google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Centrum narciarskie MASTER-SKI

Najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w kategorii „Małe stacje Narciarskie” 2016 znajduje się w Tyliczu, zaledwie 6 km od Krynicy-Zdrój. Panują tu doskonałe warunki szczególnie dla początkujących narciarzy.  Łagodne, szerokie trasy przygotowane są z myślą o tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem. Główna, szeroka trasa o równomiernym nachyleniu dedykowana jest bardziej wymagającym, sprzyja jeździe „na krawędzi”.

Centrum narciarskie MASTER-SKICentrum narciarskie MASTER-SKI

fot: master-ski.pl

Trasa rodzinna – najdłuższa, przystosowana tak, aby każdy narciarz niezależnie od wieku i umiejętności mógł bezpiecznie przebyć ten malowniczy odcinek.
Stok jest oświetlony, sztucznie naśnieżany i codziennie profesjonalnie ratrakowany. Specjalnie z myślą o najmłodszych, stworzono bezpieczne, oświetlone poletko do jazdy na sankach i ślizgach. Na miejscu wypożyczalnia, szkółka narciarska, karczma i bezpłatny parking.

Stacja dysponuje nowoczesną 4 os. koleją krzesełkową oraz trzema wyciągami. Moc atrakcji czeka na narciarzy w Funparku, gdzie każdy może spróbować niezapomnianej przejażdżki przez tunel!
Zakwaterowanie w Tyliczu to sieć pensjonatów ze średnią ceną około 100 zł za noc od osoby. Polecam ośrodek dla każdego kto chce się oswoić z nartami i nie wydać fortuny na początku białej przygody.

Nie rezygnuj z wypoczynku nawet jeżeli długoterminowa prognoza ...

To jeden z trzech ośrodków należących do „Rodziny ...

Laureat plebiscytów na najlepszą małą stację narciarską znajduje ...

Nie wiem jak wy, ale ja lubię zjeść ...

Wierchomla atrakcjami stoi! Tuż po niedzieli Stacja Narciarska ...

Położenie Krynicy-Zdrój na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, sprawia, ...

nocleg

zdrowie i uroda

https://veturo.pl/article/3392/tylicz-centrum-narciarskie-master-ski/