google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Bon turystyczny 500+ na Travelist.pl

Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. Dla swoich klientów przygotował specjalny i bardzo prosty w obsłudze proces rezerwacyjny. Dodatkowo na korzystających z bonu czeka promocja - 10% wartości użytej kwoty  gratis do wykorzystania na kolejny pobyt.

Bon turystyczny 500+  na Travelist.plHotel Mielno

fot.mat.prasowe

 Travelist chce pomóc użytkownikom w zrozumieniu zasad funkcjonowania bonu i możliwości wykorzystania go. W tym celu przygotowano stronę informującą o wszystkich zasadach i zawiłościach bonu 500+. Specjalne oznaczenie hoteli ułatwia wyszukiwanie ofert akceptujących bon, a proces płatności jest wkomponowany w obecny sposób dokonywania rezerwacji.

Start bonu turystycznego 500+ za nami. Aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby jego beneficjentów, Travelist przeprowadził ankietę w grupie ponad 3 tysięcy turystów pytając ich, co jest dla nich najważniejsze podczas planowania wakacji. Kierując się ich odpowiedziami, portal wprowadził łatwą i kompleksową obsługę bonów (zarejestrowane hotele widoczne od razu po wejściu na stronę), udostępnił szeroką propozycję noclegów w najchętniej wybieranych destynacjach, takich jak góry czy morze, i dopasował ofertę do preferencji rodzin z dziećmi. Szeroko zakrojone działania Travelist promuje nowa kampania komunikacyjna.

Ostateczne przyjęcie ustawy to bardzo dobra wiadomość zarówno dla branży turystycznej, jak i wszystkich wczasowiczów. “Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy stronę ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, a do tego zadbaliśmy o jak najbogatszą ofertę. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy również wyjątkową promocję - na każdego, kto zdecyduje się wykorzystać Bon Turystyczny na naszym portalu, czeka 10% jego wartości gratis na kolejną rezerwację” - mówi prezes Travelist, Tomasz Piszczako.

Oprócz tego, zadbano również o funkcjonalność samego portalu rezerwacyjnego:
    • Wszystkie hotele akceptujące płatność bonem są w specjalny sposób  oznaczone na stronie Travelist.pl, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka klient może ocenić czy obiekt pozwala na skorzystanie z tej formy rozliczenia.
    • Dodatkowo płatność bonem jest zintegrowana z obecnym sposobem dokonywania rezerwacji i intuicyjnie przeprowadzi klienta od wyboru hotelu do potwierdzenia jego zarezerwowania w nie więcej niż 3 minuty.

To nie wszystko. Z tej okazji przygotowano także bogate pakiety dla rodzin z dziećmi z gwarancją najlepszej ceny, którą portal zapewnia dla wszystkich promowanych miejsc. Serwis postarał się o poszerzenie wielu ofert i nadal pracuje z hotelarzami nad wzbogacaniem dostępnych opcji pobytowych o atrakcje dla najmłodszych. Dzięki przeprowadzonej ankiecie Travelist wie, dokąd Polacy wybierają się na tegoroczne wakacje i dlatego zadbał o zapewnienie dostępności w pożądanych miejscach. Ostatni czas poświęcono na maksymalizowanie dostępności w już posiadanych obiektach oraz akwizycję nowości.

W swoich działaniach portal rezerwacyjny pomyślał o wszystkich. Właśnie dlatego przygotowano propozycje z różnych półek cenowych - zarówno dla tych, którzy tylko dzięki bonowi pojadą na wakacje, jak i dla tych, dla których bon będzie jedynie finansowym wsparciem.

Z badania Travelist wynika, że około 20% polskich rodzin w ogóle nie pojechałoby w tym roku na wakacje, gdyby nie bon (od 10% osób posiadających jedno dziecko aż do 37% posiadających więcej niż troje dzieci). Dla nich postarano się o jak najbardziej atrakcyjne cenowo rozwiązania. Nie zabrakło jednak ofert z wyższej kategorii cenowej dla osób, które bon traktują jako dodatkowy zastrzyk gotówki.

Wprowadzeniu obsługi bonów turystycznych towarzyszy kampania promocyjna o bardzo szerokim zasięgu, prowadzona w telewizji, video online, social mediach oraz kanałach digital performance. Travelist przygotował również specjalną promocję dla wszystkich korzystających z bonu, dającą 10% wartości użytej kwoty  gratis do wykorzystania na kolejny pobyt.

Oto spot telewizyjny promujący wykorzystywanie Bonów Turystycznych na Travelist.pl i prezent w postaci 10% jego wartości do wykorzystania na kolejny pobyt: https://youtu.be/S8qjT4QcYAY

Strona poświęcona informacjom o bonie turystycznym: https://travelist.pl/statics/polski-bon-turystyczny-500-plus-na-wakacje
Strona serwisu: https://travelist.pl/

Nie wszyscy Polacy wybierający się na zagraniczne wakacje ...

 Zdecydowana większość osób wyjeżdża nad morze wyłącznie latem. ...

 Na przestrzeni ostatnich lat można było zaobserwować zainteresowanie ...

Stolica Niemiec to jedno z najpopularniejszych miejsc do ...

Zapraszamy do Rybnika na kolejną odsłonę Festiwalu Podróżników ...

https://veturo.pl/article/3797/bon-turystyczny-500-travelist/