google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Pasażer otrzyma 5000 zł, jeśli trafi do szpitala z powodu COVID-19

W czasie epidemii Hoper, oferujący przejazdy adres-adres po Polsce i za granicę, wprowadza do swojej oferty unikalne rozwiązanie, Tarczę Hopera. Ma ona dać gwarancję bezpieczeństwa sanitarnego podróżnym, którzy zaufali firmie. Teraz kiedy wiele osób spędzi wakacyjny urlop w polskich miejscowościach wypoczynkowych, Hoper umożliwia podróżującym przejazd spod drzwi swojego domu, bezpośrednio pod wybrany adres docelowy. Podróż odbywa się minivanem, który może przewieźć maksymalnie ośmiu pasażerów.

Pasażer otrzyma 5000 zł, jeśli trafi do szpitala z powodu COVID-19Hoper

fot.mat.prasowe

Jadąc wprost spod drzwi domu pod wskazany adres, podróżujący unika dużych skupisk ludzi, m.in. na dworcach, nie musi także korzystać z komunikacji miejskiej.

Ochrona sanitarna dla pasażerów
W związku z obecnie panującą sytuacją firma wprowadziła szereg rozwiązań i obostrzeń mających na celu ochronę zdrowia podróżujących wobec ryzyka zakażenia koronawirusem.
    • Każdy z pasażerów ma obowiązek zdezynfekowania rąk przed podróżą oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, w trakcie przejazdu. Płyn do dezynfekcji rąk dostępny jest w pojeździe.
    • Przed podróżą każdy z pojazdów przechodzi dezynfekcję oraz poddawany jest ozonowaniu. Niektóre elementy samochodu (np. klamki) dezynfekowane są także w czasie trwania przejazdu.
    • Każdy z pasażerów ma obowiązek podróży w maseczce.
    • Kierowcy mają do swojej dyspozycji środki ochronne, w postaci maseczek oraz rękawiczek.
    • Przed podróżą każdy z pasażerów zostaje poddany pomiarowi temperatury. Osoby z infekcją lub gorączką nie mogą korzystać z przejazdu.

Tarcza Hopera, czyli podróż bezpieczna od COVID-19 lub zwrot pieniędzy
Wielu przewoźników dostosowując się do wytycznych sanitarnych wprowadza procedury mające chronić pasażerów. Hoper idzie jednak dużo dalej – wprowadza „Tarczę Hopera” czyli rozwiązanie finansowe dla pasażerów, które wzmacnia zastosowane środki bezpieczeństwa sanitarnego podczas podróży.

Jeśli pomimo zastosowanego reżimu sanitarnego, podróżujący Hoperem zachoruje na COVID-19, otrzymuje od firmy całkowity zwrot kosztu przejazdu. Warunkiem jest dostarczenie, w ciągu 14 dni od momentu przejazdu, wyników testu potwierdzającego zakażenie.
Dodatkowo, każdy podróżujący Hoperem, który trafi z powodu COVID-19 do szpitala i w ciągu 7 dni od jego opuszczenia, przekaże firmie dowód hospitalizacji, otrzyma dofinansowanie w wysokości do 5000 złotych.

Więcej tras nad morze
Hoper, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżujących, na okres wakacji poszerza swoją ofertę tras nadmorskich. Oferta jest rozwijana między innymi dzięki niedawnej inwestycji japońskiego giganta Sumitomo, który, doceniając potencjał innowacyjnej usługi adres-adres, zainwestował w firmę 8,5 mln złotych.

Do tej pory do wielu nadbałtyckich miejscowości prowadziły trzy trasy obsługiwane przez firmę: z Wrocławia przez Zieloną Górę i Szczecin do wszystkich miejscowości zachodniego wybrzeża aż po Darłówko; z Wrocławia przez Konin i Toruń do Trójmiasta i dalej do Władysławowa i Karwi oraz z Wrocławia przez Poznań do miejscowości nadmorskich w pasie od Kołobrzegu po Ustkę.

W tym roku także mieszkańcy Małopolski, Śląska i województwa łódzkiego uzyskali możliwość wygodnego przejazdu Hoperem bezpośrednio spod drzwi domu na Pobrzeże Kaszubskie, od Gdańska aż po Karwię.  Dodatkowo mieszkańcy Podkarpacia, Lubelskiego, Mazowsza i Kujaw będą mogli cieszyć się w tym sezonie komfortowym i bezpiecznym przejazdem “od adresu do adresu" do m.in. Ustronia Morskiego, Kołobrzegu czy Dźwirzyna.
 
Hoper, poza przedłużeniem trzech już istniejących tras, planuje uruchomić trzy zupełnie nowe połączenia nad morze na okres letni. Jedna z nich łączyć będzie rejon Białegostoku m.in. z Kołobrzegiem i Dźwirzynem. Druga trasa przebiegać będzie od Włocławka w kierunku Szczecina, Międzyzdrojów i Rewala. Ostatnia trasa umożliwi natomiast mieszkańcom Kotliny Kłodzkiej i Opolszczyzny komfortowy dojazd do Trójmiasta, Władysławowa i dalej aż do Karwi.
Szczegółowe informacje na temat usługi Hoper, przebiegu tras oraz Tarczy Hopera dostępne są na stronie internetowej www.hoper.pl

Lato nad wodą? Brzmi dobrze, prawda? A lato ...

Wakacje tuż za pasem, dlatego też warto zaplanować ...

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i ...

W związku ze zmianą przepisów, wprowadzoną przez holenderski ...

Setki tysięcy Polaków wyjechało do Niemiec w poszukiwaniu ...

Gdy wybierasz się na wypoczynek, musisz zadbać nie ...

https://veturo.pl/article/3787/5000-jesli-trafisz-do-szpitala-covid-19/