google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ośrodek narciarski Henryk-Ski

Laureat plebiscytów na najlepszą małą stację narciarską znajduje się na zboczu Góry Krzyżowej (812 m.), w samym centrum Krynicy-Zdrój. W jego skład wchodzą dwie 4-osobowe koleje krzesełkowe, wyciąg orczykowy oraz wyciąg taśmowy.

Ośrodek narciarski Henryk-SkiOśrodek narciarski Henryk-Ski

fot: http://www.henryk-ski.pl

Średnie nachylenie stoku sprawia iż stacja ta jest idealnym miejscem dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy. Bezpośrednio przy dolnej stacji wyciągu znajduje się „Gospoda u Krakowiaka”w której narciarze mogą zregenerować siły ogrzać się przy kominku, zjeść dobre potrawy w przystępnej cenie. Osobiście polecam pierogi a na deser szarlotkę. Na nocleg zapraszam do Pensjonatów Henryk i Henryk II. Obydwa obiekty cieszą się zasłużoną dobrą opinią wśród gości.

Ośrodek Henryk II położony jest u podnóża Góry Krzyżowej około 100 m. od  wyciągu narciarskiego Henryk – Ski  i 600 m. od Deptaku Krynickiego co zapewnia spokój i ciszę.  W ośrodku wypoczynkowym znajdują się 23 pokoje,  które są w stanie przyjąć 67osób. Przytulnie urządzone, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją i dostępem do Internetu. Dla Gości dostępny jest bezpłatny parking.  Ceny to około 160 zł za dobę od osoby.

Nie rezygnuj z wypoczynku nawet jeżeli długoterminowa prognoza ...

To jeden z trzech ośrodków należących do „Rodziny ...

Nie wiem jak wy, ale ja lubię zjeść ...

Wierchomla atrakcjami stoi! Tuż po niedzieli Stacja Narciarska ...

Położenie Krynicy-Zdrój na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, sprawia, ...

Marzycie o powrocie do saneczkowego szaleństwa? Pamiętacie ten ...

nocleg

zdrowie i uroda

atrakcje

https://veturo.pl/article/3389/krynica-zdroj-wyciagi-narciarskie-osrodek-henryk-ski/