zimowy wypad na narty

Zimowy wypad na narty z przyjaciółmi – sprawdź jak się przygotować

Sezon narciarski w pełni. Czy w tym roku byłeś już w górach ze swoimi przyjaciółmi? Jeśli nie, wybierz się tam jak najszybciej, bo warunki są teraz wprost idealne do szaleństw na stoku. Gospodarze oferują mnóstwo ciekawych ofert noclegowych, oprócz tego zapewniają także atrakcje. Przygotuj się odpowiednio na zimowe wojaże, a zanim ruszysz w drogę, pamiętaj o kilku ważnych rzeczach.

Ubezpieczenie EURO 26
Nie słyszałeś nigdy o czymś takim? Niemożliwe! Zapoznaj się jak najszybciej z ofertą tego ubezpieczenia, daje ono możliwość bezpiecznego podróżowania po 36 krajach Europy. Osoby posiadające takie ubezpieczenie mogą korzystać z wielu rabatów np. podczas wykupowania noclegów. Oferta jest kierowana dla osób młodych między 5 a 30 rokiem życia. Ubezpieczenie to gwarantuje pełną ochronę w Polsce i poza granicami. Takie ubezpieczenie powinno zawierać ochronę NWW, w razie wypadku za granicą transport do kraju, koszty leczenia za granicą, ochronę podczas uprawiania sportów ekstremalnych i wyczynowych oraz ochronę podczas odbywania praktyk i staży. Nie zawsze jednak pokrywa wszystkie koszty leczenia: Czy na zimowy wypad wystarczy karta Euro26? Dlatego przeanalizuj ten artykuł.

Przygotuj samochód do drogi
Zaopatrz się w łańcuchy przeciwśniegowe, ponieważ warunki panujące w górach są bardzo ekstremalne. Zwróć uwagę na to, by siatka łańcucha była dość gęsta, i najlepiej żeby posiadała samonapinacz, co pozwoli na bardziej komfortową jazdę bez potrzeby zatrzymywania się. Zaktualizuj mapy w swoim gps to pozwoli bez kłopotów dotrzeć na miejsce. Niezbędny okaże się bagażnik na narty i snowboard, zwłaszcza jeżeli posiadasz swój sprzęt narciarski.
Odpowiednia odzież – żebyś czuł się komfortowo

Przed wyjazdem sprawdź czy stary kombinezon nadal jest na Ciebie dobry, a może przez zimę przybyło Ci kilka zbędnych kilogramów i trzeba będzie zakupić nowy strój? Dobierając kurtkę, warto zwrócić uwagę, by była ona nieco dłuższa, zaś spodnie powinny mieć wyższy stan i szelki. Odpowiednia odzież termiczna zapewni komfort i wygodę. Dobrze dobrane powinny być również buty i skarpety, należy je dopasować idealnie do długości i szerokości stopy, aby uniknąć otarć. Dobrze dobrane buty, będą Ci służyć przez kilka sezonów.

Hotel czy kwatera
Wybór nie jest prosty, internet jest wprost zasypany ofertami noclegowymi. Wszystko jednak zależy od zasobności portfela, ponieważ za hotel zapłacimy zdecydowanie więcej, niż za prywatną kwaterę lub domek. Hotel jest z pewnością propozycją dla osób, które mają ochotę skorzystać ze spa, basenów lub masaży. Jednak wybierając się w góry ze zgraną paczką przyjaciół, świetnym pomysłem będzie wynajęcie domku. Tutaj odnajdziecie spokój, swobodę, a długie zimowe wieczory pozwolą wam spędzić fantastyczne chwile przy kominku. Jest wiele osób, które stawia przede wszystkim na szaleństwo na stoku, im wystarczy tani nocleg w hostelu, tutaj niestety standardy są dość niskie. Każda z propozycji ma swoje plusy i minusy, dlatego skonsultuj się ze swoimi przyjaciółmi odpowiednio wcześnie i ustalcie wspólnie miejsce noclegów.

Wybierając się w góry z przyjaciółmi, zabierz ze sobą przede wszystkim dobry humor, zostaw w domu wszystkie kłopoty i zmartwienia, oddaj się całkowicie szaleństwu na stoku. Ten wyjazd ma być dla ciebie wspaniałą niezapomnianą przygodą. Miłej zabawy!

Wszystkie pola:

array(19) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(73) "Zimowy wypad na narty z przyjaciółmi – sprawdź jak się przygotować" ["meta_desc"]=> string(196) "Sezon narciarski w pełni. Czy w tym roku byłeś już w górach ze swoimi przyjaciółmi? Jeśli nie, wybierz się tam jak najszybciej, bo warunki są teraz wprost idealne do szaleństw na stoku." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(16) "Poradnik turysty" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-16.5234374976996" ["lng"]=> string(17) "-6.04442063183949" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(false) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(true) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" ["meta_key"]=> string(0) "" ["home-visible"]=> bool(false) }

key_words:

meta_title: Zimowy wypad na narty z przyjaciółmi – sprawdź jak się przygotować

meta_keys:

meta_desc: Sezon narciarski w pełni. Czy w tym roku byłeś już w górach ze swoimi przyjaciółmi? Jeśli nie, wybierz się tam jak najszybciej, bo warunki są teraz wprost idealne do szaleństw na stoku.

watermark:

interesting_places: Poradnik turysty

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news:

is_home_page_title:

is_poradnik: 1

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Zimowy wypad na narty z przyjaciółmi – sprawdź jak się przygotować

meta_keys:

meta_desc: Sezon narciarski w pełni. Czy w tym roku byłeś już w górach ze swoimi przyjaciółmi? Jeśli nie, wybierz się tam jak najszybciej, bo warunki są teraz wprost idealne do szaleństw na stoku.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Sezon narciarski w pełni. Czy w tym roku byłeś już w górach ze swoimi przyjaciółmi? Jeśli nie, wybierz się tam jak najszybciej, bo warunki są teraz wprost idealne do szaleństw na stoku.