Odzież sportowa dla dzieci

Produkty Regatty okażą się niezawodne podczas chłodnych poranków w trakcie dojazdów do szkoły na rowerze lub hulajnodzie. Świetnie sprawdzą się na wycieczkach szkolnych, podczas których trzeba być przygotowanym na różnorodne warunki. Późne powroty z treningów i zajęć dodatkowych nie będą straszne dzięki elementom odblaskowym, w które są wyposażone wszystkie kurtki Regatty dla młodszych użytkowników.

Rodzice docenią lekką i jednocześnie wytrzymałą kurtkę softshellową Clopin, idealną dla pełnych energii dzieciaków. Techniczna tkanina zewnętrzna zapewni świetną ochronę przed wiatrem i wychłodzeniem, a trwała impregnacja zewnętrzna przed lekkim deszczem. Dodatkowe zabezpieczenie daje odpinany, sportowy kaptur. Świetny wybór dla małych urwisów zarówno na górski szlak, żeglarską wyprawę na Mazury, rodzinny wypad do parku czy też pełną przygód wyprawę do szkoły. Docenią oni ciekawą kolorystykę i oryginalny nadruk. To doskonała, praktyczna kurtka na cały rok.

Regatta Kielder to inna propozycja dla lubiących ruch chłopców i dziewczynek. Została zaprojektowana do najbardziej ambitnych zadań w terenie. Wytrzymały materiał zewnętrzny w połączeniu z impregnacją odpychającą wodę gwarantuje świetną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. O komfort podczas chłodniejszej pogody dba syntetyczna ocieplina Warmloft o właściwościach puchu – a jesień bywa chłodna! Specjalnie z myślą o aktywnych dzieciach kaptur, rękawy i panele boczne wykonano z elastycznego materiału Extol Stretch, ułatwiającego dopasowanie i zapewniającego pełną swobodę ruchów. Kielder to wierna kopia „dorosłej” górskiej kurtki dla profesjonalistów!

Profesjonalny plecak zamiast tornistra? To może być początek wspaniałej przygody – w drodze do szkoły, w ławce szkolnej czy podczas zabawy w parku. Paladen o pojemności 25 litrów pomieści wszystkie książki oraz skarby przywiezione z wakacji i znalezione ostatnio na podwórku. Plecak wykonany jest przy użyciu technologii stosowanych w najlepszym sprzęcie wyprawowym. Pancerny materiał zewnętrzny zabezpieczy w pełni ekwipunek, a wygodny system nośny zapewni komfort zarówno podczas marszu, jak i jazdy na rowerze. Obecnie obok zeszytów i książek coraz częściej podstawowym wyposażeniem szkolnym staje się tablet. Z łatwością go pomieści dokładnie zabezpieczona kieszeń wewnętrzna.

Z marką Regatta przygody można przeżywać przez cały rok – nawet na najbliższej ulicy albo w szkole. Są one zdecydowanie tańsze niż egzotyczne wakacje. Z okazji powrotu do szkoły w sklepie www.regatta.pl do końca września opisany sprzęt dostaniemy w okazyjnych, opadających jak jesienne liście, cenach:
Kurtka softshellowa Regatta Clopin – 119,90 zł (przeceniona z 279 zł);
Bluza z dociepleniem Regatta Kielder – 149,90 zł (przeceniona z 299 zł);
Plecak Paladen 25 litrów – 134,90 zł (przeceniony z 269 zł.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(37) "Odzież sportowa dla dzieci - Regatta" ["meta_desc"]=> string(107) "Z marką Regatta przygody można przeżywać przez cały rok – nawet na najbliższej ulicy albo w szkole." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(19) "Odzież turystyczna" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-19.9511718722226" ["lng"]=> string(17) "-14.0342782040539" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(true) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Odzież sportowa dla dzieci - Regatta

meta_keys:

meta_desc: Z marką Regatta przygody można przeżywać przez cały rok – nawet na najbliższej ulicy albo w szkole.

watermark:

interesting_places: Odzież turystyczna

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear: 1

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Odzież sportowa dla dzieci - Regatta

meta_keys:

meta_desc: Z marką Regatta przygody można przeżywać przez cały rok – nawet na najbliższej ulicy albo w szkole.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Z marką Regatta przygody można przeżywać przez cały rok – nawet na najbliższej ulicy albo w szkole.