Ciekawe pomysły na wieczór panieński

Ciekawe pomysły na wieczór panieński

Wieczory panieńskie są coraz popularniejsze w naszym kraju. Grono bliskich przyjaciółek, koleżanek czy sióstr, organizuje dla przyszłej panny młodej miły wieczór, podczas którego może się ona wyluzować i odstresować, w tym dosyć męczącym okresie tuż przed ślubem. Pomysłów na wieczory panieńskie jest bez liku, dlatego warto zorganizować ten czas trochę inaczej, niż zwyczajnie wybrać się na dyskotekę czy do klubu.

Wieczór panieński w SPA

Wieczór panieński w SPA może tak naprawdę przeobrazić się w weekend w SPA. Coraz więcej kobiet organizujących wieczory panieńskie właśnie decyduje się na taką opcję. Wybierając się do spa można bowiem zrelaksować się, zadbać o ciało i twarz, dzięki czemu przyszła panna młoda w dniu ślubu będzie wyglądała jeszcze piękniej.

W dobrym SPA nie można się nudzić. Poza chwilami, podczas których korzysta się z zabiegów, czas można spędzać na basenie, w saunie, albo korzystać z pięknego otoczenia, wybierając się na przykład na spacer. W dobrych SPA goście są również rozpieszczani smakowitą kuchnią, a zatem również ta sfera zostanie zaspokojona. Chyba większość kobiet uwielbia miejsca takie jak SPA, a zatem weekendowy pobyt w hotelu SPA to może być naprawdę cudowne doświadczenie.

Wieczór panieński – city break gdzieś w Europie

Wieczór panieński można zorganizować również gdzieś zagranicą. Sporo kobiet decyduje się na taką opcję, szukają tanich biletów lotniczych do jakiejś Europejskiej stolicy, aby zrobić sobie weekendowy city break. W ten sposób można pozwiedzać nowe miasta, a wieczorem wybrać się na prawdziwą imprezę w modnym klubie gdzieś w Londynie, Pradze albo Rzymie. Bilety do tych miast można upolować czasami już za kilkadziesiąt złotych. Przyszła panna młoda, która otrzyma w ramach prezentu bilet, z pewnością będzie zadowolona z takiej formy wieczoru panieńskiego.

Wieczór panieński – warsztaty z gotowania

Dobrym pomysłem są również warsztaty z gotowania, podczas których można zorganizować wieczór panieński. Najpierw grono przyjaciółek i koleżanek wspólnie gotuje, zgłębiając tajniki na przykład kuchni śródziemnomorskiej albo tajskiej, aby później wspólnie oddać się delektowaniu pysznym jedzonkiem. Taka forma wieczoru panieńskiego przypadnie do gustu tym dziewczynom, które lubię gotować i interesują się kulinariami. Można zamówić warsztaty z gotowania dla zamkniętej grupy koleżanek i przyjaciółek, tak że będą w nich uczestniczyły same znające się osoby.

Aktywny wieczór panieński w escape room

Miejsca takie jak escape room kojarzą się bardziej z wieczorami kawalerskimi, ale dlaczego kobiety nie miałyby łamać schematów? Z pewnością tak spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci, bo zabawa w escape room to konkretna dawka adrenaliny i wrażeń. Na nudę tego wieczoru na pewno nie będzie można narzekać. Po czasie spędzonym w takim miejscu, kolejna część wieczoru może być przeznaczona na klasyczne wyjście do klubu, aby potańczyć przy dobrej muzyce i wypić kilka pysznych drinków. To zatem pomysł na wieczór panieński pełen przygód i wrażeń.

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(39) "Ciekawe pomysły na wieczór panieński" ["meta_desc"]=> string(105) "Wieczór panieński w SPAWieczór panieński w SPA może tak naprawdę przeobrazić się w weekend w SPA." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(0) "" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-7.29492187398452" ["lng"]=> string(17) "-7.96349296898772" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(true) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Ciekawe pomysły na wieczór panieński

meta_keys:

meta_desc: Wieczór panieński w SPAWieczór panieński w SPA może tak naprawdę przeobrazić się w weekend w SPA.

watermark:

interesting_places:

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik: 1

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Ciekawe pomysły na wieczór panieński

meta_keys:

meta_desc: Wieczór panieński w SPAWieczór panieński w SPA może tak naprawdę przeobrazić się w weekend w SPA.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Wieczór panieński w SPAWieczór panieński w SPA może tak naprawdę przeobrazić się w weekend w SPA.