Teva przedstawia jesienną kolekcję – premiera serii Arrowood

Siłą nowej kolekcji Tevy jest jej różnorodność,  będąca odpowiedzią na potrzeby klientów. Modele na bieżący sezon pozwalają na podkreślenie indywidualnego, unikalnego stylu marki i jej użytkowników.

Absolutną nowością w jesiennej ofercie Tevy, nie tylko na polskim rynku, jest seria butów Arrowood. Obejmuje 3 modele – WP, Lux WP, Lux Mid WP, różniące się od siebie głównie wysokością cholewki oraz zastosowanych w niej materiałów. Seria dostępna jest zarówno w wydaniu damskim, jak i męskim, łącznie w kilkunastu wersjach kolorystycznych.

Co stanowi spoiwo łączące całą linię? Arrowood, niezależnie od modelu, nadaje się do użytku w mieście, jak i podczas spacerów w warunkach nierównego, umiarkowanie łatwego terenu. Niezwykle lekki i komfortowy w użyciu, wyróżniający się przy tym trwałością i estetyką wykonania. Zaprojektowany został z myślą o użytkowaniu w czasie cieplejszych miesięcy, ale, dzięki wodoodpornej membranie i wykończeniom ze skóry, sprawdzi się również w czasie łagodnej, miejskiej zimy. Zastosowanie dobrze oddychającej, odparowującej nadmiar wilgoci warstwy wewnętrznej oraz ruchomej wkładki pozwala na łatwe dopasowanie do stopy użytkownika. Stabilizację nogi w bucie zapewnia dobrze amortyzująca śródpodeszwa wykonana z pianki Eva oraz wiązanie za pomocą wytrzymałych sznurowadeł, umocowanych w rzędzie kilku materiałowych szlufek i jednej aluminiowej szlufki na górze. Dobrą przyczepność do podłoża zapewnia kauczukowa podeszwa stworzona na bazie technologii Float – LiteTM.

Co więcej, praktyczne właściwości serii Arrowood idą w parze z atrakcyjnością wizualną, co jest charakterystyczną cechą dla obuwia tworzonego przez Tevę. Każdy ze wspomnianych modeli jest niezwykle starannie wykonany, z ciekawie dobraną paletą kolorystyczną, dekoracyjnymi sznurówkami i starannie wykonaną linią szwu w warstwie skóry.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(62) "Teva przedstawia jesienną kolekcję; premiera serii Arrowood." ["meta_desc"]=> string(103) "Absolutną nowością w jesiennej ofercie Tevy, nie tylko na polskim rynku, jest seria butów Arrowood." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(19) "Sprzęt turystyczny" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-15.4687499978463" ["lng"]=> string(17) "-3.18878115711245" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Teva przedstawia jesienną kolekcję; premiera serii Arrowood.

meta_keys:

meta_desc: Absolutną nowością w jesiennej ofercie Tevy, nie tylko na polskim rynku, jest seria butów Arrowood.

watermark:

interesting_places: Sprzęt turystyczny

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Teva przedstawia jesienną kolekcję; premiera serii Arrowood.

meta_keys:

meta_desc: Absolutną nowością w jesiennej ofercie Tevy, nie tylko na polskim rynku, jest seria butów Arrowood.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Absolutną nowością w jesiennej ofercie Tevy, nie tylko na polskim rynku, jest seria butów Arrowood.