Park rozrywki Julinek

Park rozrywki Julinek

Park rozrywki Julinek jest największą tego typu atrakcją w regionie Mazowsza i jednym z największych w Polsce! W miejscu niegdyś kojarzonym wyłącznie ze stacjonarną bazą cyrkową, słynną na całą Europę, obecnie funkcjonuje niezwykły Park Rozrywki. Szereg atrakcji zapewnia całodzienną rozrywkę dla całej rodziny!

Podniebny cyrk to jeden z największych w Polsce parków linowych – 138 przeszkód na 7 trasach liczących łącznie ponad kilometr długości! Zbudowany w całości na naturalnym drzewostanie zapewnia wspaniałe przygody nie tylko dorosłym – dwie z tras przygotowane są specjalnie z myślą o najmłodszych, gdzie zastosowana jest asekuracja ciągła, co pozwala na zachowanie maksymalnego bezpieczeństwa. Pozostałe trasy oferują zabezpieczenie alpinistyczne, zanim jednak zostaniemy na nie wpuszczeni każdy musi przejść szkolenie, a tras bacznie pilnują instruktorzy.

Kolejną niezwykłą atrakcją jest kraina dmuchańców, w której znajduje się aż kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. Największym hitem jest ogromna wodna zjeżdżalnia HIPPO SLIDE, która ma aż 12m wysokości i 30m długości, gdzie zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa każdy może dostać porządną dawkę endorfin!

Na terenie znajduje się również pole do MINI – GOLFA, gdzie napotkamy 18 dołków, do których dostępu bacznie pilnują cyrkowe postacie. Wspaniała zabawa dla całej rodziny!
Dla najmłodszych dodatkowo przygotowany został niesamowity tor rajdowy, po którym poruszać się można samochodzikami elektrycznymi. Co jakiś czas zmieniany jest jego układ, żeby żaden szkrab się nie znudził.

Kolejną atrakcją jest plac zabaw z ogromną poduchą do skakania oraz mini tyrolką. W całości wykonany jest z drzewa, dzięki czemu dobrze komponuje się z całym terenem i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla dzieci.

Czas spędzony pomiędzy kolejnymi atrakcjami zapełnią gry i zabawy z animatorkami, które mają głowy pełne pomysłów by zadowolić nawet najbardziej wymagające dzieciaczki! Zabawy w kolorową chustą, cyrkowe tory przeszkód, kręcenie talerzykami, malowanie buziek, plecenie kolorowych warkoczyków oraz wiele innych czeka w centralnym punkcie Parku! A dodatkowo w każdy weekend zaplanowane są tematyczne psoty – Indianie i kowboje, rycerze i księżniczki a nawet superbohaterowie!

Julinek jest wspaniałym miejscem, gdzie można spędzić nawet parę dni nie bojąc się o nudę. Piękny krajobraz i moc atrakcji zapewni każdemu odwiedzającemu mnóstwo wrażeń oraz pozwoli odetchnąć od codziennej gonitwy. Warto tu zaglądać, bo obiekt systematycznie się rozwija, a plany na następne lata przyniosą sporo kolejnych, równie niezwykłych atrakcji dla dzieci które czekają na Was
  
Park Rozrywki Julinek
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy
tel: +48 22 611 61 16
julinek.com.pl

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(92) "Leszno k/Warszawy - atrakcje dla rodzin - Park rozrywki Julinek - Leszno, Sochaczew, Błonie" ["meta_desc"]=> string(111) "Park rozrywki Julinek jest wspaniałym miejscem, gdzie można aktywnie wypocząć z rodziną - poleca veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(14) "julinek.com.pl" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(52.275670343491498215371393598616123199462890625) ["lng"]=> float(20.592391488069200278232528944499790668487548828125) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(41) "https://www.youtube.com/embed/Xj6LbL3yPW4" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Leszno k/Warszawy - atrakcje dla rodzin - Park rozrywki Julinek - Leszno, Sochaczew, Błonie

meta_keys:

meta_desc: Park rozrywki Julinek jest wspaniałym miejscem, gdzie można aktywnie wypocząć z rodziną - poleca veturo.pl

watermark:

interesting_places:

author: julinek.com.pl

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video: https://www.youtube.com/embed/Xj6LbL3yPW4

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Leszno k/Warszawy - atrakcje dla rodzin - Park rozrywki Julinek - Leszno, Sochaczew, Błonie

meta_keys:

meta_desc: Park rozrywki Julinek jest wspaniałym miejscem, gdzie można aktywnie wypocząć z rodziną - poleca veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: julinek.com.pl

meta_desc: Park rozrywki Julinek jest wspaniałym miejscem, gdzie można aktywnie wypocząć z rodziną - poleca veturo.pl