Energetyczna terapia na Kryształowym Łóżku

Manor House SPA, jedno z najlepszych SPA w kraju, hotel dla dorosłych, przyjazny weganom i alergikom, konsekwentnie promujący styl życia wellness i filozofię holistyczną, wprowadził unikatową terapię harmonizacji czakr z wykorzystaniem Kryształowego Łóżka. 

Goście kompleksu parkowo-hotelowego w mazowieckich Chlewiskach mogą już korzystać z terapii otwierającej czakry i poprawiającej przepływ energii w organizmie. Jest to kolejna nowość, o którą poszerzył swoje menu SPA lider terapii energetycznych na polskim rynku SPA – Manor House SPA, który jest nazywany Polskim Centrum Biowitalności ze względu na swoją wysoką biowitalność (promieniowanie energetyczne sięga tu nawet do 30 000 tysięcy w skali Bovisa – poziom neutralny to 6500 j. Bovisa, wszystko co powyżej wzmacnia siły witalne, co poniżej osłabia organizm).

Terapia otwierająca czakry jest nieinwazyjnym, naturalnym procesem, który wzmacnia przepływ energii dobroczynnie wpływając na zdrowie. Przeprowadzona przy wykorzystaniu Kryształowego Łóżka bazując na mocy kryształów oddziałuje na czakry (centra energetyczne) i meridiany (centra i kanały energetyczne rozprowadzające energię po całym organizmie). Mamy tu do czynienia z połączonym działaniem litoterapii (zdolność przenoszenia energii przez kryształy sprzyja osiągnięciu równowagi pomiędzy ciałem a duszą i powrotowi do naszego wewnętrznego ja) i koloroterapii (użycie odpowiedniego koloru umożliwia swobodny przepływ energii przez daną czakrę i zrównoważenie dysharmonii oraz braku energii).

Czakry to ważne ośrodki energetyczne, które dostarczają energię życiową zarówno całemu organizmowi, jak i poszczególnym organom. Jeśli któraś z czakr nie działa poprawnie, przepływ energii będzie zaburzony, co może wpływać na rozwój chorób. W ludzkim ciele znajduje się 7 czakr połączonych kanałem energii w kręgosłupie. Każde z tych centrów energetycznych jest powiązane z innym organem, emocją oraz kolorem – wibracje o określonej częstotliwości i długości fal świetlnych odpowiadają odpowiednim barwom:

Czakra KORONY / LOTOSU – kontakt z wyższym ja – fiolet (biel) – szyszynka 

Czakra TRZECIEGO OKA – postrzeganie pozazmysłowe – indygo – przysadka mózgowa 

Czakra GARDŁA / RÓWNOWAGA HORMONALNA – kontakty interpersonalne – błękit – tarczyca 

Czakra SERCA – centrum istoty – „tam Twój dom, gdzie Twe serce!” – zielony – grasica 

Czakra SPLOTU SŁONECZNEGO / ŻÓŁĆ – byt – żółty – trzustka

Czakra KRZYŻOWA / PŁYNY – odżywianie – pomarańczowy – nadnercza 

Czakra KORZENIA / ŻYCIE – ruch – czerwony – narządy płciowe (jajniki, jądra) 

W Kryształowym Łóżku wiązki światła o konkretnej długości fali i kolorze przechodzące przez kryształy Vogla, które działają jak lasery, są kierowane na odpowiednie czakry wzmacniając ich energetyczne pola. Czakry odpowiedzialne są za stan naszego ciała, umysłu i ducha, a tym samym za nasze zdrowie.

Urządzenie z kryształami dostępne w Gabinetach Bioodnowy Manor House SPA łączy starożytną wiedzę z nowoczesną technologią. Każdy kryształ jest polerowany indywidualnie, a geometryczne szlify zostały nadane w kształcie drzewa życia. Światło przechodzące przez kryształy przenosi energię, która została w nich pomnożona i odpowiada poszczególnym czakrom w ciele człowieka.

„Energię drzemiącą w kryształach wykorzystywali już Atlantowie. Wiedzę na temat działania kryształów uporządkował Marcel Vogel, którego opracowania naukowe zawierają możliwości   zastosowania kryształów. Nasze Kryształowe Łóżko opiera się właśnie o działanie kryształów Vogla. Kryształ górski symbolizuje czystość i jest źródłem uniwersalnej mocy. Ma bardzo silną uzdrawiającą energię – m.in. usuwa zatory i blokady punktów energetycznych i czakr człowieka – dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tej niezwykłej terapii do swojej oferty” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA. 

Terapia na Kryształowym Łóżku trwa 30 lub 45 minut. Paleta kolorów światła zapewnia płynny przepływ energii do każdej czakry napełniając ciało energią. Podczas terapii można skoncentrować się na jednym kolorze, wybrać przemienną sekwencję siedmiu kolorów o różnej częstotliwości lub poddać się równoczesnemu działaniu wszystkich świateł na czakry. 

Goście hotelowi Manor House SPA mogą korzystać nieodpłatnie z szerokiej oferty SPA, m.in. z: Pokojowego Programu SPA, bezchlorowego basenu z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego, kompleksu Łaźni Rzymskich, seansu w Chacie Solnej czy Komnaty Biowitalności z Terapią Biowitalną na kamiennych matach – innej nowości wśród zabiegów energetycznych Manor House SPA.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(60) "Energetyczna terapia na Kryształowym Łóżku - Manor House" ["meta_desc"]=> string(165) "Goście kompleksu parkowo-hotelowego w mazowieckich Chlewiskach mogą już korzystać z terapii otwierającej czakry i poprawiającej przepływ energii w organizmie." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(12) "mat. prasowe" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(51.24531560949549913175360416062176227569580078125) ["lng"]=> float(20.76321601578739972637777100317180156707763671875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Energetyczna terapia na Kryształowym Łóżku - Manor House

meta_keys:

meta_desc: Goście kompleksu parkowo-hotelowego w mazowieckich Chlewiskach mogą już korzystać z terapii otwierającej czakry i poprawiającej przepływ energii w organizmie.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: mat. prasowe

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Energetyczna terapia na Kryształowym Łóżku - Manor House

meta_keys:

meta_desc: Goście kompleksu parkowo-hotelowego w mazowieckich Chlewiskach mogą już korzystać z terapii otwierającej czakry i poprawiającej przepływ energii w organizmie.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: mat. prasowe

meta_desc: Goście kompleksu parkowo-hotelowego w mazowieckich Chlewiskach mogą już korzystać z terapii otwierającej czakry i poprawiającej przepływ energii w organizmie.