google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Teva przedstawia jesienną kolekcję - premiera serii Arrowood

Siłą nowej kolekcji Tevy jest jej różnorodność,  będąca odpowiedzią na potrzeby klientów. Modele na bieżący sezon pozwalają na podkreślenie indywidualnego, unikalnego stylu marki i jej użytkowników.

Teva przedstawia jesienną kolekcję - premiera serii Arrowoodseria Arrowood

fot. mat. prasowe

Absolutną nowością w jesiennej ofercie Tevy, nie tylko na polskim rynku, jest seria butów Arrowood. Obejmuje 3 modele - WP, Lux WP, Lux Mid WP, różniące się od siebie głównie wysokością cholewki oraz zastosowanych w niej materiałów. Seria dostępna jest zarówno w wydaniu damskim, jak i męskim, łącznie w kilkunastu wersjach kolorystycznych.

Co stanowi spoiwo łączące całą linię? Arrowood, niezależnie od modelu, nadaje się do użytku w mieście, jak i podczas spacerów w warunkach nierównego, umiarkowanie łatwego terenu. Niezwykle lekki i komfortowy w użyciu, wyróżniający się przy tym trwałością i estetyką wykonania. Zaprojektowany został z myślą o użytkowaniu w czasie cieplejszych miesięcy, ale, dzięki wodoodpornej membranie i wykończeniom ze skóry, sprawdzi się również w czasie łagodnej, miejskiej zimy. Zastosowanie dobrze oddychającej, odparowującej nadmiar wilgoci warstwy wewnętrznej oraz ruchomej wkładki pozwala na łatwe dopasowanie do stopy użytkownika. Stabilizację nogi w bucie zapewnia dobrze amortyzująca śródpodeszwa wykonana z pianki Eva oraz wiązanie za pomocą wytrzymałych sznurowadeł, umocowanych w rzędzie kilku materiałowych szlufek i jednej aluminiowej szlufki na górze. Dobrą przyczepność do podłoża zapewnia kauczukowa podeszwa stworzona na bazie technologii Float - LiteTM.

Co więcej, praktyczne właściwości serii Arrowood idą w parze z atrakcyjnością wizualną, co jest charakterystyczną cechą dla obuwia tworzonego przez Tevę. Każdy ze wspomnianych modeli jest niezwykle starannie wykonany, z ciekawie dobraną paletą kolorystyczną, dekoracyjnymi sznurówkami i starannie wykonaną linią szwu w warstwie skóry.

Efektywność treningów zależy od poprawności wykonywanych ćwiczeń oraz ...

Wybranie plecaka turystycznego, który będzie idealny dla naszych ...

 Jeżeli planujemy wyprawę zimową, ważne jest zaplanowanie każdego ...

Za niecały miesiąc Polaków ogarnie szaleństwo zakupowe związane ...

Pogoda jesienią sportowców nie rozpieszcza. Jest kapryśna, szczególnie ...

Oświetlenie jest obowiązkowym wyposażeniem roweru i spełnia podstawowe ...

https://veturo.pl/article/3102/teva-nowa-kolekcja-seria-arrowood/