Najbardziej niedoceniane narzędzie dla podróżujących

Tania podróż zwykle zaczyna się od dobrej oferty biletów lotniczych. Do tego dochodzą przecenione noclegi. I na tym nie koniec. Bo jeśli chcesz podróżować za granicą nie tanio, ale ekstremalnie tanio warto żebyś zatroszczył się o korzystny spread walutowy.

Będąc w podróży można tracić każdego dnia nawet 6 euro z powodu wysokich kursów walut. Wymiana waluty na dworcu lub lotnisku to łatwe, ale marnotrawne rozwiązanie. Bez względu na to czy decyzję o podróży podjąłeś nagle, czy planujesz ją już od kilku tygodni, kantor internetowy to narzędzie, które pomoże Ci zminimalizować koszty pobytu za granicą.

Czy to sprawdzone rozwiązanie?
To w jakimś sensie polska duma. Pierwszy na świecie kantor internetowy powstał w Polsce, więc jesteśmy nacją, która najdłużej oszczędza na wymianie waluty. Z pozoru kantory internetowe szczególne są tylko dla osób, które mają kredyt walutowy. Ale to pozór. W istocie jest to narzędzie pomocne także dla tych, którzy często podróżują po świecie.

Dla spontanicznych
Można decyzję o podróży podjąć w ciągu jednej chwili, a za dosłownie kilka godzin już być w samolocie. Nie ma wtedy czasu na szukanie opłacalnych kursów walut, bo jest dużo ważniejszych spraw do załatwienia. Wykorzystanie w tym celu kantoru online to sposób na tańszy wyjazd zagraniczny. Cała transakcja wymiany może potrwać kilkanaście minut. Może odbyć się gdziekolwiek i kiedykolwiek, wystarczy jedynie dostęp do internetu. A bonusem jest to, że kursy walut będą tu niższe nawet o 10% niż w bankach lub kantorach stacjonarnych.

I dla tych, co planują każdy szczegół
Jeśli decyzję o zagranicznej podróży podjąłeś z dużym wyprzedzeniem, problem w tym wypadku jest inny: kiedy wymienić walutę by było najtaniej? Kiedy rynkowe kursy walut są najniższe? Dla takich osób kantoronline.pl zaprojektował specjalną funkcjonalność: zamów kurs online. Dzięki niej można najpierw określić po jakim kursie chcesz wymienić walutę. A gdy pułap kursowy zostanie osiągnięty, system rozliczy Twoją transakcję automatycznie. Dzięki tej funkcjonalności nie musisz śledzić wahań na rynku walutowym, ani zastanawiać się, który moment na wymianę będzie najlepszy.

Czy potrzebne jest konto walutowe w banku?
Żeby móc korzystać z atrakcyjnych kursów w kantorach internetowych, należy posiadać konto walutowe w swoim banku. Przede wszystkim po to, by móc przelać na nie środki z bezpłatnego subkonta walutowego udostępnionego przez kantoronline.pl oraz wypłacić je w bankomacie.

Podsumowując
Jak wymienić walutę szybko i tanio? Świat jeszcze nie myślał o powstaniu wymiany walut online, kiedy 8 lat temu pierwszy kantor internetowy otworzono w Polsce. Innowacja została zaadoptowana przez inne kraje błyskawicznie, a dziś są one powszechne na całym świecie. Jeśli dzięki nim frankowicze mogą oszczędzać nawet 70 zł na 1 jednej racie kredytu, Ty na swoich częstych zagranicznych podróżach możesz zaoszczędzić znacznie więcej.

Jesteś przekonany o tym, że im silniejsza waluta, tym silniejsza gospodarka? Kliknij tutaj, by dowiedzieć się dlaczego słaba złotówka sprzyja polskiej gospodarce.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(56) "Najbardziej niedoceniane narzędzie dla podróżujących" ["meta_desc"]=> string(94) "kantor internetowy to narzędzie, które pomoże Ci zminimalizować koszty pobytu za granicą." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(8) "mat.red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-15.4687499978463" ["lng"]=> string(17) "-38.7951941191348" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(true) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Najbardziej niedoceniane narzędzie dla podróżujących

meta_keys:

meta_desc: kantor internetowy to narzędzie, które pomoże Ci zminimalizować koszty pobytu za granicą.

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: mat.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik: 1

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Najbardziej niedoceniane narzędzie dla podróżujących

meta_keys:

meta_desc: kantor internetowy to narzędzie, które pomoże Ci zminimalizować koszty pobytu za granicą.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat.red.

meta_desc: kantor internetowy to narzędzie, które pomoże Ci zminimalizować koszty pobytu za granicą.