google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Galeria Sztuki "KRESY"

Zapraszamy do odwiedzania GALERII SZTUKI "KRESY". Galeria pokazuje różnorodność kulturową i przybliża twórczość miejscowych artystów oraz rękodzielników. Można tu zobaczyć i kupić prace znanych podlaskich artystów oraz twórców ludowych. Jest to jedyna galeria w regionie Puszczy Białowieskiej, gdzie można podziwiać prace twórców podlaskich. Zakupy w galerii sprawią Państwu radość i staną się wspaniałą pamiątką.

Piękny ogród
Niebywałą atrakcją naszej posesji jest ogród. Jest on naszym szczególnym miejscem o które dbamy i namiętnie pielęgnujemy. Dzieki naszemu wysiłkowi a także przyjemności dbania o jego wygląd, rosnące w nim rośliny oraz drzewa dają ukojenie, odczucie spokoju i ciszy. Jest to miejsce gdzie można oderwać się od trosk dnia codziennego i przenieść do stonowanego świata przyrody.

Noclegi
Apartamenty i pokoje do Państwa dyspozycji mieszczą się w samodzielnych budynkach zlokalizowanych na jednej posesji wraz z ogrodem, stawem oraz zapleczem rekreacyjnym i parkingiem. Do dyspozycji Gości pozostaje 21 miejsc noclegowych z możliwością różnych aranżacji. Każdy Apartament jest dwupoziomowym lokum.

FIRMA KRESY
Galeria Sztuki i Apartamenty Gościnne
Jan i Krystyna Sawiccy
Pogorzelce 19
17-230 Białowieża
galeriakresy.pl

W Polsce wyznaczone są 23 parki narodowe, 121 ...

Jak wygląda ryś, żubr i łoś? Jak nazywa ...

Sezon rowerowy i bociany mają coś wspólnego - ...

Pieszo, rowerem lub konno – takie zwiedzanie Puszczy ...

W Puszczy Białowieskiej znajduje się najdłuższa leśna ścieżka ...

Dzisiaj kojarzymy je z reklamą, w której odpoczywają ...

rozrywka

atrakcje

https://veturo.pl/article/3169/pogorzelce-bialowieza-galeria-sztuki-kresy-noclegi-tworcy-ludowi/