google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Połączenia autobusowe na Ukrainę, Białoruś i do krajów bałtyckich!

Tysiące międzynarodowych połączeń autobusowych pomiędzy Polską, Ukrainą, Białorusią oraz krajami bałtyckimi mogą wyszukać użytkownicy portalu e-podróżnik.pl Pasażerowie nie tylko zaplanują dzięki stronie swoją podróż do Lwowa, Kijowa, Wilna, Rygi, Mińska oraz innych większych i mniejszych miejscowości, ale także szybko i wygodnie kupią bilety. Tak bogata oferta międzynarodowych przejazdów to efekt współpracy e-podróżnik.pl z ponad 100 przewoźnikami ze wschodniego regionu Europy.   

 

Połączenia autobusowe na Ukrainę, Białoruś i do krajów bałtyckich!Połączenia autobusowe na Ukrainę, Białoruś i do krajów bałtyckich!

fot. mat. prasowe

Największą popularnością w ostatnim czasie cieszy się z pewnością kierunek Ukraina-Polska. Na tej trasie podróżują nie tylko sąsiedzi zza wschodniej granicy, którzy zdecydowali się na pracę lub naukę w naszym kraju. Rośnie także zainteresowanie polskich turystów Ukrainą – krajem na każdą kieszeń, z bogatą historią i ciekawymi zabytkami. 

Od teraz zarówno amatorzy większych miast, którzy lubią podziwiać perły architektury takie jak: cerkwie czy sobory oraz turyści bardziej ceniący sobie aktywny wypoczynek mogą bez problemu wyszukać na e-podróżnik.pl dogodne połączenia autobusowe, zarówno do Lwowa, Kijowa czy Odessy. Pasażerowie mają do dyspozycji na jednym portalu bogatą ofertę, składającą się z 215 miast w Polsce i na Ukrainie, w ramach ponad 185 linii.

Przewoźnicy, oferujący przejazdy na portalu e-podróżnik.pl, kursują z większości miast wojewódzkich w Polsce. Warszawa, to miasto, z którego oczywiście można wyszukać najwięcej międzynarodowych połączeń i kupić na nie bilety. Bez problemu znajdziemy także wiele tras łączących ukraińskie miasta z Rzeszowem, Wrocławiem, Poznaniem czy Katowicami. Mieszkańcy Warszawy mogą także skorzystać z wielu połączeń na Białoruś. W sezonie letnim przewoźnicy oferują połączenia do krajów bałkańskich, na Węgry czy do Bułgarii. Dużym ułatwieniem dla użytkowników portalu zza wschodniej granicy będzie z pewnością możliwości korzystania ze strony w wersji rosyjskiej lub ukraińskiej.

Przykładowe połączenia, na które można kupić bilety w e-podróznik.pl:

UKRAINA

Warszawa – Lwów - od 50 zł

Lublin – Łuck - od 40 zł

Kraków - Tarnopol - od 75 zł

Opole – Kijów od 111 zł

Poznań – Lwów  od 135 zł

Rzeszów – Lwów od 40 zł

Katowice - Kijów od 95 zł

BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA

Warszawa-Mińsk od 120 zł

Warszawa-Ryga od 136 zł

Warszawa-Wilno od 75 z

Do końca sierpnia podróżujący na Ukrainę lub z Ukrainy do Polski mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Kupując na e-podróżnik.pl bilet wystarczy użyć kodu promocyjnego BON15, a zapłacimy  15 zł mniej!

 

 

Szczegóły promocji na www.e-podróżnik.pl

Lato nad wodą? Brzmi dobrze, prawda? A lato ...

Wakacje tuż za pasem, dlatego też warto zaplanować ...

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i ...

W związku ze zmianą przepisów, wprowadzoną przez holenderski ...

Setki tysięcy Polaków wyjechało do Niemiec w poszukiwaniu ...

Gdy wybierasz się na wypoczynek, musisz zadbać nie ...

https://veturo.pl/article/3551/polaczenia-autobusowe-polska-ukraina-bialorus-litwa-lotwa/