Willa Gryf zaprasza do Połczyna

Zachwyca komfortem, pięknym położeniem i bogatą historią: Willa Gryf w Uzdrowisku Połczyn  to jeden z klejnotów w koronie Polskiej Grupy Uzdrowisk, wchodzącej w skład portfela KGHM TFI.

Willa Gryf została wybudowana przed wojną jako część Domu Zdrojowego Gryf. O jej bogatej historii podczas uroczystego otwarcia opowiadał zebranym gościom Krzysztof Czaja, prezes zarządu Uzdrowiska Połczyn. – Przez lata willa pełniła różne funkcje, głównie administracyjne, a w jej wnętrzach znajdowały się m.in. biblioteka, szwalnia czy kawiarnia. W związku z tym, że od kilku lat głównym priorytetem naszego uzdrowiska są inwestycje w infrastrukturę hotelową i zabiegową, postanowiliśmy na nowo odkryć i wykorzystać walory tego miejsca.

We wrześniu 2015 roku rozpoczął się generalny remont obiektu. Obecnie willa oferuje łącznie 32 miejsca noclegowe w standardzie komfort w 17 klimatyzowanych pokojach jedno i dwuosobowych  oraz apartament z sauną. Do dyspozycji gości jest także ogród zimowy, sala klubowa oraz urokliwe patio. Budynek jest wyposażony w windę i objęty zasięgiem bezprzewodowego internetu. Kuracjusze mogą korzystać z zabiegów i jadalni w Domu Zdrojowym Gryf, który połączono z willą przestronnym, przeszklonym korytarzem.

– Willa Gryf jest w tej chwili jednym z naszych najbardziej reprezentacyjnych obiektów – podkreślał Mirosław Stanisławski, prezes KGHM TFI, właściciela Polskiej Grupy Uzdrowisk, do której należą także Uzdrowiska Kłodzkie, Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa i Uzdrowisko Cieplice. – Dzięki takim inwestycjom umacniamy się na pozycji lidera branży uzdrowiskowej w Polsce nie tylko pod względem liczby miejsc noclegowych czy osiąganych przychodów, ale przede wszystkim jakości i standardów obsługi naszych gości.

Status lidera i walka o jego utrzymanie są dla Polskiej Grupy Uzdrowisk jednym z priorytetów w działaniach zaplanowanych na najbliższy czas. – W ciągu 2 lat planujemy dalsze inwestycje, warte łącznie ponad 85 mln złotych. Przebudujemy domy zdrojowe znajdujące się w Polanicy-Zdroju i Cieplicach, a także budynek Szarotka w Świeradowie-Zdroju oraz sanatorium w Dąbkach. Jesteśmy również aktywni na rynku akwizycji i nie wykluczamy pozyskiwania nowych obiektów, które będą działały pod szyldem Polskiej Grupy Uzdrowisk – mówił prezes Mirosław Stanisławski.

W ostatnich latach w Połczynie unowocześniono jeszcze inne obiekty: Podhale, Borkowo i Irena. Dzięki takim inwestycjom miejscowość zyskuje nowoczesną infrastrukturę i dodatkowy blask, o czym w trakcie wydarzenia mówiła burmistrz Połczyna-Zdroju Barbara Nowak. Wszyscy goście mieli także okazję zwiedzić wyremontowany obiekt, a dodatkowo przetestować zaparkowane przed willą najnowsze modele samochodów firmy Volvo, partnera wydarzenia.

Willa Gryf
ul. Solankowa 8
78-320 Połczyn-Zdrój

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(54) "Willa Gryf - Połczyn Zdrój - Sanatorium w Połczynie" ["meta_desc"]=> string(82) "Willa Gryf - Połczyn Zdrój - Sanatorium w Połczynie zaprasza - poleca veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(53.75827922342529774368813377805054187774658203125) ["lng"]=> float(16.09110831990199841357025434263050556182861328125) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(41) "https://www.youtube.com/embed/PEHWOCIz8Hc" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Willa Gryf - Połczyn Zdrój - Sanatorium w Połczynie

meta_keys:

meta_desc: Willa Gryf - Połczyn Zdrój - Sanatorium w Połczynie zaprasza - poleca veturo.pl

watermark:

interesting_places:

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/PEHWOCIz8Hc

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Willa Gryf - Połczyn Zdrój - Sanatorium w Połczynie

meta_keys:

meta_desc: Willa Gryf - Połczyn Zdrój - Sanatorium w Połczynie zaprasza - poleca veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Willa Gryf - Połczyn Zdrój - Sanatorium w Połczynie zaprasza - poleca veturo.pl