Lato 2017 pełne nowości

W Rainbow rozpoczęła się sprzedaż oferty na Lato 2017. W pierwszej kolejności do klientów trafiła oferta wczasowa, w której znajdą wiele nowości, między innymi w Grecji, Hiszpanii, Włoszech i Albanii. Touroperator zapowiada, że absolutnym hitem kolejnego lata będą hotele i apartamenty z Polską Strefą. Interesująco zapowiada się również sama promocja oferty, gdyż poza komunikowanym do tej pory rabatem dla wszystkich klientów pojawia się dodatkowy rabat dla dzieci, bądź dla drugiej osoby w parze, oraz możliwość rezerwacji miejsc w samolocie.

Rainbow lubi zaskakiwać, dlatego w ofercie na nadchodzące Lato 2017 pojawi się wiele interesujących nowości wczasowych. Klienci będą mogli wypoczywać między innymi na wyspie, która jest niekwestionowanym symbolem Grecji, czyli „nieziemskiej” Santorini, hiszpańskim „Wybrzeżu Kwiatu Pomarańczy”- Costa del Azahar, czy „ Złotym Wybrzeżu”, czyli Costa Dorada, słynącym z pięknych plaż i katalońskich tradycji. Wielbiciele Włoch również się nie zawiodą. Dla nich touroperator przygotował prawdziwy festiwal różnorodności w postaci intrygującej, zachodniej części Sycylii (Trapani), pełnej zaskakujących krajobrazów i zabytków południowej Sardynii (Cagliari) i znanego, dzięki Królowej Bonie –Bari. To właśnie tutaj znajduje się zamek Dynastii Sforzów. Prawdziwym odkrywcom Rainbow poleca wypoczynek we wciąż tajemniczej Albanii, w kurorcie Durres.

Dla tych, co lubią nieco bardziej egzotyczne miejsca zaproponowano realizowane Dreamlinerem bez przesiadek i międzylądowań: Kubę (Varadero) oraz rajską wyspę Bali stanowiącą również doskonałą bazę wypadową do zwiedzania całej Indonezji. Pierwszy raz w ofercie na nadchodzące lato pojawią się realizowane do tej pory tylko zimą Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Touroperator zaserwował również coś, czego do tej pory nie było na rynku polskim, czyli całkowicie nowy, oryginalny i unikalny koncept, działający pod nazwą Polska Strefa (http://r.pl/polska-strefa). Koncepcja wdrożona zostanie w 6 bardzo popularnych wśród polskich turystów destynacjach: 3 hotelach (na Krecie, Rodos i Korfu) oraz 3 apartamentowych wioskach wakacyjnych (Kokkino Nero i Velika na Riwierze Olimpijskiej, oraz Slatina w Chorwacji w okolicach Trogiru) . W każdym z tych miejsc Polska Strefa będzie centrum wspólnych, codziennych animacji, gier, zabaw i różnorodnych programów wieczornych dostosowanych do gustów polskiego odbiorcy.

– Polacy na wakacjach lubią się bawić i integrować. Lubią też spędzać wakacje w atmosferze luzu i poznawać nowych ludzi. Nie zawsze jednak czują się pewnie wypoczywając w obiektach obleganych przez inne narodowości ze względu na barierę językową. Naszym zdaniem szukają wypoczynku raczej przypominającego wakacje nad polskim morzem, do tego z dobrym wyżywieniem, atrakcjami i w przystępnej cenie. Polska strefa jest odpowiedzią na ich potrzeby. Chcemy również za jej pomocą przełamywać bariery Polaków do wyjazdów za granicę, stąd m.in. pomysł uruchamianej na miejscu informacji turystycznej w języku w polskim. Zależało nam również na tym, aby taki wyjazd nie był drogi, dlatego wakacje w obiektach z Polską Strefą na tydzień pobytu z przelotem można kupić już od 649 zł – mówi Grzegorz Baszczyński, Prezes Rainbow.

To jeszcze nie koniec niespodzianek. Po znaczącym tegorocznym sukcesie, Rainbow znacznie rozbudował ofertę krótkich wyjazdów na 3 lub 4 dni pobytu oraz na 10 lub 11 dni.
– Po tegorocznej popularności widzimy, że niestandardowe długości pobytów cieszą się ogromnym powodzeniem, dlatego w ofercie Lato 2017 nasi klienci będą mieli większy wybór, niż podczas tegorocznych wakacji. Na 3 lub 4 dni mogą polecieć do najpopularniejszych kurortów w Bułgarii, Grecji, Hiszpanii i Portugalii, a na 10 lub 11 dni dodatkowo do Włoch i Czarnogóry – mówi Grzegorz Baszczyński, Prezes Rainbow.

Oferowane przez Rainbow w przedsprzedaży rabaty i dodatkowe korzyści również pozytywnie zaskakują. Okazuje się, że standardowy rabat w wysokości do 40% to nie koniec, a dopiero początek. Zachwycone będą rodziny z dziećmi oraz pary. W przypadku rodzin, każde dziecko może liczyć na dodatkowy, specjalny rabat do 40%, co w praktyce może oznaczać, że koszt jego wyjazdu będzie niespotykanie niski, natomiast w przypadku par, druga osoba może zyskać nawet 20% zniżki. Warto podkreślić, że rabaty obowiązywać będą we wszystkich hotelach i terminach. Czymś, co również jest zupełnie nowe, to możliwość rezerwowania miejsc w samolocie, na wybranych rejsach zupełnie gratis.

Z promocji wyłączone są miejsca „premium”, czyli np. znajdujące się na samym przodzie samolotu. Za ten przywilej organizator przewidział dodatkowe opłaty. Kolejnymi istotnymi elementami jest bezpłatna zmiana rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem, gwarancja niezmiennej ceny, najniższej ceny oraz bardzo korzystna wysokość zaliczki.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(19) "Rainbow - Lato 2017" ["meta_desc"]=> string(124) "Rainbow lubi zaskakiwać, dlatego w ofercie na nadchodzące Lato 2017 pojawi się wiele interesujących nowości wczasowych." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-25.3124999964765" ["lng"]=> string(17) "-11.3766459573486" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Rainbow - Lato 2017

meta_keys:

meta_desc: Rainbow lubi zaskakiwać, dlatego w ofercie na nadchodzące Lato 2017 pojawi się wiele interesujących nowości wczasowych.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Rainbow - Lato 2017

meta_keys:

meta_desc: Rainbow lubi zaskakiwać, dlatego w ofercie na nadchodzące Lato 2017 pojawi się wiele interesujących nowości wczasowych.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Rainbow lubi zaskakiwać, dlatego w ofercie na nadchodzące Lato 2017 pojawi się wiele interesujących nowości wczasowych.