Wakacje jesienią – które kierunki wybrać?

 Urlop jesienią? Tak! To doskonały pomysł na spędzenie co najmniej kilku dni w krajach, w których nawet w październiku świeci słońce. Jeśli macie jeszcze nieco zaległego urlopu, wykorzystajcie go na jesienne wakacje. Niższe ceny, mniej turystów to tylko dwa atuty tego rozwiązania, a zapewniamy, że znajdziecie ich o wiele więcej. Gdzie zatem wybrać się na październikowy wyjazd?

Urzekająca Europa
Wcale nie trzeba jechać daleko, aby poczuć ciepłe promienie słońca nawet w październiku. Wystarczy kupić bilet lotniczy, aby w ciągu maksymalnie 4 godzin znaleźć się w bajecznej Portugalii. Jesień to doskonała pora na odwiedzenie tego kraju. Temperatury są wysokie, ale nie odczujecie upału. Można połączyć przyjemne z pożytecznym, spędzając czas na plażowaniu nad oceanem i zwiedzaniu wyjątkowych okolic. Naprawdę warto!

Inną destynacją, równie bliską Polsce, jest Hiszpania. Sąsiaduje ze wspomnianą Portugalią, dlatego też i tam macie gwarancję pięknej pogody. Plaże i klimatyczne miasteczka wręcz kuszą, aby je odwiedzić. Biura podróży zapraszają również na liczne hiszpańskie wyspy, a wykorzystując możliwości, jakie daje szybka pożyczka, spędzicie wakacje w eleganckim hotelu, z wyżywieniem all inclusive, pośród palm i szumu fal.

Trochę egzotyki
Jeśli temperatury oscylujące w granicach 25-28 stopni to dla was za mało, zdecydujcie się na kierunki egzotyczne. Dubaj otwiera naszą listę miejsc wartych polecenia. Piękne hotele, ciepła woda oraz słońce to propozycja wakacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Urlop możecie zorganizować samodzielnie lub też skorzystać z bogatej oferty touroperatorów. W każdym przypadku będziecie zachwyceni.

Jeśli marzycie o zobaczeniu Tajlandii, październik jest do tego wręcz wymarzony. Pyszne jedzenie, bajkowe widoki oraz możliwość zwiedzenia dziewiczych plaż niewątpliwie kuszą. Z takiego urlopu wrócicie wypoczęci i pełni sił do pracy. Warto podkreślić, że pobyt w Tajlandii w październiku to znacznie niższy koszt, niż gdybyście zdecydowali się na wyjazd w sezonie. Szybka pożyczka będzie pomocna przy zakupie wakacji, aby zwiększyć wstępnie zakładany budżet, przeznaczony na odpoczynek.
Luksusowe rejsy

Dla miłośników luksusu mamy propozycję ekskluzywnych rejsów. Dziś to coraz popularniejszy sposób spędzania urlopu. Wystarczy zrobić rezerwację na jednym z okazałych wycieczkowców i wybrać trasę, którą chcecie popłynąć. W październiku warto skorzystać z opcji europejskiej i rejsu prowadzącego przez najcieplejsze miejsca kontynentu – Portugalię, Hiszpanię, Wyspy Kanaryjskie, Grecję czy Cypr.

Jeśli marzycie o dalszej podróży, korzystając z możliwości, jakie daje szybka pożyczka, wybierzcie się w rejs transatlantycki. To wyjątkowa propozycja dla miłośników morskich przygód. Start w USA, a meta w Europie – tak pokrótce można opisać program wycieczki. Co istotne, statki są prawdziwymi pływającymi kurortami, wyposażonymi w strefy rozrywki, relaksu, SPA, boiska i korty tenisowe. Z pewnością nie będziecie się nudzić!

Październik to doskonały czas na urlop. Jeśli tylko macie zawodową możliwość wykorzystania wolnego jesienią, zróbcie to! Nie będziecie żałować. Niższe ceny wycieczek otwierają więcej możliwości, a dzięki szerokiej ofercie biur podróży możecie wypocząć w dowolnym zakątku świata. Warunek jest tylko jeden – słońce!

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(44) "Wakacje jesienią - które kierunki wybrać?" ["meta_desc"]=> string(200) "Wcale nie trzeba jechać daleko, aby poczuć ciepłe promienie słońca nawet w październiku. Wystarczy kupić bilet lotniczy, aby w ciągu maksymalnie 4 godzin znaleźć się w bajecznej Portugalii." ["watermark"]=> string(0) "" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "opr. red." ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-27.8613281211219" ["lng"]=> string(16) "6.49871386299671" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Wakacje jesienią - które kierunki wybrać?

meta_keys:

meta_desc: Wcale nie trzeba jechać daleko, aby poczuć ciepłe promienie słońca nawet w październiku. Wystarczy kupić bilet lotniczy, aby w ciągu maksymalnie 4 godzin znaleźć się w bajecznej Portugalii.

watermark:

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: opr. red.

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Wakacje jesienią - które kierunki wybrać?

meta_keys:

meta_desc: Wcale nie trzeba jechać daleko, aby poczuć ciepłe promienie słońca nawet w październiku. Wystarczy kupić bilet lotniczy, aby w ciągu maksymalnie 4 godzin znaleźć się w bajecznej Portugalii.

Pola do umieszczenia w treści

watermark:

watermark:

author: opr. red.

meta_desc: Wcale nie trzeba jechać daleko, aby poczuć ciepłe promienie słońca nawet w październiku. Wystarczy kupić bilet lotniczy, aby w ciągu maksymalnie 4 godzin znaleźć się w bajecznej Portugalii.