Gdzie wybrać się w podróż poślubną

Podróż poślubna powinna być wyjazdem wyjątkowym, podczas którego młodzi małżonkowie mają czas tylko dla siebie i na celebrowanie swojej miłości. Gdzie się wybrać, aby z radością wracać do tych wspomnień?

Romantyczna Europa

Atrakcyjnym krajobrazowo i cenowo kierunkiem podróży poślubnych są kraje europejskie. Spragnionym śródziemnomorskiego klimatu, szczególnie polecamy greckie wyspy, takie, jak Rodos, Kreta czy Santorini. Nowożeńcom o imprezowym usposobieniu z pewnością do gustu przypadnie hiszpańska Ibiza, na której zaznają nocnego życia z prawdziwego zdarzenia. Romantykom proponujemy podróż do Wenecji albo Paryża. Poza tym, większość par zachwyci się Barceloną oraz Maltą. Jeśli interesuje Was wyjazd bliżej kraju, świetnym wyborem okaże się Budapeszt, Wiedeń lub Praga.

Egzotyczna podróż poślubna

Jeśli pozwala Wam na to budżet lub uda Wam się trafić na super promocję biletów samolotowych, koniecznie wybierzcie się w dalszą, bardziej egzotyczną podróż. Kuba, Meksyk, Tajlandia, Japonia, Chiny, Indonezja, Dominikana, Tahiti, Bora Bora, Malediwy, Rio de Janeiro. Można by było wymieniać jeszcze długo! Co łączy te wszystkie miejsca? Absolutnie wyjątkowa atmosfera, która Was zachwyci i długo nie da o sobie zapomnieć. Jeśli przy okazji uda Wam się uchwycić te wspomnienia na profesjonalnych zdjęciach z sesji poślubnej, już zawsze będziecie mogli wracać do tych miejsc, chociażby pamięcią.

A może jednak Polska?

Czy kierunkiem podróży poślubnej mogą być tylko zagraniczne kraje? Absolutnie nie! Również w Polsce możecie spędzić romantyczne chwile podczas miesiąca miodowego. Bałtyk, piękne jeziora, góry – nie wyjeżdżając zbyt daleko również możecie cieszyć się niepowtarzalną atmosferą oraz przepięknymi krajobrazami. Nowożeńcom szczególnie polecamy wyjazdy na Wybrzeże Słowińskie, w Bieszczady i na Mazury. Piękne, polskie widoki będą cudownie komponowały się z Waszym gorącym uczuciem.

Najważniejsze, że macie siebie!

Bez względu na to, czy zdecydujecie się odbyć swoją podróż poślubną w Europie, krajach egzotycznych, czy też pozostać w Polsce, jedno jest pewne. To Wasz czas! Nagroda ze niejedną stresową, przedślubną sytuację, z którą udało Wam się uporać i czas na relaks oraz pobycie w pięknych okolicznościach przyrody z najbliższą osobą pod słońcem. Cieszcie się chwilami spędzanymi w podróży poślubnej, celebrujcie swoją obecność. Dzięki temu nie tylko zbliżycie się do siebie, ale również powrócicie do codzienności z naładowanymi bateriami. Więcej inspiracji na podróż poślubną znajdziecie pod adresem https://wedding.pl/inspiracje/podroz-poslubna/.

 

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(40) "Gdzie wybrać się w podróż poślubną" ["meta_desc"]=> string(169) "Bez względu na to, czy zdecydujecie się odbyć swoją podróż poślubną w Europie, krajach egzotycznych, czy też pozostać w Polsce, jedno jest pewne. To Wasz czas!" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-12.1289062483116" ["lng"]=> string(16) "-11.953349392004" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Gdzie wybrać się w podróż poślubną

meta_keys:

meta_desc: Bez względu na to, czy zdecydujecie się odbyć swoją podróż poślubną w Europie, krajach egzotycznych, czy też pozostać w Polsce, jedno jest pewne. To Wasz czas!

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Gdzie wybrać się w podróż poślubną

meta_keys:

meta_desc: Bez względu na to, czy zdecydujecie się odbyć swoją podróż poślubną w Europie, krajach egzotycznych, czy też pozostać w Polsce, jedno jest pewne. To Wasz czas!

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Bez względu na to, czy zdecydujecie się odbyć swoją podróż poślubną w Europie, krajach egzotycznych, czy też pozostać w Polsce, jedno jest pewne. To Wasz czas!