google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Czarter jachtów na Karaibach? Sprawdź dlaczego warto

Marzą ci się wakacje w egzotycznej scenerii? Chciałbyś zwiedzić ciepłe kraje, ale szef dał ci urlop w zimie? Nic straconego! Wyczarteruj jacht na Karaibach i przeżyj przygodę życia niczym z filmu o słynnych piratach.

Czarter jachtów na Karaibach? Sprawdź dlaczego wartoczarter jachtów na Karaibach

fot.mat.prasowe

Karaiby – gdzie to jest?
Białe piaski na plaży, palmy, spadające kokosy, lazurowa bądź szmaragdowa woda i błękitne niebo nad oceanem brzmią co najmniej nierealnie. Czy Karaiby istnieją naprawdę? Ależ tak! To archipelag wysp na morzu Karaibskim, słynne Wielkie i Małe Antyle. Pojęcie Wyspy Karaibskie jest bardzo szerokie, ale na pewno każdy wie, gdzie leżą Kuba, Dominikana, Martynika, Gwadelupa, Barbados, Jamajka czy Wyspy Dziewicze. To jeden z najcieplejszych regionów na świecie, marzenie podróżników i turystów. Być może to także twoje marzenie. Czy wiesz, jak łatwo je zrealizować?

Wynajmij jacht na Karaibach
Hotele karaibskie nie należą do najtańszych na świecie, ale przecież nie musisz mieszkać w hotelu. Wyczarteruj jacht i ciesz się łagodnym kołysaniem morskiej fali w dzień i w nocy. Popłyń w niespieszny rejs i oglądaj wyspy z daleka lub przybij do wybranych, by zwiedzić ich wnętrze. Klimatyczna stara Hawana na Kubie, roztańczona Jamajka, romantyczna Dominikana, tajemnicze Wyspy Dziewicze czekają na śmiałków, którzy przybiją do ich brzegów. Czarter jachtu to także okazja do popływania wpław w ciepłych wodach Morza Karaibskiego, nurkowania z maską i podziwiania podwodnego świata. Może nie znajdziemy tam Wielkiej Rafy Koralowej, ale widoki na pewno nas nie rozczarują.

Nie musisz umieć żeglować
Na stronie czarter jachtów Karaiby wynajmiesz jacht ze skipperem. Czyli po prostu kapitanem twojego małego statku. To dobre rozwiązanie, jeśli nie masz doświadczenia w żeglowaniu. Skipper na twoim jachcie zapewni ci bezpieczeństwo. Świetnie zna karaibskie wody, wie, którędy można bezpiecznie przepłynąć, a które fragmenty mórz lepiej omijać. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać rodzaj jachtu. Do wyboru masz żaglowy, motorowy, tradycyjną łódź i gulet bądź RIB.

Nie martw się o wygody
Luksusowy jacht żaglowy lub motorowy oferuje ci wszystko, czego potrzebujesz. Wygodne, przestronne kabiny, elektryczną toaletę (odwieczny problem na jachtach właśnie został rozwiązany), klimatyzację, a nawet grilla! Mało kto może poszczycić się grillowaniem własnoręcznie złowionej na Karaibach ryby.

Paryż to jedna z tych europejskich stolic, którą ...

Serwis YouTube z roku na rok staje się ...

Dlaczego właściwie ten szlak zyskał miano najbardziej niebezpiecznego ...

Dotychczas wszystkie te osoby z Polski, które zainteresowane ...

Tak, w końcu! W końcu nadszedł ten czas, ...

Są stabilne i nadają się do ustawienia również ...

https://veturo.pl/article/3662/czarter-jachtow-karaiby/