„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy“ oraz „Biegówkowy PGE Narodowy”

Wybierasz się na narty lub deskę? Kochasz zimę i góry? Zastanawiasz się gdzie pojechać, aby zapomnieć o pracy? Nie możesz opuścić tego Wydarzenia. W ten jeden weekend 4-5 listopada stadion PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w zimową stolicę Polski. I będzie padał śnieg!

Skocznia narciarska dla dzieci, symulator dla dorosłych, pokazy mody z myślą o kobietach, i prawdziwy tor biegówkowy dla wszystkich. Narty, snowboard, biegówki, turystyka zimowa, a nawet śnieg!  Naprawdę dużo śniegu, aby móc spróbować biegów narciarskich i obejrzeć pokazowe zawody biathlonowe.

Już po raz drugi, ale w większych przestrzeniach i z większym rozmachem odbędzie się SNOW EXPO 2017. W dniach 4 i 5 listopada na PGE Narodowym w Warszawie udamy się w podróż po zimowych kurortach Polski i Europy. Na SNOW EXPO spotkamy znanych sportowców i podróżników. Poczujemy atmosferę i spróbujemy sportów zimowych. Posłuchamy bardzo ciekawych wykładów i będziemy mieli okazję wybrać, a nawet kupić wyjazdy i sprzęt na sezon 2017/18.

Apoloniusz Tajner, Staszek Karpiel – Bułecka, Mateusz Kusznierewicz, Maryna Gąsienica Daniel, Maciek Bydliński, Ania Mąka, Szymon Bębenek, Krystyna i Grzegorz Guzik, Jan Antolec i Maciej Staręga. Wreszcie Tomek Kurdziel, Marcin Szafrański i Sebastian Szczęsny. Zarażą pasją, doradzą, opowiedzą, pożartują.

W strefie EXPO do ubiegłorocznych Wystawców dołączyli nowi. Biznes Klub PGE Narodowego pęka w szwach.  Regiony i stacje narciarskie z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Francji, Hiszpanii i Andory. Wielcy i znani producenci sprzętu obok niszowych firm zaprezentują najnowsze kolekcje na sezon 2017/18. Jest też NOWOŚĆ – Strefa Sprzedażowa! Trzy loże VIP Narodowego zamienią się w raj miłośników zimowego szaleństwa oferując najnowsze kolekcje naszych Wystawców.

Ale to nie wszystko. Jedenaście tirów wyprodukowanego na miejscu śniegu, trasa biegówkowa, bezpłatne testy sprzętu, lekcje z instruktorami, strefa dzieci – to tylko część z atrakcji przewidzianych podczas projektu „BIEGÓWKOWY  PGE NARODOWY”, który odbędzie się równolegle do SNOW EXPO. Na prawdziwym śniegu pobiegamy dzięki SUPERSNOW, wspieranemu przez Kotelnicę Białczańską, Hotel Bania, Termy Bania i TatrySki. Zawody biegowe zorganizuje Tatra Holding.

Celem nadrzędnym projektu jest wprowadzenie Polaków w świat narciarstwa biegowego, zainspirowanie pasją do biegów, pokazanie powszechności tej dyscypliny.
Projekt „Biegówkowy PGE  Narodowy” jest imprezą otwartą i całkowicie bezpłatną. Na uczestników czekać będzie specjalnie przygotowana wypożyczalnia kompletów biegowych – narty, kije, buty, w której specjaliści pomogą dobrać sprzęt w zależności od stopnia zaawansowania. Do dyspozycji uczestników będzie również wykwalifikowana kadra szkoleniowa (trenerzy PZN, byli zawodnicy, instruktorzy), a także strzelnica laserowa (biathlon).
Organizatorzy zadbają także o specjalną oprawę wydarzenia – m.in. widowiskowe zawody mistrzów w biegu na 100 metrów. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili już polscy biathloniści – Krystyna i Grzegorz Guzik, Ania Mąka oraz biegacze narciarscy – Jan Antolec i Maciej Staręga.
Powstanie również specjalnie przygotowana strefa dzieci, w której najmłodsi adepci narciarstwa biegowego będą mogli stawić swoje pierwsze kroki na nartach oraz spróbować  prawdziwych skoków narciarskich. Organizatorom, zależy na pokazaniu opiekunom i rodzicom odrębną formę spędzania wolnego czasu ich pociech na świeżym powietrzu w okresie zimowym.
SNOW EXPO oraz Biegówkowy PGE Narodowy to dwa dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy w centrum Warszawy! Więcej informacji na www.snowexpo.pl
Partnerem honorowym jest Polski Zwiazek Narciarski
Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO 2017 jest firma RENAULT
Partnerem sportowym SNOW EXPO 2017 jest firma GO SPORT

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(77) "„SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy“ oraz „Biegówkowy PGE Narodowy”" ["meta_desc"]=> string(131) "W ten jeden weekend 4-5 listopada stadion PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w zimową stolicę Polski. I będzie padał śnieg!" ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(52.2393591106932007051000255160033702850341796875) ["lng"]=> float(21.04568481152499970221469993703067302703857421875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: „SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy“ oraz „Biegówkowy PGE Narodowy”

meta_keys:

meta_desc: W ten jeden weekend 4-5 listopada stadion PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w zimową stolicę Polski. I będzie padał śnieg!

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: „SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy“ oraz „Biegówkowy PGE Narodowy”

meta_keys:

meta_desc: W ten jeden weekend 4-5 listopada stadion PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w zimową stolicę Polski. I będzie padał śnieg!

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: W ten jeden weekend 4-5 listopada stadion PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w zimową stolicę Polski. I będzie padał śnieg!