Łeba – atrakcje turystyczne

Latem Łeba zamienia się w wielkomiejski kurort. Tętnią w niej życiem do rana kafejki, sklepy, stragany i dyskoteki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a przyjazna atmosfera i gościnność mieszkańców pozwolą w pełni korzystać z uroków tego niezwykłego miejsca.

Łebę umiłowali sobie nie tylko amatorzy aktywnego wypoczynku i nadmorskiego plażowania, ale także gwiazdy sportów wodnych, aktorzy, malarze i pisarze. Bez wątpienia jest to miejsce, które może konkurować z najlepszymi światowymi kurortami.

W miesiącach letnich Łeba nigdy nie śpi, odbywa się w niej wielka fiesta, która jest rekompensatą dla strudzonych pracą, czekających na wielką miłość, przygodę oraz nietuzinkowe atrakcje. Tylko tutaj spędzisz czas w przyjaznej, rodzinnej atmosferze przy grillu, ognisku, na spacerach oraz na przepięknej i unikalnej plaży.

Pobyt w Łebie to także okazja do poznania walorów zróżnicowanego krajobrazu. Umiejscowiona w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, pozwala korzystać w pełni z dobrodziejstw unikalnej przyrody, ruchomych wydm, oryginalnej roślinności i rozległych lasów porastających wybrzeża tutejszych jezior. Tu słońce opala intensywniej dzięki promieniom odbitym w nieskazitelnie jasnym piasku. Gościnni łebianie dbają o komfort i atrakcyjność pobytu swoich gości, oferując wysoki standard w hotelach, ośrodkach wczasowych, pensjonatach, kempingach, polach namiotowych i kwaterach prywatnych. Restauracje,  bary,  puby  serwują  przysmaki kuchni regionalnej. Po aktywnie spędzonym dniu wieczorem warto zasiąść w urokliwych kawiarenkach, które oferują doskonałe napoje i wyborne desery. Świetnie rozwinięta infrastruktura turystyczna, a także liczne parki rozrywki, rejsy turystyczne, wycieczkowe i wędkarskie oraz ciekawe trasy rowerowe umożliwiają skosztowanie różnorodnych atrakcji w trakcie wypoczynku.

Centrum Informacji Turystycznej
„Brama Kaszubskiego Pierścienia”
ul. Kościuszki 121
84-360 Łeba
tel. +48 504 247 615

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(99) "Łeba - atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca, ruchome wydmy, zwiedzanie, Słowiński Park Narodowy" ["meta_desc"]=> string(72) "Łeba - atrakcje i ciekawe miejsca w Łebie i okolicach poleca veturo.pl" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(30) "Pomorze - atrakcje turystyczne" ["author"]=> string(8) "opr.red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(54.75981817898600212402016040869057178497314453125) ["lng"]=> float(17.553405759273999819924938492476940155029296875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(true) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(true) ["video"]=> string(41) "https://www.youtube.com/embed/cBURPUjQFgM" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Łeba - atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca, ruchome wydmy, zwiedzanie, Słowiński Park Narodowy

meta_keys:

meta_desc: Łeba - atrakcje i ciekawe miejsca w Łebie i okolicach poleca veturo.pl

watermark:

interesting_places: Pomorze - atrakcje turystyczne

author: opr.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title: 1

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video: 1

video: https://www.youtube.com/embed/cBURPUjQFgM

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Łeba - atrakcje turystyczne, ciekawe miejsca, ruchome wydmy, zwiedzanie, Słowiński Park Narodowy

meta_keys:

meta_desc: Łeba - atrakcje i ciekawe miejsca w Łebie i okolicach poleca veturo.pl

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr.red.

meta_desc: Łeba - atrakcje i ciekawe miejsca w Łebie i okolicach poleca veturo.pl