google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Spływ kajakowy Rawką

Rawka – to jedna z nielicznych prawdziwie dzikich rzek na Mazowszu.
Jest największym dopływem Bzury. Z ogólnej długości ok. 100km dostępna dla kajaków na długości około 60 km. Powinny to być jednak solidne kajaki, a pontonem raczej lepiej nie próbować.

Spływ kajakowy RawkąSpływ kajakowy Rawką

fot: magicznarzeka.pl

Chociaż niewielka, jest bowiem Rawka bardzo charakterna. Nurt bystry, wiele powalonych drzew, leżących w poprzek koryta, czasem tuż nad a czasem pod wodą. Nie wszystkie da się pokonać, czasem trzeba wyjść na brzeg i obejść przeszkodę. Brzegi natomiast bywają strome… Łatwo więc nie jest, ale za to co za wrażenia! Na znacznej długości Rawka płynie przez teren Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Można wiec napawać się wspaniałymi widokami i zażywać prawdziwego kontaktu z naturą.


Stosunkowo niedaleko od naszego gospodarstwa znajdują się miejsca dogodne do rozpoczęcia spływu kajakowego Rawką, a także do jego zakończenia – łącznie z urokliwym ujściem tej rzeki do Bzury. Można również kontynuować wyprawę korytem jej korytem.

Gospodarstwo Agroturystyczne Magiczna Rzeka oferuje wypożyczenie łodzi,kajaka, pontonu, wioseł, obsługę transportową, sprzęt ratunkowy itp. Udzielamy informacji dotyczących ewentualnych miejsc startu i zakończenia spływu . Na ich podstawie Państwo sami organizujecie swoją zabawę.

Wraz ze sprzętem pływającym otrzymają Państwo kamizelki ratunkowe, wiosła i wszelkie potrzebne informacje. W przypadku wynajęcia łódki z silnikiem zaburtowym oprócz obsługi transportowej zapewniamy także obsługę techniczną (silnik elektryczny lub spalinowy).

Umożliwimy Państwu odbycie takiej magicznej podróży, miłe spędzenie kilku godzin, wyciszenie i kontakt z naturą. Może także lekko podwyższony poziom adrenaliny.

Gospodarstwo Agroturystyczne Magiczna Rzeka
Bogdan Kosiorek
Bednary, ul. Leśna 29
99-416 Nieborów
magicznarzeka.pl

Bzura – rzeka średniej wielkości, zmierzająca przez niziny ...

Miłośnicy kajaków wcale nie muszą jechać na Mazury, ...

Wakacyjna przygoda obfitująca w ciszę i sporą dawkę ...

Bolimów jest osadą o bardzo starych tradycjach garncarskich. ...

Nazwisko Chopin lub jego spolszczona wersja Szopen jest ...

Nad rzeką Bzurą leży jedno z najbardziej kolorowych ...

gastronomia

sport

atrakcje

https://veturo.pl/article/3170/splyw-kajakowy-rawka-magiczna-rzeka-bednary/