Zapraszamy do Poznania na GETAWAY!

Jeżeli kochasz przygody, jeżeli twoim sposobem na życie są podróże, jeżeli chcesz spotkać bratnie dusze to musisz przyjechać na GETAWAY FESTIVAL.

Najbliższy weekend w maju od 17 do 19. Trzy dni pełne prelekcji niesamowitych gości, pokazów nagradzanych filmów outdoorowych, warsztatów tematycznych i licznych aktywności. To spotkanie ludzi, dla których życie jest przygodą. Wydarzenie dla miłośników weekendowych wypadów za miasto, podróżników, amatorów sportów ekstremalnych, a przede wszystkim dla tych, którzy kochają życie. Dla tych, którzy czują, że w biurach i mieszkaniach zaczyna im być za ciasno.
Na festiwalowej scenie wystąpią, m.in: Martyna Wojciechowska, Mateusz Waligóra, Piotr Hercog, Beata Choma czy Kamila Kielar. Czekają na Was także pokazy zagranicznych i polskich outdoorowych produkcji. Poza tym warsztaty, praktyczne oraz teoretyczne, z fotografii, medycyny, wspinaczki, taternictwa jaskiniowego czy spadochroniarstwa. Niezapomniane chwile będziecie mogli przeżyć biorąc udział w spływie kajakowym albo spędzając noc na WartaCamp – wyjątkowym polu namiotowym w sercu miasta. Festiwal to idealny czas i miejsce na spróbowanie czegoś, na co do tej pory nie mieliście odwagi lub z czym się po prostu nie spotkaliście.
GETAWAY Festival ma być impulsem, który popchnie Was w góry, do lasu, nad rzekę.
Ma być początkiem Waszej podróży!
Wszystkie wiadomości na:
https://getawayfestival.pl/
www.facebook.com/getawayfestival/
www.instagram.com/getaway_festival/

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(22) "Zapraszamy na GETAWAY!" ["meta_desc"]=> string(80) "jeżeli chcesz spotkać bratnie dusze to musisz przyjechać na GETAWAY FESTIVAL." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(16) "Robert Krajewski" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> float(52.4102943858164991297599044628441333770751953125) ["lng"]=> float(16.921691892174198557086128857918083667755126953125) } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(true) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Zapraszamy na GETAWAY!

meta_keys:

meta_desc: jeżeli chcesz spotkać bratnie dusze to musisz przyjechać na GETAWAY FESTIVAL.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: Robert Krajewski

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map: 1

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Zapraszamy na GETAWAY!

meta_keys:

meta_desc: jeżeli chcesz spotkać bratnie dusze to musisz przyjechać na GETAWAY FESTIVAL.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: Robert Krajewski

meta_desc: jeżeli chcesz spotkać bratnie dusze to musisz przyjechać na GETAWAY FESTIVAL.