Jak wprowadzić organizm w zdrowy balans?

System Zdrowia Keshego wspomaga równowagę energetyczną i pobudza naturalną umiejętność organizmu do autoregeneracji. Terapia jest już dostępna w najlepszym holistycznym SPA w Polsce!

Plazmowy system balansujący Keshego służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka. Opiera się o działanie wolnej plazmy i porządkuje pola magnetyczno-grawitacyjne. Oddziałuje zarówno w sferze fizycznej, jak i emocjonalnej organizmu. Pomaga odzyskać wewnętrzną równowagę, dzięki której organizm może zainicjować procesy samoleczenia.

Według Keshego choroba to inaczej zakłócenie na poziomie energii, swoisty dysbalans pól magnetyczno-grawitacyjnych struktury fizycznej człowieka, wywołany m.in.: zgubnymi uczuciami, negatywnymi emocjami, wszechobecnym stresem, lękiem czy też nieprawidłowym żywieniem. Gdy organizm traci swoją równowagę, jest wyczerpany, przedwcześnie się starzeje lub choruje. Naprawa zachwianego balansu pól elektromagnetycznych w ciele łączy się z przywróceniem do pierwotnego stanu zdrowia. A co bardzo istotne, proces doprowadzenia się do stanu równowagi stymulujemy sami poprzez samoświadomość i zrozumienie oddziaływania energii.
 „Jeśli przepływ energii jest zaburzony, organizm traci  harmonię, a to może wpływać na stany bólowe i rozwój różnych schorzeń. Świadomość, że emocje odpowiadają za chorobę sprawia, że doceniamy znaczenie balansowania fizycznością względem struktury emocjonalnej. Pamiętajmy, że niezwykle ważna jest zmiana naszego stylu życia. Nawet jeśli przywrócimy energetyczną równowagę organizmu i pobudzimy procesy samoleczenia,
nie zmieniając stosunku do siebie i otoczenia, do negatywnych przyzwyczajeń, które są źródłem dolegliwości, choroby mogą po jakimś czasie do nas powrócić” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA i twórczyni Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia”.

Zdrowy organizm charakteryzuje stan równowagi energetycznej. Harmonizując energię można poprawić funkcjonowanie organizmu, siły witalne i samopoczucie. System balansujący według dr. Keshego, który jest nowością w biowitalnym SPA hotelu Manor House SPA wykorzystuje działanie wszechobecnej energii, tzw. plazmy. Keshe podkreśla, że jest to energia, z której został stworzony cały wszechświat, ludzie, zwierzęta, powietrze, ziemia. Energia ta jest często uśpiona przez otaczające środowisko, jednak warto zadbać o jej prawidłowy przepływ, ponieważ oddziałuje ona na  emocje, pomaga w osiągnięciu harmonii i odpowiada za zdrowie.

Dla gości hotelowych Manor House SPA balansowanie plazmą w oparciu o tę technologię jest nieodpłatne. Dobrze połączyć ją z kompleksową analizą kwantową, dzięki której można w bezpieczny i szybki sposób przeprowadzić szczegółową diagnostykę organizmu, a co za tym idzie sprawnie ocenić ogólną kondycję i stan zdrowia.

Godny polecenia jest także system Eemana, który usprawnia wymianę energii, doskonale regeneruje, wspomaga sen i zdolność do pracy. Warto wymienić też terapie: biowitalną łączącą działanie magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii; harmonizacji czakr na Kryształowym Łóżku wykorzystującą pozytywne oddziaływanie kryształów, koloroterapii oraz muzyki solfeżowej o specjalnie dobranych częstotliwościach czy czaszkowo-krzyżową, dzięki której także można udrożnić przepływy energii w ciele.

Ze względu na wysoką energetykę (30 000 – 40 000 j. w skali Bovisa) historyczna posiadłość w Chlewiskach jest nazywana Polskim Centrum Biowitalności. Siły witalne można wzmocnić tu dzięki energetycznym terapiom intensywnie rozwijanym w ostatnim czasie w Biowitalnym SPA, ale też poprzez samo przebywanie na terenie kompleksu. Silne oddziaływanie pozytywnej energii natury jest odczuwalne w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa i Ogrodem Zen – wierną kopią ogrodu w Kioto. 

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(95) "System Zdrowia Keshego - Jak wprowadzić organizm w zdrowy balans? - Manor House, SPA, zdrowie" ["meta_desc"]=> string(189) "Plazmowy system balansujący Keshego służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka. Opiera się o działanie wolnej plazmy i porządkuje pola magnetyczno-grawitacyjne." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(13) "opr. redakcji" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(51.24592845084890058160453918389976024627685546875) ["lng"]=> float(20.76004028031309900370615650899708271026611328125) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: System Zdrowia Keshego - Jak wprowadzić organizm w zdrowy balans? - Manor House, SPA, zdrowie

meta_keys:

meta_desc: Plazmowy system balansujący Keshego służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka. Opiera się o działanie wolnej plazmy i porządkuje pola magnetyczno-grawitacyjne.

watermark:

interesting_places:

author: opr. redakcji

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: System Zdrowia Keshego - Jak wprowadzić organizm w zdrowy balans? - Manor House, SPA, zdrowie

meta_keys:

meta_desc: Plazmowy system balansujący Keshego służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka. Opiera się o działanie wolnej plazmy i porządkuje pola magnetyczno-grawitacyjne.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. redakcji

meta_desc: Plazmowy system balansujący Keshego służy do harmonijnego balansowania pól energetycznych człowieka. Opiera się o działanie wolnej plazmy i porządkuje pola magnetyczno-grawitacyjne.