Najpiękniejsze wesele w Zamku Gniew

Serdecznie zapraszamy do jedynego w swoim rodzaju Hotelu Gniew! Jest on położony w malowniczej krainie województwa pomorskiego, przez co z każdej strony otaczają nas piękne widoki, którymi możemy nacieszyć oczy i umysł.

Nasz hotel jest wspaniałym miejscem na spędzenie wakacji, wolnego weekendu, zorganizowanie spotkania biznesowego, urodzin, wesel i wszelkiego rodzaju imprez. Oferujemy bogaty wachlarz możliwości i zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni. Zostaną Państwo obsłużeni przez miłą i profesjonalną obsługę. Mogą Państwo wybrać dania z bogatego menu i zarezerwować pobyt w pokoju, jakiego jeszcze nigdy Państwo nie widzieli.

Hotel Gniew to nie zwykły hotel, otóż hotel to w rzeczywistości gotycki zamek, w którym każdy z gości poczuje się jak król lub królowa z dawnych lat. Pokoje hotelowe to w rzeczywistości komnaty arystokracji, obsługa to służba dawnych władców, a bram i warowni strzegą najprawdziwsi, odważni rycerze. Oprócz tego mogą tu Państwo także spotkać wielu innych mieszkańców dawnych zamków, na przykład mnichów lub hetmanów.

Proszę sobie teraz wyobrazić, jak wspaniałe byłoby wesele w tak magicznym miejscu. W żadnym wypadku nie musimy sobie tego wyobrażać! Specjalnie dla Państwa zajmujemy się organizacją wesel jedynych w swoim rodzaju. Spotka tu Państwa wiele atrakcji i niezapomnianych przygód. Nie będzie to wesele takie jak każde, z muzyką w tle, salą pełną gości i ciągłych tańców. W naszym zamku będzie to prawdziwa zabawa!

U nas mogą Państwo zamówić uroczystość zaślubin w krzyżackiej kaplicy przy akompaniamencie niezwykłego chóru.Podczas wesela mogą odbyć się liczne pokazy rycerskie, armatnie, pokazy chóru i wiele wiele innych atrakcji, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie http://www.zamek-gniew.pl/wesele
Oczywiście wiemy jak ważna jest tradycja, dlatego oprócz niezwykłych pokazów jest też u nas wiele tradycyjnych zwyczajów,jak na przykład uroczyste powitanie chlebem i wodą.

Nie muszą się Państwo o nic martwić, my zajmiemy się wszystkim. Elegancko przystroimy dla Państwa salę i stoły, podamy dania z wykwintnej kuchni, a główną dekoracją będą stanowiły świeże kwiaty, których urok sprawi, że każdy z gości będzie oczarowany. Nasza miła i kulturalna obsługa sprawi, że każdy będzie zadowolony.

Aby wesele było jeszcze bardziej udane, oferujemy Państwu pokoje hotelowe dla gości, aby nie musieli się oni martwić o późny powrót do domu.

Dzięki nam, Państwa wesele będzie niezapomniane i sprawi że każdemu z gości zapadnie długo w pamięci! Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i mamy nadzieję, że każda królowa i król zechcą świętować swoje wesele w jedynym takim w Zamku Gniew.

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(36) "Najpiękniejsze wesele w Zamku Gniew" ["meta_desc"]=> string(119) "U nas mogą Państwo zamówić uroczystość zaślubin w krzyżackiej kaplicy przy akompaniamencie niezwykłego chóru." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(7) "op.red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(53.834367567428898837533779442310333251953125) ["lng"]=> float(18.8280773136633996500677312724292278289794921875) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Najpiękniejsze wesele w Zamku Gniew

meta_keys:

meta_desc: U nas mogą Państwo zamówić uroczystość zaślubin w krzyżackiej kaplicy przy akompaniamencie niezwykłego chóru.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: op.red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Najpiękniejsze wesele w Zamku Gniew

meta_keys:

meta_desc: U nas mogą Państwo zamówić uroczystość zaślubin w krzyżackiej kaplicy przy akompaniamencie niezwykłego chóru.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: op.red.

meta_desc: U nas mogą Państwo zamówić uroczystość zaślubin w krzyżackiej kaplicy przy akompaniamencie niezwykłego chóru.