Manor house

Hotel przyjazny alergikom – Manor House

Kompleks hotelowy Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach w kwietniu 2017 r. pozytywnie przeszedł audyt Europejskiego Centrum Badań Alergii, co oznacza przedłużenie na kolejne dwa lata prestiżowego tytułu „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”.

Manor House SPA jako jeden z pierwszych hoteli w Polsce w 2015 roku uzyskał Znak Jakości dla produktów i usług przyjaznych alergikom. Wpisuje się to w konsekwentnie realizowaną przez nas filozofię – hotelu dla dorosłych, przyjaznego weganom i alergikom. Niezmiernie cieszy fakt, że nasza determinacja w spełnianiu restrykcyjnie określonych przez Fundację warunków została potwierdzona również podczas tegorocznego audytu. Jako że, nasz kompleks spełnia wszystkie kryteria i niezbędne procedury, a personel dokłada wszelkich starań, aby spełnić specyficzne potrzeby osób borykających się z problemami alergii, utrzymaliśmy ten renomowany międzynarodowy certyfikat” – mówi Dorota Tokarska, Dyrektor ds. Marketingu Manor House SPA. 

Zabiegi w Manor House

Na terenie hotelu Manor House SPA zostały wyodrębnione pokoje w Termach Zamkowych, które zgodnie z zasadami certyfikacji ECARF urządzono jako przyjazne dla osób z alergiami: ściany zostały pokryte ekologiczną masą, podłogi wykonano z egzotycznego drewna, a w pokojach nie ma wywołujących alergię zielonych roślin i wykładzin dywanowych. Natomiast w wyposażeniu pokoi znajdują się: bawełniana pościel, poduszki z łuską gryczaną, przeznaczone do skóry wrażliwej wegańskie, bezzapachowe i hipoalergiczne kosmetyki pielęgnacyjne, oczyszczające jonizatory powietrza, jonizujące lampy solne oraz antyalergiczne pokrowce na materace, kołdry i poduszki. Goście mają także zapewniony dostęp do produktów dedykowanych alergikom i weganom, w tym również certyfikowanych przez fundację Viva oraz możliwość wcześniejszego zamawiania posiłków dostosowanych do indywidualnych potrzeb gości i niezawierających wywołujących alergię składników.                      

Czystą, bezzapachową, plazmatyczną wodę dostępną w Manor House SPA cenią nie tylko alergicy. Została ona została ożywiona metodami Grandera oraz dr. Keshego i jest używana w hotelowych łazienkach, na terenie Łaźni Rzymskich i bezchlorowego basenu oraz w Gabinetach Bioodnowy, gdzie są wykonywane m.in. zabiegi antyalergiczne i wegańskie. Również w restauracji ta woda jest podawana do picia, a na jej bazie są przygotowywane wszystkie posiłki i ciepłe napoje.

W Manor House SPA znajdują się także  wyznaczone specjalne strefy, w których wolno przebywać zwierzętom oraz dla osób palących. Warto wspomnieć o wyjątkowej lokalizacji kompleksu w Chlewiskach – położenie z dala od miasta, w otoczeniu 10-hektarowego, zabytkowego parku, okolicznych lasów i naturalnych terenów niesie nie tylko ciszę i spokój, ale i zdrowe warunki do wypoczynku.

Wyróżnione Znakiem Jakości ECARF produkty i usługi mogą być stosowane przez ludzi cierpiących na alergie i nietolerancje, dla których stanowią szczególną wartość dodaną i ułatwiają codzienne życie. Kryteria przyznawania Znaku Jakości zostały określone w ścisłej współpracy z ekspertami z różnych dziedzin nauki. W Polsce certyfikacją zajmuje się Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Astmę i Choroby Alergiczne działające przy Kliniec UM w Łodzi.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(50) "Hotel dla alergików - Manor House SPA - Chlewiska" ["meta_desc"]=> string(149) "Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach w kwietniu 2017 r. na kolejne dwa lata prestiżowego tytułu „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(51.245046964135298139808583073318004608154296875) ["lng"]=> float(20.76467513749150128887777100317180156707763671875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Hotel dla alergików - Manor House SPA - Chlewiska

meta_keys:

meta_desc: Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach w kwietniu 2017 r. na kolejne dwa lata prestiżowego tytułu „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Hotel dla alergików - Manor House SPA - Chlewiska

meta_keys:

meta_desc: Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach w kwietniu 2017 r. na kolejne dwa lata prestiżowego tytułu „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Manor House SPA w mazowieckich Chlewiskach w kwietniu 2017 r. na kolejne dwa lata prestiżowego tytułu „Hotel przyjazny dla osób z alergiami”.