google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ośrodek Słotwiny Arena

To jeden z trzech ośrodków należących do „Rodziny Pingwina” (Słotwiny Arena, Czarny Groń i Kasina) promujących się wspólnym hasłem „Nuda się nie uda!”.  Stacja narciarska Arena Słotwiny  położona jest w Krynicy-Zdroju na Słotwinach. To rodzinna stacja narciarska z urozmaiconą ofertą dla narciarzy i snowboardzistów. W ofercie jest 10 trasach zjazdowych o różnym stopniu trudności.

Ośrodek Słotwiny ArenaOśrodek Słotwiny Arena

fot. mat. prasowe

Większość tras jest sztucznie naśnieżana, ratrakowana i oświetlona (poza trasami wzdłuż WN4 i okrężnymi). Do dyspozycji gości jest 6-osobowa kolej wyprzęgana firmy Doppelmayr oraz kompleks wyciągów orczykowych. Specjalnie dla dzieci przygotowany jest „Zimowy plac zabaw Kubuś-Ski”. Na miłośników freestylu oczekuje oświetlony i zaśnieżony Snowpark Arena o długości 600 m z różnicą poziomów 120 m.

Ciekawostką stacji jest Polskie Centrum Telemarku. Szkoła narciarska ucząca jazdy dawną techniką narciarską wywodzącą się z Norwegii. Noclegi w ośrodku oferuje gustownie urządzona „Chata Na Stoku”.  Dobrze wyposażone pokoje i kameralna atmosfera są dużym atutem tego niewielkiego obiektu (40 miejsc). Za dodatkową opłatą jest możliwość zamówienia opiekunki do dziecka.

Narciarska restauracja "Chata na stoku", to urocze miejsce, które przygarnie i nakarmi zmęczonych i strudzonych. Jej zaletą jest to, że możemy o dowolnej porze zamówić z karty dań to na co mamy ochotę. Na wszystkich łasuchów czeka „Zimowy Słodki Bar” z goframi i doskonałym expresso. Ceny noclegów to max. 140 zł za dobę od osoby.

Przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego znajdują się:
szkoła narciarska
serwis sprzętu
wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
punkty gastronomiczne
parking.

Nie rezygnuj z wypoczynku nawet jeżeli długoterminowa prognoza ...

Laureat plebiscytów na najlepszą małą stację narciarską znajduje ...

Nie wiem jak wy, ale ja lubię zjeść ...

Wierchomla atrakcjami stoi! Tuż po niedzieli Stacja Narciarska ...

Położenie Krynicy-Zdrój na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, sprawia, ...

Marzycie o powrocie do saneczkowego szaleństwa? Pamiętacie ten ...

nocleg

zdrowie i uroda

atrakcje

https://veturo.pl/article/3390/krynica-zdroj-osrodek-narciarski-slotwiny-arena/