google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Najpiękniejsze wesele w Zamku Gniew

Serdecznie zapraszamy do jedynego w swoim rodzaju Hotelu Gniew! Jest on położony w malowniczej krainie województwa pomorskiego, przez co z każdej strony otaczają nas piękne widoki, którymi możemy nacieszyć oczy i umysł.

Najpiękniejsze wesele w Zamku GniewWesele w Zamku Gniew

fot.mat.prasowe

Nasz hotel jest wspaniałym miejscem na spędzenie wakacji, wolnego weekendu, zorganizowanie spotkania biznesowego, urodzin, wesel i wszelkiego rodzaju imprez. Oferujemy bogaty wachlarz możliwości i zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni. Zostaną Państwo obsłużeni przez miłą i profesjonalną obsługę. Mogą Państwo wybrać dania z bogatego menu i zarezerwować pobyt w pokoju, jakiego jeszcze nigdy Państwo nie widzieli.


Hotel Gniew to nie zwykły hotel, otóż hotel to w rzeczywistości gotycki zamek, w którym każdy z gości poczuje się jak król lub królowa z dawnych lat. Pokoje hotelowe to w rzeczywistości komnaty arystokracji, obsługa to służba dawnych władców, a bram i warowni strzegą najprawdziwsi, odważni rycerze. Oprócz tego mogą tu Państwo także spotkać wielu innych mieszkańców dawnych zamków, na przykład mnichów lub hetmanów.

Proszę sobie teraz wyobrazić, jak wspaniałe byłoby wesele w tak magicznym miejscu. W żadnym wypadku nie musimy sobie tego wyobrażać! Specjalnie dla Państwa zajmujemy się organizacją wesel jedynych w swoim rodzaju. Spotka tu Państwa wiele atrakcji i niezapomnianych przygód. Nie będzie to wesele takie jak każde, z muzyką w tle, salą pełną gości i ciągłych tańców. W naszym zamku będzie to prawdziwa zabawa!

U nas mogą Państwo zamówić uroczystość zaślubin w krzyżackiej kaplicy przy akompaniamencie niezwykłego chóru.Podczas wesela mogą odbyć się liczne pokazy rycerskie, armatnie, pokazy chóru i wiele wiele innych atrakcji, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie http://www.zamek-gniew.pl/wesele
Oczywiście wiemy jak ważna jest tradycja, dlatego oprócz niezwykłych pokazów jest też u nas wiele tradycyjnych zwyczajów,jak na przykład uroczyste powitanie chlebem i wodą.

Nie muszą się Państwo o nic martwić, my zajmiemy się wszystkim. Elegancko przystroimy dla Państwa salę i stoły, podamy dania z wykwintnej kuchni, a główną dekoracją będą stanowiły świeże kwiaty, których urok sprawi, że każdy z gości będzie oczarowany. Nasza miła i kulturalna obsługa sprawi, że każdy będzie zadowolony.

Aby wesele było jeszcze bardziej udane, oferujemy Państwu pokoje hotelowe dla gości, aby nie musieli się oni martwić o późny powrót do domu.

Dzięki nam, Państwa wesele będzie niezapomniane i sprawi że każdemu z gości zapadnie długo w pamięci! Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i mamy nadzieję, że każda królowa i król zechcą świętować swoje wesele w jedynym takim w Zamku Gniew.

Można z pełną odpowiedzialnością przyznać, że cel podróży ...

Lato nad wodą? Brzmi dobrze, prawda? A lato ...

Wakacje tuż za pasem, dlatego też warto zaplanować ...

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i ...

W związku ze zmianą przepisów, wprowadzoną przez holenderski ...

Setki tysięcy Polaków wyjechało do Niemiec w poszukiwaniu ...

nocleg

https://veturo.pl/article/3701/wesele-gdzie-warto-zamek-gniew/