google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Bilety ZTM przez telefon – to proste!

Kupowanie papierowych biletów na autobusy i tramwaje jest najpopularniejsze, ale obecnie mamy jeszcze jedną opcję – możemy kupować je przez smartfon lub tablet. To metoda, którą warto spróbować, gdy chcemy oszczędzić nie tylko swój czas, ale również pieniądze!

Bilety ZTM przez telefon – to proste!.

fot. mat. prasowe

Zdarzyło ci się kiedyś, że ze względu na kolejkę do kiosku albo biletomatu twój autobus odjechał już z przystanku? A może chciałeś kupić bilet, ale zabrakło ci pieniędzy lub okazało się, że kiosk jest zamknięty, a biletomat zepsuty? Takich problemów możemy uniknąć, gdy zdecydujemy się na zakupienie biletów przez telefon komórkowy.

Bilety przez telefon – dlaczego warto z nich korzystać?

Istnieje wiele zalet związanych z zakupem biletów ZTM przez telefon. Przede wszystkim możemy oszczędzić swój czas i nerwy – nie musimy czekać w kolejkach, obawiać się, że nie starczy nam gotówki czy że nie uda nam się zakupić bilety i będziemy narażać się na mandat.

Zakupienie biletu przez telefon jest wyjątkowo wygodne i szybkie – możemy wtedy w kilku prostych ruchach nabyć bilet bezpośrednio na swojej komórce. Co więcej, możemy także oszczędzić pieniądze – aplikacja mobilna mPay, która obsługuje zakup biletów przez telefon w kilkudziesięciu różnych miastach w Polsce. MPay oferuje obecnie promocję polegającą na sprzedaży biletów jedynie za 1 złoty!

Jak kupować bilety przez telefon?

Przede wszystkim musimy zainstalować na swoim telefonie odpowiednią aplikację do zakupu biletów. Następnym krokiem jest stworzenie swojego konta użytkownika. W tym celu podajemy swoje dane i określamy sposób zapłaty za ZTM bilety – jednorazowe, czasowe i inne.

Tutaj mamy dwa rozwiązania – pierwszym z nich jest zapłata z wirtualnej portmonetki, którą doładowujemy przez przelew, drugą z kolei zapłata z wykorzystaniem swojej karty płatniczej lub kredytowej, którą podłączamy do swojego konta użytkownika.

Gdy wchodzimy do środka komunikacji, po prostu kupujemy bilet w aplikacji i potwierdzamy transakcję specjalnym kodem. Gdy zdarzy się kontrola, wtedy po prostu pokazujemy nasz bilet na telefonie.

 

Lato nad wodą? Brzmi dobrze, prawda? A lato ...

Wakacje tuż za pasem, dlatego też warto zaplanować ...

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i ...

W związku ze zmianą przepisów, wprowadzoną przez holenderski ...

Setki tysięcy Polaków wyjechało do Niemiec w poszukiwaniu ...

Gdy wybierasz się na wypoczynek, musisz zadbać nie ...

https://veturo.pl/article/3566/bilety-ztm-przez-telefon-aplikacja/