google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Zapas energii w Twojej kieszeni – Powermonkey Classic

Bateria jest zmorą każdego turysty. Nowoczesny sprzęt fotograficzny, telefony - wszystko potrzebuje energii do działania. Jak poradzić sobie z wyczerpaną baterią w podrózy? Proste - trzeba ją naładować. Najlepiej mobilnym urządzeniem.

Zapas energii w Twojej kieszeni – Powermonkey Classic PowerMonkey Classic

Powertraveller, mat. promocyjne

Wyobraź sobie, że jesteś w ważnej podróży służbowej i zostawiłeś ładowarkę do telefonu komórkowego w domu. Albo właśnie wędrujesz z plecakiem przez Tajlandię, widzisz niepowtarzalny kadr, jednak bateria w twoim aparacie właśnie padła... Dzięki zapasowi energii z urządzenia Powermonkey Classic możesz uniknąć wszystkich tych koszmarnych scenariuszy!

Niewielka, poręczna i niezwykle wydajna – rewolucyjna ładowarka Powermonkey Classic może zawsze czekać w twoim plecaku, samochodzie czy na biurku na moment, kiedy dodatkowa energia elektryczna będzie potrzebna. Wystarczy od czasu do czasu doładować Powermonkey Classic za pomocą wtyczki do gniazdka elektrycznego i dzięki temu uzyskać gwarancję zapasu energii zawsze i wdzędzie.

Zapasowa dawka energii elektrycznej w kieszeni

Ładowarka jest kompatybilna z większością standardowych telefonów komórkowych,a podłączenie USB może zasilać iPody i ich akcesoria, odtwarzacze MP3, palmtopy, smartphone'y, aparaty cyfrowe, zestawy słuchawkowe Bluetooth i wiele innych urządzeń elektrycznych.

Powermonkey Classic to gratka dla wszystkich tych, którym trudno jest się rozstać z energią elektryczną. Ładowarka jest niewielka i lekka, dzięki czemu możesz nosić ją nawet w kieszeni. Nie wymaga ona żadnych zewnętrznych baterii, a ponadto przechowuję energię aż do jednego roku, co sprawia, że jest dziesięć razy bardziej wydajna od konwencjonalnej baterii.

Z Powermonkey Classic dostęp do energii elektrycznej będziesz miał nawet na pustyni!

 

Wybranie plecaka turystycznego, który będzie idealny dla naszych ...

 Jeżeli planujemy wyprawę zimową, ważne jest zaplanowanie każdego ...

Za niecały miesiąc Polaków ogarnie szaleństwo zakupowe związane ...

Pogoda jesienią sportowców nie rozpieszcza. Jest kapryśna, szczególnie ...

Oświetlenie jest obowiązkowym wyposażeniem roweru i spełnia podstawowe ...

Spacery z kijami trekkingowymi zyskały w ostatnich latach ...

https://veturo.pl/article/32/Powermonkey_Classic/