Bon turystyczny 500+ na Travelist.pl

Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. Dla swoich klientów przygotował specjalny i bardzo prosty w obsłudze proces rezerwacyjny. Dodatkowo na korzystających z bonu czeka promocja - 10% wartości użytej kwoty  gratis do wykorzystania na kolejny pobyt.

 Travelist chce pomóc użytkownikom w zrozumieniu zasad funkcjonowania bonu i możliwości wykorzystania go. W tym celu przygotowano stronę informującą o wszystkich zasadach i zawiłościach bonu 500+. Specjalne oznaczenie hoteli ułatwia wyszukiwanie ofert akceptujących bon, a proces płatności jest wkomponowany w obecny sposób dokonywania rezerwacji.

Start bonu turystycznego 500+ za nami. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby jego beneficjentów, Travelist przeprowadził ankietę w grupie ponad 3 tysięcy turystów pytając ich, co jest dla nich najważniejsze podczas planowania wakacji. Kierując się ich odpowiedziami, portal wprowadził łatwą i kompleksową obsługę bonów (zarejestrowane hotele widoczne od razu po wejściu na stronę), udostępnił szeroką propozycję noclegów w najchętniej wybieranych destynacjach, takich jak góry czy morze, i dopasował ofertę do preferencji rodzin z dziećmi. Szeroko zakrojone działania Travelist promuje nowa kampania komunikacyjna.

Ostateczne przyjęcie ustawy to bardzo dobra wiadomość zarówno dla branży turystycznej, jak i wszystkich wczasowiczów. “Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy stronę ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, a do tego zadbaliśmy o jak najbogatszą ofertę. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy również wyjątkową promocję – na każdego, kto zdecyduje się wykorzystać Bon Turystyczny na naszym portalu, czeka 10% jego wartości gratis na kolejną rezerwację” – mówi prezes Travelist, Tomasz Piszczako.

Oprócz tego, zadbano również o funkcjonalność samego portalu rezerwacyjnego:
    • Wszystkie hotele akceptujące płatność bonem są w specjalny sposób  oznaczone na stronie Travelist.pl, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka klient może ocenić czy obiekt pozwala na skorzystanie z tej formy rozliczenia.
    • Dodatkowo płatność bonem jest zintegrowana z obecnym sposobem dokonywania rezerwacji i intuicyjnie przeprowadzi klienta od wyboru hotelu do potwierdzenia jego zarezerwowania w nie więcej niż 3 minuty.

To nie wszystko. Z tej okazji przygotowano także bogate pakiety dla rodzin z dziećmi z gwarancją najlepszej ceny, którą portal zapewnia dla wszystkich promowanych miejsc. Serwis postarał się o poszerzenie wielu ofert i nadal pracuje z hotelarzami nad wzbogacaniem dostępnych opcji pobytowych o atrakcje dla najmłodszych. Dzięki przeprowadzonej ankiecie Travelist wie, dokąd Polacy wybierają się na tegoroczne wakacje i dlatego zadbał o zapewnienie dostępności w pożądanych miejscach. Ostatni czas poświęcono na maksymalizowanie dostępności w już posiadanych obiektach oraz akwizycję nowości.

W swoich działaniach portal rezerwacyjny pomyślał o wszystkich. Właśnie dlatego przygotowano propozycje z różnych półek cenowych – zarówno dla tych, którzy tylko dzięki bonowi pojadą na wakacje, jak i dla tych, dla których bon będzie jedynie finansowym wsparciem.

Z badania Travelist wynika, że około 20% polskich rodzin w ogóle nie pojechałoby w tym roku na wakacje, gdyby nie bon (od 10% osób posiadających jedno dziecko aż do 37% posiadających więcej niż troje dzieci). Dla nich postarano się o jak najbardziej atrakcyjne cenowo rozwiązania. Nie zabrakło jednak ofert z wyższej kategorii cenowej dla osób, które bon traktują jako dodatkowy zastrzyk gotówki.

Wprowadzeniu obsługi bonów turystycznych towarzyszy kampania promocyjna o bardzo szerokim zasięgu, prowadzona w telewizji, video online, social mediach oraz kanałach digital performance. Travelist przygotował również specjalną promocję dla wszystkich korzystających z bonu, dającą 10% wartości użytej kwoty  gratis do wykorzystania na kolejny pobyt.

Oto spot telewizyjny promujący wykorzystywanie Bonów Turystycznych na Travelist.pl i prezent w postaci 10% jego wartości do wykorzystania na kolejny pobyt: https://youtu.be/S8qjT4QcYAY

Strona poświęcona informacjom o bonie turystycznym: https://travelist.pl/statics/polski-bon-turystyczny-500-plus-na-wakacje
Strona serwisu: https://travelist.pl/

Wszystkie pola:

array(17) { ["key_words"]=> string(0) "" ["meta_title"]=> string(37) "Bon turystyczny 500+ na Travelist.pl" ["meta_desc"]=> string(165) "Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. Dla swoich klientów przygotował specjalny i bardzo prosty w obsłudze proces rezerwacyjny." ["watermark"]=> string(16) "Pieczatka Veturo" ["interesting_places"]=> string(23) "Wiadomości turystyczne" ["author"]=> string(9) "travelist" ["latlng"]=> array(3) { ["address"]=> string(0) "" ["lat"]=> string(17) "-4.21874999941274" ["lng"]=> string(17) "-14.9362924161174" } ["highlight_search"]=> bool(false) ["is_news"]=> bool(true) ["is_home_page_title"]=> bool(false) ["is_poradnik"]=> bool(false) ["is_sprzet"]=> bool(false) ["is_outwear"]=> bool(false) ["use_video"]=> bool(false) ["video"]=> string(0) "" ["show_map"]=> bool(false) ["country"]=> string(3) "POL" }

key_words:

meta_title: Bon turystyczny 500+ na Travelist.pl

meta_keys:

meta_desc: Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. Dla swoich klientów przygotował specjalny i bardzo prosty w obsłudze proces rezerwacyjny.

watermark: Pieczatka Veturo

interesting_places: Wiadomości turystyczne

author: travelist

latlng: Array

highlight_search:

is_news: 1

is_home_page_title:

is_poradnik:

is_sprzet:

is_outwear:

use_video:

video:

show_map:

Pola do umieszczenia w nagłówku

meta_title: Bon turystyczny 500+ na Travelist.pl

meta_keys:

meta_desc: Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. Dla swoich klientów przygotował specjalny i bardzo prosty w obsłudze proces rezerwacyjny.

Pola do umieszczenia w treści

watermark: Pieczatka Veturo

watermark: Pieczatka Veturo

author: travelist

meta_desc: Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. Dla swoich klientów przygotował specjalny i bardzo prosty w obsłudze proces rezerwacyjny.