokształtną i oko tuńczyka. Na koniec wybierze się do Chin, by spróbować żółwia, kurczęcych serc i ślimaczych skorupek. Czy Andrew przetrwa tak ciężką próbę? Dowiedzcie się oglądając nowe odcinki programu.

Tajemnice Białego Domu
Nowy odcinek w niedzielę, 9 października o godz. 19:00
Do ostatniego etapu wyścigu o Biały Dom pozostało zaledwie kilka tygodni, więc Travel Channel przyjży się najbardziej zagadkowym wydarzeniom w domu amerykańskiego prezydenta. Jest to jeden z najlepiej rozpoznawalnych budynków na świecie, lecz jakie sekrety skrywa 412 par drzwi domu pod adresem Pennsylvania Avenue 1600? Don Wildman wybierze się do Waszyngtonu, by poznać historię szalonego przyjęcia u prezydenta, które stało się zagrożeniem dla Białego Domu i poszuka dowodów na istnienie tajnego oddziału szpiegów, który zdaniem niektórych pomógł Ameryce wygrać zimną wojnę.

Skarby z szopy
Podwójne odcinki w środy, od 12 października o godz. 22:00
Motocyklowy guru Henry Cole i supermechanik Sam Lovegrove znów ruszają w drogę! Będą przetrząsać szopy w całym Zjednoczonym Królestwie w poszukiwaniu perełek motoryzacji, które wyremontują, a następnie sprzedadzą. Tym razem Henry i Sam podróżują do Kornwalii, skąd odjadą rzadkim niemieckim skuterem, by następnie wybrać się do New Forest. Tam czeka na nich Stumpie, miłośnik americany z szopą pełną rzadkich motocykli. Znajdą również zabytkowe auta brytyjskie, dziwaczne hot rody i limuzynę, niegdyś należącą do argentyńskiej pierwszej damy – Evy Peron. Wybierzcie się z chłopakami w wyprawę po wielki zysk!

Śmiercionośne pamiątki
Nowe odcinki w niedziele, od 2 października o godz. 21:00
Zak Bagans spełnia swoje wieloletnie marzenie o otwarciu w Las Vegas muzeum pełnego dziwnych przedmiotów, które kolekcjonował przez lata. W “Śmiercionośnych pamiątkach” Zak przygląda się nawiedzonym lub obciążonym klątwą przedmiotom oraz ich niezwykłym właścicielom. W tym sezonie obejrzymy, jak Zak staje twarzą w twarz ze stuletnią lalką, która była inspiracją dla twórców serii horrorów, organizuje seans spirytystyczny i ryzykuje podpaleniem swojego muzeum podczas badania dwóch obrazów, związanych z serią tajemniczych pożarów. Wyłączcie światła i oglądajcie nowy program z dreszczykiem.

Budowa na końcu świata: góry Alaski
Nowy odcinek w niedzielę, 2 października o godz. 19:00 
Przedstawiamy wam Anę i Jacoba White’ów oraz dwójkę ich dzieci – współczesną szwajcarską rodzinę Robinsonów. Udadzą się w dzikie obszary Alaski, gdzie zbudują własny domek w górach. Pracując z dala od cywilizacji, mogą liczyć wyłącznie na siebie. Z uwagi na brak dróg, materiały budowlane muszą transportować saniami motorowymi. Gdy nadchodzi zima, rodzina musi zacząć wyścig z czasem i nieprzewidywalną pogodą Alaski – nie wspominając nawet o dzikich zwierzętach. Oglądajcie nasz program i poznajcie rodzinę White’ów, zanim zrobią to niedźwiedzie!

Muzealne tajemnice
nowe odcinki w niedziele, od 23 października o godz. 20:00 
Od skandali politycznych i absurdalnych wynalazków, po ucieczki z więzienia i relikty wojenne – w “Muzealnych tajemnicach” opowiadamy historie fascynujących przedmiotów wystawianych lub ukrytych w muzeach. Każdy obiekt ma własną, wyjątkową opowieść, każdy też przyczynił się do zmiany biegu historii. W tym sezonie Don Wildman obejrzy krzesło elektryczne, zdeformowaną czaszkę, najgorszą grę wideo w historii i aksamintne malowidło z jednorożcem w szortach. Nie przegapcie wspaniałej wyprawy po najbardziej tajemnicze muzealne obiekty.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(117) "W październiku na antenie Travel Channel znajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularnych programów." ["meta_desc"]=> string(117) "W październiku na antenie Travel Channel znajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularnych programów." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(16) "-17.841796872516" ["lng"]=> string(17) "-11.8071360795966" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: W październiku na antenie Travel Channel znajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularnych programów.

meta_keys:

meta_desc: W październiku na antenie Travel Channel znajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularnych programów.

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: W październiku na antenie Travel Channel znajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularnych programów.

meta_keys:

meta_desc: W październiku na antenie Travel Channel znajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularnych programów.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: W październiku na antenie Travel Channel znajdziecie wiele ciekawych propozycji programowych popularnych programów.