google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Dreamlinerem do Kolumbii

Do Bogoty i dalej do Cartageny polecimy najnowszą i najnowocześniejszą maszyną we flocie KLM - Boeingiem 787-900 „Dreamliner”.  Jest to jedna z ośmiu samolotów tego typu, które posiada w chwili obecnej holenderski przewoźnik.

Dreamlinerem do KolumbiiDreamlinerem do Kolumbii

fot. mat. prasowe

Nowoczesne, ciche maszyny zużywają mniej paliwa i zapewniają podróżnym bardzo wysoki komfort. Sa dodatkowo wyposażone m.in. w nowoczesne fotele, łączność WiFi oraz rozbudowany system rozrywki pokładowej. Na pokładzie nowego Boeinga 787 „Dreamliner,” znajduje się 30 foteli Klasy Biznes (World Business Class) w jej najnowszym wydaniu, które rozkładają się do poziomu całkowicie płaskiego łóżka, 48 miejsc typu Economy Comfort oraz 219 miejsc w Klasie Ekonomicznej – w sumie 297 foteli.

W Dreamlinerze każdy z podróżnych niezależnie od klasy przelotu i miejsca ma dużo światła i dobry widok, dzięki większym o 30% oknom w porównaniu z innymi samolotami. Ponadto każdy ma dostęp do gniazdka elektrycznego i pokładowego Wi-Fi, dzięki łączności satelitarnej gwarantującej wysoką jakość połączenia. Podróżni mogą korzystać podczas lotu z internetu, poczty elektronicznej i innych serwisów z wykorzystaniem laptopów, tabletów i telefonów komórkowych. Ułatwieniem jest także portal intranetowy, oferujący dostęp do wszelkiego rodzaju przydatnych podczas lotu informacji i funkcji.

Maszyna jest przyjazna dla środowiska, a także pasażerów nią podróżujących. Cisza, kojące oświetlenie LED oraz wyższe ciśnienie w kabinie wpływa na lepsze samopoczucie podróżnych. Natomiast nowoczesne silniki GEnx-1B, wykorzystanie lżejszych materiałów, bardziej wydajne systemy i najnowsza aerodynamika przyczyniają się do znacznej poprawy wydajności samolotu, a tym samym mniejszego spalania paliwa i redukcji emisji CO2. Nowy Dreamliner KLM jest też dużo cichszy w czasie startu i lądownia a dźwięk, który wydaje można porównać do hałasu generowanego przez duże natężenie ruchu samochodowego. 

Wylot z Amsterdamu o godzinie 10:15 i przylot do Bogoty o godzinie 14:00, czasu lokalnego. Następnie połączenie Bogota-Cartagena – wylot o 15:40 i przylot na miejsce o godzinie 17.10. Wylot powrotny z Cartageny zaplanowany jest na godzinę 18:15 i powrót do Amsterdamu o 10:45 następnego dnia. Ponadto codzienne loty do Bogoty z paryskiego lotniska im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu realizuje partner KLM – francuski przewoźnik Air France.

Położona na północnym wybrzeżu Kolumbii, nad wodami Morza ...

W stolicy Kolumbii, Bogocie znajduje się nizwykłe muzeum, ...

Bogota to największe miasto Kolumbii, a zarazem jej ...

Z powodu dużej różnorodności kulturowej, kolumbijska sztuka kulinarna ...

Kiedy mowa o Kolumbii, bez mała 80 proc. ...

https://veturo.pl/article/3368/klm-dreamliner-kolumbia-bogota-cartagena/