google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Łeba - atrakcje turystyczne

Latem Łeba zamienia się w wielkomiejski kurort. Tętnią w niej życiem do rana kafejki, sklepy, stragany i dyskoteki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a przyjazna atmosfera i gościnność mieszkańców pozwolą w pełni korzystać z uroków tego niezwykłego miejsca.

Łebę umiłowali sobie nie tylko amatorzy aktywnego wypoczynku i nadmorskiego plażowania, ale także gwiazdy sportów wodnych, aktorzy, malarze i pisarze. Bez wątpienia jest to miejsce, które może konkurować z najlepszymi światowymi kurortami.

W miesiącach letnich Łeba nigdy nie śpi, odbywa się w niej wielka fiesta, która jest rekompensatą dla strudzonych pracą, czekających na wielką miłość, przygodę oraz nietuzinkowe atrakcje. Tylko tutaj spędzisz czas w przyjaznej, rodzinnej atmosferze przy grillu, ognisku, na spacerach oraz na przepięknej i unikalnej plaży.

Pobyt w Łebie to także okazja do poznania walorów zróżnicowanego krajobrazu. Umiejscowiona w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, pozwala korzystać w pełni z dobrodziejstw unikalnej przyrody, ruchomych wydm, oryginalnej roślinności i rozległych lasów porastających wybrzeża tutejszych jezior. Tu słońce opala intensywniej dzięki promieniom odbitym w nieskazitelnie jasnym piasku. Gościnni łebianie dbają o komfort i atrakcyjność pobytu swoich gości, oferując wysoki standard w hotelach, ośrodkach wczasowych, pensjonatach, kempingach, polach namiotowych i kwaterach prywatnych. Restauracje,  bary,  puby  serwują  przysmaki kuchni regionalnej. Po aktywnie spędzonym dniu wieczorem warto zasiąść w urokliwych kawiarenkach, które oferują doskonałe napoje i wyborne desery. Świetnie rozwinięta infrastruktura turystyczna, a także liczne parki rozrywki, rejsy turystyczne, wycieczkowe i wędkarskie oraz ciekawe trasy rowerowe umożliwiają skosztowanie różnorodnych atrakcji w trakcie wypoczynku.

Centrum Informacji Turystycznej
„Brama Kaszubskiego Pierścienia”
ul. Kościuszki 121
84-360 Łeba
tel. +48 504 247 615

Polska stoi otworem przed podróżnikami i wczasowiczami, którzy ...

Gmina  Smołdzino  to  jedno  z  niewielu  miejsc  nad  ...

Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych gminy Smłodzino jest ...

Co roku setki Polaków szukają tego cennego pierwiastka ...

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu był ...

Dla wczasowiczów przebywających w nadmorskich miejscowościach Scena Kulturalna ...

nocleg

atrakcje

https://veturo.pl/article/3307/leba-atrakcje-ciekawe-miejsca-wypoczynek-ruchome-wydmy/