Kolekcja Teva – jesień 2017

Teva, amerykański lider na rynku sandałów outdoorowych i jeden z czołowych producentów sandałów lifestylowych, zapowiedział kolekcję na jesień przyszłego roku. Do jej premiery ponad pół roku, w czasie których królować będą sandały, warto jednak już teraz zapoznać się z planami producenta na chłodniejsze miesiące po wakacjach. Wszystko wskazuje na to, że królować będzie wprowadzona w czasie obecnego sezonu seria Arrowood, oferująca obuwie typu sneakerowego. Nowością będą również linie Ridge Peak oraz Ember Moc, pojawią się tez nowe modele z serii De La Vina. Słowem - będzie się działo.

Kluczowym słowem w ramach nowej rozdania jest słowo „odkrywca”. Nowa kolekcja stanowi połączenie  istniejących już wcześniej modeli ze najnowszymi nowinkami designu, trafiającymi w gusta współczesnych klientów. Inspirowana tradycją i uzupełniona nowoczesnymi detalami, łączy w sobie odpowiedni styl i komfort, który sprawdzą się zarówno na ulicy, jak i na szlaku. Kolekcja zawiera w sobie przebudowane modele znane z wcześniejszych serii, obuwie codzienne, jak również zaawansowane technologicznie buty do chodzenia po górach, wykonane z innowacyjnych materiałów w różnorodnych barwach. Cała kolekcja na jesień 2017 – od funkcjonalnych sandałów damskich i męskich, do butów sprawdzających się w każdym terenie  – została zaprojektowana, „by inspirować nowe przygody i dowolność w stylu wyrażania się”.

Głównym modelem w ramach nowej kolekcji będzie wspomniany Arrowood, dostępny w znacznie poszerzonej ilości konkretnych modeli i kolorów.

Co warto o nim wiedzieć?
Model zaprojektowany został z myślą o użytkowaniu w czasie miesięcy z dodatnią temperaturą, ale, dzięki wodoodpornej membranie i wykończeniom ze skóry, sprawdzi się również w czasie łagodnej, miejskiej zimy. Zastosowanie dobrze oddychającej, odparowującej nadmiar wilgoci warstwy wewnętrznej pozwala na łatwe dopasowanie buta do stopy użytkownika. Stabilizację nogi zapewnia dobrze amortyzująca śródpodeszwa wykonana z pianki Eva oraz wiązanie za pomocą wytrzymałych sznurowadeł, umocowanych w rzędzie kilku szlufek. Dobrą przyczepność do podłoża i lekkość kolejnych kroków zapewnia kauczukowa podeszwa stworzona na bazie technologii Float – LiteTM.  Co więcej, praktyczne właściwości serii Arrowood idą w parze z atrakcyjnością wizualną, co jest charakterystyczną cechą dla obuwia tworzonego przez Tevę.

Do już obecnych na rynku modeli WP, Lux WP oraz Lux Mid WP dojdą 2 nowe linie: Utylity oraz Swift. Pierwsza z wymienionych przeznaczona jest dla mężczyzn i dostępna będzie w dwóch wersjach: średniej (Mid) i wysokiej (Tall). Ten stylowy, trwały but doskonale sprawdzi się wśród miłośników przygód na świeżym powietrzu. Połączenie wodoodpornej skóry oraz oddychającej siatki zapewni odpowiednie chłodzenie oraz komfort użytkowania. Z kolei Swift zaprojektowany został dla kobiet i mężczyzn wiodących aktywny styl życia. Łączy w sobie funkcjonalność i modną elastyczność, którą sprawdzi się przy podejmowaniu całorocznych aktywności. Model ten dostępny będzie w dwóch wariantach: Lace oraz Mid Premier.

Uzupełnieniem sneakerowej serii Arowood będzie zbliżona do nich linia Ridge Peak. Zaprojektowana została one w wersji standardowej oraz Mid, zarówno dla pań, jak i dla panów. W jej ramach sklepy outdoorowe mają możliwość zaopatrzenia się łącznie w 8 nowych par obuwia – po 4 na płeć.

Co ponadto?
Swoją obecność zaakcentuje damska linia De La Vina, proponująca eleganckie, skórzane obuwie dla pań – idealne  zarówno do wyjścia w miasto, jak i podczas spaceru w niewymagającym terenie. Buty składają się z warstwy wierzchniej, wykonanej z wodoodpornej skóry, oraz podeszwy na podwójnym gore, co zapewnia odpowiedni styl oraz całodniowy komfort. Linia obejmie łącznie 9 butów w ramach 4 modeli: Dos, Dos Chelsea, Dos Tall oraz Lace.

Całkowitą innowacją będzie seria Ember Moc, inspirowana przyciągającym wzrok stylem vintage i bogata w charakterystyczne dla niego ciepłe, pastelowe barwy. Przód cholewki zbudowany jest tu z pikowanych, poliestrowych trójkątów, wspartych w przedniej części buta zamszem oraz specjalnym, sztucznym tworzywem. Z tyłu cholewki znajduje się przyjemny w dotyku, materiałowy zapiętek, idealnie dopasowujący się do stopy użytkownika i ułatwiający szybkie założenia buta. Podeszwę wewnętrzna wypełnia pianka amortyzująca Eva, natomiast przyczepność do podłoża zapewnia kauczukowa podeszwa zewnętrzna.  Ember Moc dostępny będzie zarówno w wydaniu damskim, jak i męskim, łącznie w 7 wersjach kolorystycznych.

W ofercie jesień/ zima 2017 tradycyjnie nie zabraknie też sandałów. Co oczywiste, ze względu na dominujące w Polsce warunki pogodowe we wspomnianym okresie, sandały nie będą cieszyły się popularnością w polskich sklepach. Liczba ich potencjalnych nabywców będzie minimalna, i stanowić ją będą jedynie osoby planujących pobyt w cieplejszych krajach lub osoby czekające na sezonowe wyprzedaże, celem zakupu sandałów na przyszły rok. Jako ciekawostkę można jedynie odnotować, iż Original Universal – flagowa kolekcja modeli miejskich – wzbogaci się o inspirowaną campingami serię Puff. Pojawi się też nowy model damskich, stricte miejskich Flatformów – Velvet.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(28) "kolekcja Teva - jesień 2017" ["meta_desc"]=> string(170) "Teva, amerykański lider na rynku sandałów outdoorowych i jeden z czołowych producentów sandałów lifestylowych, zapowiedział kolekcję na jesień przyszłego roku." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(19) "Odzież turystyczna" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-12.5683593732504" ["lng"]=> string(17) "-11.0835403644705" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: kolekcja Teva - jesień 2017

meta_keys:

meta_desc: Teva, amerykański lider na rynku sandałów outdoorowych i jeden z czołowych producentów sandałów lifestylowych, zapowiedział kolekcję na jesień przyszłego roku.

watermark:

interesting_places: Odzież turystyczna

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: kolekcja Teva - jesień 2017

meta_keys:

meta_desc: Teva, amerykański lider na rynku sandałów outdoorowych i jeden z czołowych producentów sandałów lifestylowych, zapowiedział kolekcję na jesień przyszłego roku.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Teva, amerykański lider na rynku sandałów outdoorowych i jeden z czołowych producentów sandałów lifestylowych, zapowiedział kolekcję na jesień przyszłego roku.